Jump to content
billipiros12

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρονια πολλα παιδια !!! Χρονια πολλα στους εορταζοντες !!!

Παλαιοβραχα Φθιωτιδας απο χθες το βραδυ και για 10 μερουλες....

Υπνος γλυκος κ ξεκουραστος στη Φυση με ελαχιστη γυρω στους 17 βαθμους.....επιτελους...

Τωρα ζεστουλα αλλα.χαλαρα πραγματα 30.5 λεει το θερμομετρακι μου κ ωρα να ανακαλυψουμε τις ακτες του Μαλιακου για βουτια !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

33.5 και 61% υγρασία.... 

Αισθηση 41 βαθμοί... 

Δείξε λίγο έλεος Παναγία μου εδω πανω

 

Καθε χρονο περιμενω τον Αυγουστο να απολαυσω τα σιχτιριασματα σου στην Κερκυρα...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kαι εκεί που κάθεσαι και απολαμβάνεις τη μπυριτσα σου ηρεμος,ένας ξαφνικός ανεμοστρόβιλος προκάλεσε την καταστροφή ομπρελών στο Μπλε λιμανάκι Σαλαμίνας.

IMG_20200815_161237.thumb.jpg.7cc72fb3a88c05d4b78f55d377d3d112.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καθε χρονο περιμενω τον Αυγουστο να απολαυσω τα σιχτιριασματα σου στην Κερκυρα...🤣🤣🤣

Δεν σ έχω καταλάβει νομίζεις???? 😅

Αφού το μέρος είναι χτικιο ρε φιλε.... 

Ελαχιστη υγρασία σήμερα 60%...

Θερμοκρασια τώρα 33.8....

Πριν λίγο εκεί που έπινα τη μπύρα μου στη βεράντα αγκαλιά με τον ανεμιστήρα είδα να κουνιούνται ανεπαίσθητα και τα φυλαρακια από τα γύρω δέντρα.... Το λες και άξιο λόγου αυτό.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια πολλά σε Ελλάδα και Ορθοδοξία! Να χαιρόμαστε τους εορτάζοντες! Στα του καιρού εδώ 33οC στην Ασπροβάλτα με σφοδρή αιθρία και καλό γενικά καιρό. Να δούμε αν το βράδυ θα έχουμε νέες καταιγίδες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

50 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Χρόνια πολλά σε Ελλάδα και Ορθοδοξία! Να χαιρόμαστε τους εορτάζοντες! Στα του καιρού εδώ 33οC στην Ασπροβάλτα με σφοδρή αιθρία και καλό γενικά καιρό. Να δούμε αν το βράδυ θα έχουμε νέες καταιγίδες.

Μη κοιτας εφαρμογή του κινητού σου για θερμοκρασίες ... ο Σταθμός της Ασπροβάλτας 29,7 C μέγιστη σήμερα .... είχε αρκετή  δροσιά 

http://asprovalta.meteoclub.gr/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βάση δορυφορικής μπορεί και να γλιτώσουμε την καταιγίδα από τα Σκόπια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Βάση δορυφορικής μπορεί και να γλιτώσουμε την καταιγίδα από τα Σκόπια 

Εγώ σαν να την βλέπω να έρχεται καρφί εδώ...βροντάει πάντως.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα χρόνια πολλά και καλά, η Παναγιά βοήθειά μας....

23,9οC η ελάχιστη στα Μελίσσια....απίστευτη μελτεματη δροσιά τη νύχτα πάνω στην Πεντέλη στο μοναστήρι στον Κοκκιναρά ...pre game διακοπών, η βολτουλα σήμερα στην Ερέτρια.....ευτυχώς έβγαλε ισχυρή αύρα ο Ευβοϊκός, γιατί όταν φτάσαμε δεν φύσαγε καν.....

 ΥΓ Ετοιμάζεται ομάδα υποστήριξης ψυχολογικής υγρασιοπληκτου Χελμού....η νέα μόδα στα καλοκαιρινά σύνδρομα.....χαχαχα......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.... καλησπέρα κι'από μένα και χρόνια πολλά με υγεία σε όλους μας ......

..... εδώ σήμερα δεν είχαμε μελτέμι (..... οτιδήποτε κάτω από 5 bf στο Μαρμάρι είναι μπονάτσα ...... χαχαχαχα ....).... 2-3 bf ..... θερμοκρασία τώρα 29 C , υγρασία 24 % και heat index 28 C .....(..... ελπίζω να μην τα δει αυτά ο Γιώργος (Χελμός).....χαχαχα .......)......

..... και μια πρωινή εικόνα , με τηλεφακό ,από παραλία Κοκκίνη προς Πεντέλη και ανατολικά παράλια Αττικής ...... (..... η διαύγεια ήταν εξαιρετική λόγω πολύ χαμηλής υγρασίας ....) ......

15_08_2020_(1).thumb.JPG.787f2dcecd6285de5f64905fc174e183.JPG

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχω ακόμα σήμα χαχα!! Εικόνες από τον εξαφανιαμενο Όλυμπο νωρίτερα σήμερα, (2η φωτό)ενώ επιτέλους είχαμε κύμα. Κάτι πάει να κάνει η δορυφορική και εδώ...

IMG_20200814_180605.jpg

IMG_20200815_132407.jpg

IMG_20200815_150759.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...