Jump to content
billipiros12

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εδω τα ιδια...ελαφρα πεσμενο μελτεμι και λιγο τσιμπημα η Τ αλλα και παλι ζαχαρη....

22 ελαχιστη με καταπληκτικη δροσια για 2ο πρωι σερι κ υπνο χωρις αιρκοντισιον...

32 μεγιστη ακριβως....

28.2 τωρα και δροσιζει υπεροχα...

Βλεποντας και τη μερα να μικραινει σταδιακα και το ημερολογιο να.γραφει 11 Αυγουστου πλεον μπορω να πω οτι ηταν ΜΑΚΡΑΝ το πιο.ηπιο κ βροχερο καλοκαιρι των τελευταιων 10-15 χρονων....ο.τι και να κανει απο δω και περα δεν αντεχει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δροσια κι εδω στην Κυρτωνη Φθιωτιδας.Το.Σαββατο με την καταιγιδα για πρωτη φορα πλημμυρισε το σπιτι στον δευτερο οροφο,αφου τα νερα δεν προλαβαιναν να φυγουν.απο το μπαλκονι.Δεν εγινε καμια ζημια,αλλα ηταν πρωτοφανους εντασης η καταιγιδα οπως με ενημερωσαν εδω οι συγγενεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Ολο βολτες μου εισαι...Τοσο εσυ οσο και οι ομορφες φωτογραφιες σου..Απλα αδερφε μου,μην ξεχνιεσαι..Ανεβαζε τες στο αναλογο θεμα...Εδω μπορουμε να ανεβαζουμε φωτο μονο που σχετιζονται με καποια κακοκαιρια που ειναι σε εξελιξη...Φωτο με τοπια και απο ταξιδια μας στο αναλογο θεμα...Και γω συνεχεια εδω ανεβαζα...Αλλα ουσιαστικα ειμαστε εκτος θεματος...Με το καλο να επιστρεψεις στην βαση σου..Και μεις γυρισαμε απο Τηνο και τωρα φευγουμε για κοκκινο βοιωτιας...Τι να το κανω τωρα ομως..Το βραδυ του σαββατου επρεπε να ημουν εκει με την υπερκαταιγιδα...Παλι καλα που ο μητσακος μου εστειλε βιντεακια την ωρα της κολασεως..Ακομα δεν το χωραει το μυαλο μου τι εχασα...

Τελος παντων..Καλλιθεα 34.8 η μεγιστη..Παρα το μελτεμακι η ζεστη ειναι παρουσα ακομα αλλα αντεχεται...Σπανιος Αυγουστος απο πολλες αποψεις..Καλη συνεχεια παιδια..Ωρα αναχωρησης...

.... φίλε μου Σάκη ανέβασα κάποιες φωτογραφίες από κάμερες της Ηπείρου για να δούμε τον καιρό εκεί ...... αυτό από τον Φλεβάρη που εγγράφηκα έτσι τον έκαναν όλοι ...... σήμερα έκανα αναφορά από Μαρμάρι και ανέβασα μαζί μ'αυτήν μιά φωτογραφία από το Μαρμάρι .... τις υπόλοιπες τις ανέβασα στις '' Φυσιολατρικές '' ......  τώρα εάν αυτή η μία είναι το πρόβλημα ...... οκ δεν ξανά ανεβάζω τίποτα γιατί προφανώς ενοχλώ ...... sorry παιδιά αλλά δεν καταλαβαίνω πως παίζεται το παιχνίδι ..... όλοι ανεβάζουν photos από τον τόπο που μένουν ή από τον τόπο που κάνουν διακοπές .... αυτές που ανεβάζω εγώ όμως είναι το πρόβλημα ...... Καλό υπόλοιπο Καλοκαιριού σε όλους  με υγεία ...... !!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, xirolivado είπε:

Για το θέμα της Εύβοιας υπάρχουν κάπου αναφορές;

Στις μετεωρολογικές ειδήσεις μπορείς να βάλεις ό,τι θες.....κι αν έχεις πάλι εικόνες ή βίντεο, στις καιρικές εικόνες.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

.... φίλε μου Σάκη ανέβασα κάποιες φωτογραφίες από κάμερες της Ηπείρου για να δούμε τον καιρό εκεί ...... αυτό από τον Φλεβάρη που εγγράφηκα έτσι τον έκαναν όλοι ...... σήμερα έκανα αναφορά από Μαρμάρι και ανέβασα μαζί μ'αυτήν μιά φωτογραφία από το Μαρμάρι .... τις υπόλοιπες τις ανέβασα στις '' Φυσιολατρικές '' ......  τώρα εάν αυτή η μία είναι το πρόβλημα ...... οκ δεν ξανά ανεβάζω τίποτα γιατί προφανώς ενοχλώ ...... sorry παιδιά αλλά δεν καταλαβαίνω πως παίζεται το παιχνίδι ..... όλοι ανεβάζουν photos από τον τόπο που μένουν ή από τον τόπο που κάνουν διακοπές .... αυτές που ανεβάζω εγώ όμως είναι το πρόβλημα ...... Καλό υπόλοιπο Καλοκαιριού σε όλους  με υγεία ...... !!!!!

Νομίζω το έχω αναφέρει αρκετές φορές κι εγώ.....στις αναφορές του μήνα ή των κακοκαιριών, βάζουμε φωτο και βίντεο ημερήσιες ή ό,τι άλλο έχει σχέση με την παρούσα ας πούμε εξέλιξη του καιρού.....Όταν έχουμε φωτογραφίες από διάφορες περιοχές και άλλων ημερομηνιών γενικά, τις περνάμε στις καιρικές ή φυσιολατρικές εικόνες, ώστε εκεί να είναι σαν ένα όμορφο και εύχρηστο καιρικό αλμπουμ!! Εδώ στις αναφορές οι πολλές εικόνες χάνονται ενίοτε....φυσικά εδώ μπορούμε να τοποθετούμε τις κάμερες με την καιρική ημερήσια παρουσία.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Νομίζω το έχω αναφέρει αρκετές φορές κι εγώ.....στις αναφορές του μήνα ή των κακοκαιριών, βάζουμε φωτο και βίντεο ημερήσιες ή ό,τι άλλο έχει σχέση με την παρούσα ας πούμε εξέλιξη του καιρού.....Όταν έχουμε φωτογραφίες από διάφορες περιοχές και άλλων ημερομηνιών γενικά, τις περνάμε στις καιρικές ή φυσιολατρικές εικόνες, ώστε εκεί να είναι σαν ένα όμορφο και εύχρηστο καιρικό αλμπουμ!! Εδώ στις αναφορές οι πολλές εικόνες χάνονται ενίοτε....φυσικά εδώ μπορούμε να τοποθετούμε τις κάμερες με την καιρική ημερήσια παρουσία.....

..... συμφωνώ και κατανοώ .... ποιό ήταν το σημερινό μου αμάρτημα ...???????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

..... συμφωνώ και κατανοώ .... ποιό ήταν το σημερινό μου αμάρτημα ...???????

Κανένα....εγώ απλά ανέφερα την γενική εικόνα που επικρατεί, αγαπητέ μου φίλε (όνομα ξεχνώ).....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αετός Τρικάλων σήμερα....

Στο βαθος ισα που διακρινονται τα Ανατολικά Τζουμέρκα και τα Αθαμανικά Όρη.....

received_302030744397228.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Beach-snow NG είπε:

Κανένα....εγώ απλά ανέφερα την γενική εικόνα που επικρατεί, αγαπητέ μου φίλε (όνομα ξεχνώ).....

..... σε ευχαριστώ Κώστα ..... Άγγελος ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομακτική ζέστη από το απόγευμα και μετά στην Κέρκυρα.... Έχει μια μουφοσυννεφια που εμποδίζει την αναστροφη και βράζει ο τόπος... Πριν λίγο εδώ είχα 29.4 και 88% υγρασια.  Εσωτερική 28.2 και 78% υγρασία....

Τι αμαρτίες έχω κάνει και τιμωρούμαι έτσι θα θελα να ξέρω.. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Τρομακτική ζέστη από το απόγευμα και μετά στην Κέρκυρα.... Έχει μια μουφοσυννεφια που εμποδίζει την αναστροφη και βράζει ο τόπος... Πριν λίγο εδώ είχα 29.4 και 88% υγρασια.  Εσωτερική 28.2 και 78% υγρασία....

Τι αμαρτίες έχω κάνει και τιμωρούμαι έτσι θα θελα να ξέρω.. 

 

Ρε συ κάνε τα μπάνια σου εκεί κι άσε τις υγρασίες που έχει ο τόπος και τις γκρίνιες....να μην ξαναπάς.....αλλά σ αρέσει όμως, μια χαρά περνάς στην πεθερούλα και κλαίγεσαι κιόλας....χαχαχαχαχα….

Μελίσσια 25,7οC και 29% υγρασία.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το θεμα με τις φωτο θα διευθετηθει συντομα και θα τεθουν κανονες απο το admin group που θα ισχυουν για ΟΛΟΥΣ.Δεν υπαρχει κανενας λογος να στεναχωριομαστε φιλοι!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33,7 βαθμοί σήμερα εδώ στο Μακροχώρι η μέγιστη με το μέγιστο heat index στους 37 βαθμούς λόγο υγρασίας......η ελάχιστη στους 21,2...ενώ τώρα είμαστε στους 25,2.....ιδανικές νύχτες.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

.... φίλε μου Σάκη ανέβασα κάποιες φωτογραφίες από κάμερες της Ηπείρου για να δούμε τον καιρό εκεί ...... αυτό από τον Φλεβάρη που εγγράφηκα έτσι τον έκαναν όλοι ...... σήμερα έκανα αναφορά από Μαρμάρι και ανέβασα μαζί μ'αυτήν μιά φωτογραφία από το Μαρμάρι .... τις υπόλοιπες τις ανέβασα στις '' Φυσιολατρικές '' ......  τώρα εάν αυτή η μία είναι το πρόβλημα ...... οκ δεν ξανά ανεβάζω τίποτα γιατί προφανώς ενοχλώ ...... sorry παιδιά αλλά δεν καταλαβαίνω πως παίζεται το παιχνίδι ..... όλοι ανεβάζουν photos από τον τόπο που μένουν ή από τον τόπο που κάνουν διακοπές .... αυτές που ανεβάζω εγώ όμως είναι το πρόβλημα ...... Καλό υπόλοιπο Καλοκαιριού σε όλους  με υγεία ...... !!!!!

Ελα φιλε μου..Ρε κανενα θεμα...Εισαι με τα καλα σου??Εμενα τι με ενοχλεις..??Αρκει που μας ταξιδευεις..😂..Μεταξυ μας κ..ο δεν εχεις βαλει κατω...Καλα κανεις...Και μενα μου χουν κανει συστασεις..Τελειως καλοπροαιρετα το εγραψα φιλαρακι..Αν το πηρες στραβα,με συγχωρεις..Σε καμια περιπτωση δεν ειχα τετοια προθεση..Εγω δεν κανω κουμαντο στο φορουμ και το ξερεις..Ασε τα καλα υπολοιπα και ανεβαζε φωτο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευτυχώς διαλύθηκε  εγκαίρως η συννεφια και θα μπορέσουμε να κοιμηθούμε... 22.3 τώρα και 93% υγρασία. 

3 μερες που είμαι εδώ επικρατεί απόλυτη άπνοια.... Μιλάμε για τον ορισμό του δεν κουνιέται φύλλο.... 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20.8 και 100% υγρασία έξω..... Ήδη σταζουν ολα.... 

26.8 μέσα και 78% υγρασία... 

Κοντευω να μετατρέψω το στρώμα μου σε νερού από τον υδρωτα αποψε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Ελα φιλε μου..Ρε κανενα θεμα...Εισαι με τα καλα σου??Εμενα τι με ενοχλεις..??Αρκει που μας ταξιδευεις..😂..Μεταξυ μας κ..ο δεν εχεις βαλει κατω...Καλα κανεις...Και μενα μου χουν κανει συστασεις..Τελειως καλοπροαιρετα το εγραψα φιλαρακι..Αν το πηρες στραβα,με συγχωρεις..Σε καμια περιπτωση δεν ειχα τετοια προθεση..Εγω δεν κανω κουμαντο στο φορουμ και το ξερεις..Ασε τα καλα υπολοιπα και ανεβαζε φωτο...

..... εντάξει ρε φιλαράκι.... ίσως ήμουν υπερβολικός .....είμαι λίγο πιεσμένος αυτό τον καιρό .... συγγνώμη κι'από εμένα ..... παρεξήγηση δεν υπάρχει καμμία ......όλα καλά και καλή μέρα ....😀

.....8.45 το πρωί τώρα με Τ 26 C και υγρασία 41% ......από αέρα σχεδόν μπονάτσα ..... με το ζόρι 2 bf βόρειος .....

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

..... εντάξει ρε φιλαράκι.... ίσως ήμουν υπερβολικός .....είμαι λίγο πιεσμένος αυτό τον καιρό .... συγγνώμη κι'από εμένα ..... παρεξήγηση δεν υπάρχει καμμία ......όλα καλά και καλή μέρα ....😀

.....8.45 το πρωί τώρα με Τ 26 C και υγρασία 41% ......από αέρα σχεδόν μπονάτσα ..... με το ζόρι 2 bf βόρειος .....

Κανενα θεμα αδερφε..Ουτε να το συζητας...Να περνας ομορφα και μη μασας...Την υγεια σου να χεις..Ολα τ αλλα γινονται!!!Θελω φωτο απο βουνα...😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα απο Λεκουνα φθιωτιδας κοντα στον θεολογο...Ακριβως απεναντι ειναι τα Πολιτικα και η δαφνη..Περιοχες που δεχτηκαν την μανια της φυσης..Και εδω ομως που βρισκομαι επεσαν πανω απο 80mm το ξημερωμα της Κυριακης.

20200812_104829.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τοπικά 36άρια στην Αττική σήμερα βλέπω σε Σαλαμίνα και Χαροκόπειο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Καλημερα απο Λεκουνα φθιωτιδας κοντα στον θεολογο...Ακριβως απεναντι ειναι τα Πολιτικα και η δαφνη..Περιοχες που δεχτηκαν την μανια της φυσης..Και εδω ομως που βρισκομαι επεσαν πανω απο 80mm το ξημερωμα της Κυριακης.

 

Πάμε στα "πράσινα νερά " για μπάνιο σου έλεγα εδώ και 3 χρόνια... πού ο Σάκης να έρθει ;;;; ! Τώρα , μετά το ξημέρωμα της Κυριακής δεν υπάρχει απλά παραλία "πράσινα νερά" !Του χρόνου πάλι. Θα σε φάει η Λεκούνα 😁.Καλά να περνάτε.

29,8 βαθμοί στο χωριό με τον αέρα να φτάνει τα 5b ,λογικά θα ανέβει λίγο ακόμη το απόγευμα . Λίγο κάτω από τους 30 και στο Κρυονέρι με αρκετό αέρα .

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φυσα λίγο πεθάναμε..... 

4 μερες δεν έχει κάνει ριπη ανεμου ούτε 5χλμ/ωρα

Μας ξέκανε η ζέστη και κυρίως η υγρασία... 

33.4 τώρα και 58% υγρασια... Aισθηση 40

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...