Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές ισχυρής ασταθειολίμνης ''Θάλεια'' 5-9/8/2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20200806_112106.jpg

Φθινόπωρο πλέον 

Επεξεργάστηκε από Xionoflorina
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρέχει κατά περιόδους στη Χόχλια και πέριξ, από το πρωί....15οC η ελάχιστη και φθινοπωρινό το σκηνικό!!!

Δεξιά μέσα το χωριό μου, όπως φαίνεται από την κάμερα της Αγ.Τριάδος!!

video (22).jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καποιος με τρολαρει εδω στα γρεβενα ..βλεπω σημερινκ υετο σε καστορια φλωρινα 40 και καλαμπακα γινεται χαμος κι εδω εχει ριξει 3 χιλοοστα χαχαχαχ

Απο που περασαν τα συννεφα ;;;

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταιγιδες και παλι σε θεσσαλια,τοπικα σε μακεδονια αλλα και τμηματα του Ιονιου...

Μιχαηλ μου,εσυ τουλαχιστον βλεπεις ενα τερας...Εγω που βλεπω μονο την πενταμορφη την κιτρινιαρα εκει ψηλα,τι να πω???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Καταιγιδες και παλι σε θεσσαλια,τοπικα σε μακεδονια αλλα και τμηματα του Ιονιου...

Μιχαηλ μου,εσυ τουλαχιστον βλεπεις ενα τερας...Εγω που βλεπω μονο την πενταμορφη την κιτρινιαρα εκει ψηλα,τι να πω???

Πάρε τζούρα -->  http://www.livecameras.gr/up/kozani.php

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φεύγει, αλλά ερχεται μέσω ανατροφοδότησης.. έχει σκοτεινιασει η δεύτερη φωτό από τώρα η πρώτη πιο πριν! 

IMG_20200806_121422.jpg

IMG_20200806_122435.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Xionoflorina είπε:

20200806_112106.jpg

Φθινόπωρο πλέον 

Ο Αύγουστος είναι καρδιά καλοκαιριού πάντως η εικόνα θυμίζει αρκετά φθινόπωρο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Καταιγιδες και παλι σε θεσσαλια,τοπικα σε μακεδονια αλλα και τμηματα του Ιονιου...

Μιχαηλ μου,εσυ τουλαχιστον βλεπεις ενα τερας...Εγω που βλεπω μονο την πενταμορφη την κιτρινιαρα εκει ψηλα,τι να πω???

Μην παραπονιέσαι τον Ιούνιο και το Μάιο είχες περισσότερες βροχές από εμάς εδώ στα βόρεια. Βέβαια εμείς είμαστε οι γκαντέμηδες αυτής της χώρας οι βορειοελλαδιτες και τα έχουμε όλα πρώιμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σκοτεινιάζει από παντού, μάλλον επειδή παρά το άσχημο στριμ, οι καλές θερμοκρασίες στα 500 έρχονται μέσω μετώπου.

IMG_20200806_124147.jpg

IMG_20200806_124306.jpg

IMG_20200806_124222.jpg

 

 

σαν να πεθαίνει.. σταματησαν τα μπουμπουνητά, ενώ και η δορυφορική δεν πείθει πλέον για την δομή της καταιγίδας

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άρχισε να βρέχει επιτέλους! Χαλαρα βέβαια, αλλά υπάρχει ανατροφοδότηση έχουμε χαμηλή βάση νεφους

IMG_20200806_125418.jpg

IMG_20200806_125543.jpg

IMG_20200806_125859.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στην Πολίχνη άνοιξε - κλείσε ο ουρανός συνεχώς! Δροσερό υπέροχο αεράκι με την Τ στους 29. Αύγουστε καλέ μου μήνα να'σουν 2 φορές το χρόνο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα άντερα του ρίχνει παίδες!!!!!

IMG_20200806_132205.jpg

 

Με διάρκεια μάλιστα! Ξέρω ότι δεν είναι ο Πανίκος που έγινε εχθές σε κάποιες περιοχές αλλά λογικά θα χτυπήσει 100ες όχι όμως 300αρες

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, dondinos είπε:

βίντεο μεγαλύτερο από 39μβ πως μπορώ να ανεβάσω;

Μέχρι 48.83mb μπορείς να ανεβάσεις κατευθείαν φίλε.Για παραπάνω εάν έχεις λογαριασμό στο  YTube  η σε κάποιες πλατφορφες παρόμοιες με το tinypic.Επισης και από λινκ του fb.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...