Jump to content
billipiros12

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, kouvanos είπε:

Ωωωωω εχω να παω πανω απο 10 χρονια....που ακριβως ειναι αυτο Σακαρε;; στα αριστερα της μεγαλης παραλιας;;

Ακριβως στο κεντρο της παραλιας Γιωργο μου..Στην εισοδο του οικισμου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, brainstorm είπε:

Έχεις Καβαλιέρ Κινγκ Τσαρλς Σπανιελ; Και εγώ! Γλυκύτατη ράτσα σκύλων (αν και είναι λίγο λαίμαργα)...sorry για το off- topic. 

χαχα όχι φίλε δεν είναι δικό μου αυτό το σκυλάκι, είναι από κάποιο στο χωριό. Ωστόσο, όντως ήταν γλυκύτατο, και ήθελε συνέχεια χάδια!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ναι οντως μικρη θερμοκρασιακη διακυμανση αλλα το μελτεμι δροσιζει...

26.1 με 32.2 εγω αλλα ουτε που το καταλαβαινεις...στη σκια ειδικα....50αρα ριπη ο ΕΜΠ...

27.5 τωρα και ενα υπεροχο καλοκαιρινο απογευμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και μια ακομα...Διακρινεται μερος του οικισμου Πορτο γερμενο υπο την σκεπη του βουνου..Στην κορυφη διακρινονται και τα ελατα..Εκει που δεν φτανουν τα πευκα...Ο αρχοντας των δεντρων...

20200803_161202.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ σήμερα ήταν απ' τις λίγες μέρες που χαμε υψηλότερες Τ από ανατολική Ελλάδα εδώ και 20 μέρες κυρίως λόγω της άπνοιας που επικρατούσε σε μεγάλα διαστήματα...μέγιστη 33.4 ελάχιστη 23.1 και τώρα 25 με άπνοια και πολύ ψηλή υγρασία...εν αναμονή της διαφαινόμενης αλλαγής που θα ναι φουλ ευεργετική 😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βόλτα στην Πρέβεζα προ ολίγου και περπάτημα στην μαρίνα...φυσούσε απαλό αεράκι που κάνε την αίσθηση κάπως καλύτερη...να και μια φωτό κοιτώντας απέναντι το δικαστήριο της πολης

IMG_20200804_004048.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

O πολύ καλός φίλος και συνεργάτης παλιότερα, Γιάν.Γιαννακόπουλος,, έδωσε ρέστα στην σμίξη της λίμνης Τριχωνίδας, με την πανσέληνο απόψε!!

FB_IMG_1596495075974.jpg

FB_IMG_1596495078595.jpg

FB_IMG_1596495082941.jpg

FB_IMG_1596495085960.jpg

FB_IMG_1596495091192.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιο χαλαρές βραδιές πλέον....23,6oC τώρα εδώ στα Μελίσσια.....στους 30,7οC η μέγιστη σήμερα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 ώρες πριν, KapelosG είπε:

Εδώ σήμερα ήταν απ' τις λίγες μέρες που χαμε υψηλότερες Τ από ανατολική Ελλάδα εδώ και 20 μέρες κυρίως λόγω της άπνοιας που επικρατούσε σε μεγάλα διαστήματα...μέγιστη 33.4 ελάχιστη 23.1 και τώρα 25 με άπνοια και πολύ ψηλή υγρασία...εν αναμονή της διαφαινόμενης αλλαγής που θα ναι φουλ ευεργετική 😃

Μακάρι να μάς βρέξει άυριο.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα απο τα Ατταλειωτικα Ανω Πετραλωνων..Επιστροφη στα πατρια εδαφη..Εκει που μαθαμε τι σημαινει γειτονια...Οχι αδικα η πιο ομορφη περιοχη της αθηνας.. Στους προποδες του λοφου Φιλοπαππου.10 λεπτα απο το κεντρο...

Ζεστη που γινεται πιο εντονη με το τσιπουρακι..Αλλα το ταξιδι αξιζει..

20200804_114813.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πανω απο τους 30 και η αισθηση με το τσιπουρο βαραει κοκκινο..Αλλα λιγο ο παγος,λιγο οι αναμνησεις απο τα εφηβικα χρονια,λιγο το μελτεμακι,λιγο το ταξιδι στην γειτονια...σε δροσιζουν...

Στην υγεια μας φιλαρακια...Περνανε τα χρονια...Ζηστε την καθε μερα την ρημαδα...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29,5 βαθμοί εδώ στο Μακροχώρι αυτη τη στιγμή αλλά με 62% υγρασία και την αίσθηση στους 32...!!! στους 21 η ελάχιστη..!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ ζεστη το μεσημερι στα Γιαννενα αλλα τα βραδια εχει πολυ δροσια.

14 - 16 οι ελαχιστες στους σταθμους του Ε.Α.Α

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στους 32 η Τ με ήλιο. Στους 22 η ελάχιστη. Αύριο ξεκινούν οι καταιγίδες. Πολύ φοβάμαι ότι ο Αύγουστος θα είναι καιρικά και θερμοκρασιακά ακριβώς όπως ο Ιούνιος τουλάχιστον ως προς τις μέγιστες Τ. Κι ότι ακόμη και φέτος ο Ιούλιος θα κάνει τη διαφορά και θα είναι ο θερμότερος μήνας του έτους με διαφορά από τους άλλους 2.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Πανω απο τους 30 και η αισθηση με το τσιπουρο βαραει κοκκινο..Αλλα λιγο ο παγος,λιγο οι αναμνησεις απο τα εφηβικα χρονια,λιγο το μελτεμακι,λιγο το ταξιδι στην γειτονια...σε δροσιζουν...

Στην υγεια μας φιλαρακια...Περνανε τα χρονια...Ζηστε την καθε μερα την ρημαδα...

Ό,τι σωστότερο έχω ακούσει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31.8 μέγιστη εδω σήμερα.... 43% υγρασία λόγω νοτια και εξασθενημένος άνεμο με ριπες  μόλις στα 15χλμ/ωρα... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...