Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές ισχυρής ασταθειολίμνης ''Θάλεια'' 5-9/8/2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

......χθές το βράδυ .....εντυπωσιακή η καταιγίδα πάνω από τους Παξούς όπως φαινόταν από τον όρμο της Γαρίτσας στην πόλη της Κέρκυρας......απίστευτη συχνότητα κεραυνών...... 

⚡

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Βρεχει καλα στην Λαρισα,χαζευω την καμερα στην πλατεια..Ο παππους μιλησε Μιχαηλ..15-25mm😉

Παππού εδώ τίποτα ακόμη  ...ούτε χθες επεσε πολύ 🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

135.6 mm/h Μέγιστη ραγδαιότητα και 23.2 χιλιοστά μέχρι στιγμής!! παππούλη θα σε ακούω!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

135.6 mm/h Μέγιστη ραγδαιότητα και 23.2 χιλιοστά μέχρι στιγμής!! παππούλη θα σε ακούω!

Ο παππους μαντευει μια χαρα,τι θα κανει στις αλλες περιοχες..Για την περιοχη του μονο παει κουβα...

Οπως εγραψες 23.2mm και ριχνει με 60αρα ραγδαιοτητα..Λογικα θα σπασει και το φραγμα των 30mm!!!Μπραβο Μιχαηλ...Εγω 0.2 εαν γραψω το σκ.κερναω ολο το φορουμ..

26mm τωρα στην λαρισα...Ευγε!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Εντυπωσιακή η εικόνα..έρχεται πάλι κάτι δυνατό...

makrochori

Οχι ρε φιλε..Με παλαβωσες...Τι ειναι τουτο ρε...Να το χαρεις εορταζοντα μου...Φαινεται και στην δορυφορικη..Σου ρχεται πραμα...Καλη απολαυση αδερφε.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Εντυπωσιακή η εικόνα..έρχεται πάλι κάτι δυνατό...

makrochori

Εδώ θα πιάσει ή δύσκολα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερό αυτό στο Μακροχώρι, σαφώς ισχυρότερο από αυτό εδώ! Φωτό από πριν μέχρι πριν λιγο

 

 

Ωχχχχχ Τεό μου αφήνει να ανεβασω μόνο 7 mb   παλι😅😅😅

IMG_20200806_132755.jpg

IMG_20200806_133134.jpg

IMG_20200806_133219.jpg

IMG_20200806_135621.jpg

IMG_20200806_140746.jpg

IMG_20200806_140802.jpg

IMG_20200806_140953.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

συνάδελφος καιροφιλος που ηρθε στην δουλεια για απογευματινη βαρδια μου ειπε επανω(εδεσσα)ριχνει ασταμάτητα.χωρις να να κοβει.βαραει μου ειπε.αλλα και εδώ που είμαι τωρα

(καμπος σύνορα εδεσσας-ναουσσας)βαραει αλλύπητα.πιο πριν εκοβε για καποια διαστήματα και μετα ξαναγκαζωνε.τωρα χαμοσ βαραει ασχημα ομιχλες και θολουρα παντου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίζει με τα νεύρα μου το blitzortung. Εμφανίζει κεραυνούς κοντά και μετά από 1 λεπτό τους εξαφανίζει 😛  Λογικά αυτό που υπάρχει δυτικά μου θα περάσει βόρεια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

50 mm έφτασε η Φλώρινα σήμερα και 14-17οC θερμοκρασία.....απίστευτο!!

Σχεδόν 7mm στη Χόχλια....15-19oC.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σας από Μοσχοποταμο Πιεριας. Πολυ νερό έχει πεσει εδώ στην περιοχη από χθες το απογευμα και εξακολουθεί να πεφτει μέχρι αυτή την ώρα, ξεκινώντας χθες με τη μορφή αλλεπάλληλων καταιγίδων συνοδεία ισχυρών ανεμων και δυνατών αστραποβροντων που είχαν ως αποτέλεσμα μια ολιγόωρη διακοπή ρευματος το βράδυ, και συνεχίζοντας σημερα με ον-οφφ μπόρες απο το πρωι, ενώ την τελευταία ωρα έχουμε γενίκευση των φαινομένων με ισχυρή βροχή και διάσπαρτες καταιγίδες...γενικα φθινοπωρινό σκηνικό, σπάνιο για την εποχη θα έλεγα... 

IMG_20200806_141008.thumb.jpg.55fd867305d75ed9fdd4ecc489feade5.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...