Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές ισχυρής ασταθειολίμνης ''Θάλεια'' 5-9/8/2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Οσο μας προσεγγιζει η λιμνη τοσο πιο ευκολα θα γεννιουνται πυρηνες...Κοιταξτε νοτιως της Κερκυρας τι δημιουργηθηκε,κυριολεκτικα σε χρονο μηδεν...Το Ιονιο φλεγεται!!!

"Οσο ΣΑΣ προσεγγιζει η λιμνη.." να λες,για τα παιδια στα κεντροβορεια.Η αττιΚΟΥΛΑ μπορει να μην επηρεαστει καν...

Θα ρεφαρουμε τον χειμωνα..😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αστραφτει πολυ δυτικα ( αγνοηστε την φωτο δεν μπορω να την βγαλω )

 

IMG_20200805_203030.jpg

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ξανα μανα βρεχει δυνατα εδω και 20 λεπτα με χοντρες σταγονες.κεραυνοι σκαγανε πιο πριν στα ορια της πολης απο Β αλλα δεν εγραφε τιποτα το blitz.φωτο πριν λιγο αλλα οχι οταν εριχνε πολυ.τωρα το γυρισε σε ποτιστικη.εχει βγαλει και ομιχλες χαμηλα γιατι καποια φωτα στα 450-500 υψ δεν φαινονται.19.3c η θερμοκρασια.

zyv617p.jpg

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοντευουμε τα 6μμ στον σταθμό μου ενώ στο Σέδες πρέπει να έριξε +10 μμ τουλάχιστον .... Επική μπόρα .... 

Κάπως έτσι είναι τώρα 

 

7e224596bcc7c59f_1596655156490.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

"Οσο ΣΑΣ προσεγγιζει η λιμνη.." να λες,για τα παιδια στα κεντροβορεια.Η αττιΚΟΥΛΑ μπορει να μην επηρεαστει καν...

Θα ρεφαρουμε τον χειμωνα..😉

Δε νομιζω ρε Γιωργαρε..Απο Παρασκευη κατι θα δουμε και μεις...Με την Αττικη ποτε δεν βαζω το χερι μου στην φωτια αλλα το θεωρω κομματακι δυσκολο μεχρι την Κυριακη να μην δωσει κατι..Αλλα δε πολυσκαω κιολας αφου το σκ θα λειπω..Οτι βγει ρε αδερφε..Μαθημενοι ειμαστε εμεις..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ταφοπλακα ο snowman....για Αττικη ισχυει το *πολλα εχουν δει τα ματια μου μ'αυτο μου φερνει τρομο*...ειτε το απολυτο 0 και ανεφελος ουρανος ειτε εκπληξη της τελευταιας στιγμης....για να δουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Aν και το φως εμποδίζει φαίνονται αναπτύξεις δυτικά μου. Και τώρα έπεσε ηλεκτρικό ανατολικά!

IMG_20200805_230746.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν και μου σπάει τα νεύρα το κινητό, έχω πιάσει τόσα ηλεκτρικά και μου εμφανίζει μισό σεκοντ αργότερα την λήψη και χάνω φωτό, κάτι κατάφερα. Υπάρχει γενίκευση 

IMG_20200805_231343.jpg

IMG_20200805_231929.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...