Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές ισχυρής ασταθειολίμνης ''Θάλεια'' 5-9/8/2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρεχει εντονα τωρα στα Γιαννενα με θυελλωδεις ανεμους και αστραπες!!!

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Είμαι Λάρυμνα, στα παράλια του Ευβοϊκού. Μιλάμε για υπερθέαμα!!!! Ντρέπομαι να βγω στην βροχή για βίντεο...😄

Μου στέλνει φίλος από Δάφνη Εύβοιας βίντεο χαμός από ηλεκτρικά και πριν λίγο κατακλυσμος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι Αρμαγεδών κατεβαίνει απο την Βοιωτία ρε παιδιά;

http://www.livecameras.gr/  δείτε κάμερα Αχαρνές....η νύχτα μέρα πίσω απο την Πάρνηθα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λιβαδειά της κολάσεως, ο σταθμός του κέντρου δυστυχώς παραμένει βουλωμένος, έστειλα email στον κάτοχο το πρωί, απάντηση δεν έχω λάβει οπότε άγνωστο το πότε θα "στρώσει" ο σταθμός.

Θα πορευτούμε λοιπόν με τον σταθμό της ανατολικής πλευράς της πόλης στο 6ο δημοτικό, εξίσου φουλ αντιπροσωπευτικός, απόσταση <1km από το κέντρο. 

https://www.kopaida.gr/stations/6dimliv/ 

38.2mm και ρίχνει. 554.7mm ετησίως. Για ετήσιο υετό θα πηγαίνετε στο αρχείο "Τρέχον έτος" γιατί 2 φορές κάτι είχε γίνει δε ξέρω τι έφταιγε και μηδένιζαν τα ημερήσια χιλιοστά στη σελίδα του σταθμού.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά βλέπω στη sat τις καταιγίδες που γεννιούνται στην Εύβοια και ζηλεύω! Είμαι Ιστιαία και απλά ένα αεράκι έχουμε, αμφιβάλλω αν φτάσουν ποτέ εδώ πάνω τα αποφάγια 😭😭😭

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, vasilis-evia είπε:

http://www.livecameras.gr/up/steni2.php

Απίστευτο θέαμα

2-3 ηλεκτρικά τ δεύτερο!!! απίστευτο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπηκαν βορεια αττικη τα ηλεκτρικα.Να σημειωσω οτι 2 μερες τωρα η Ιπποκρατειος δεν εχει καταγραψει υετο.Βγαλε τα σπασμενα ρε καρ...λη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λάρισα ούτε σταγόνα σήμερα. Πέρα από την Πέμπτη με τα 30 χιλιοστά, για άλλη μια φορά συνολικό πρόσημο είναι το πλην.. υπομονή μέχρι την επόμενη λίμνη λοιπόν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Σακηηη..νομιζω μπηκε και συμφωνα με το μπλιτζορτανγκ

Το βλεπω ρε φιλαρακι αλλα κατι δεν μ αρεσει...Σαν να αργει...Θελω γενικευση οχι παλι τοπικοτητες..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η αποψινή βραδιά βγαλμένη από κάποιο παραμύθι. Είχαμε συνηθίσει να τα βλέπουμε μόνο σε ανατολικό Πήλιο και Σποράδες τέτοια σκηνικά.

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

49 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ξαναααααα..ξανα κεραυνοι απο ανατολικα και τρελη βροχη ...ποοοο τι ζουμε σημερα βραδιατικα

Τα ίδια κι εδώ, Μοσχοπόταμο Πιερίας, πανω που λες οτι ηρεμει ξανά δώστου κεραυνοί και βροχοθυελλες..πολυ νερό γενικά τις τελευταίες ώρες στην ευρύτερη περιοχη από διαδοχικά κυματα καταιγίδων..λογικα φαντάζομαι όμως πως βαδιζουμε προς λήξη εδω (ισως και όχι)... 

Επεξεργάστηκε από Panos_Katerini
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Panos_Katerini είπε:

Τα ίδια κι εδώ, Μοσχοπόταμο Πιερίας, πανω που λες οτι ηρεμει ξανά δώστου κεραυνοί και βροχοθυελλες..πολυ νερό γενικά στην ευρύτερη περιοχη από διαδοχικά κυματα καταιγίδων..λογικα φαντάζομαι όμως πως βαδιζουμε προς λήξη εδω (ισως και όχι)... 

Εμμονη...συνεχιζει βγαζει καινουρια σε εσας...απο σας μας ερχονται εδω γρεβενα συστημενα...λογω ανατολικου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...