Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές ισχυρής ασταθειολίμνης ''Θάλεια'' 5-9/8/2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακούγονται πλέον μπουμπουνητά από τα βόρεια πίσω μου και αστραπές από ΒΑ.....συννέφιασε πέριξ εμού....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει κλείσει πια ο καιρός και στην Αττική έστω και λίγο φαίνεται να μας πιάνει χρειάζεται ιδιαίτερη προσοχή απόψε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επειδή πλέον δεν υπάρχει περίπτωση να αποτυπώσω αυτό που γίνεται ουτε με βίντεο το μονο που έχω να πω ειναι οτι τόσα ηλεκτρικά και τέτοια εμμονή σε καταιγίδα  δεν έχω ζήσει! Συνεχίζει να ρίχνει κουβάδες με αμέτρητα ηλεκτρικά! 

Μετα τον χειμώνα που έζησα την καλύτερη   χιονοκαταιγιδα της ζωής μου ήρθε η σημερινή βραδιά να μείνει για πάντα στην μνήμη μου . Μακάρι να ζήσετε όλοι κάτι αντίστοιχο παιδιά!  

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και μετά στο σημείο που γινόταν πανικός ακόμη, έκλεισε ο σταθμός της Σέττας....προφανώς λόγω ρεύματος ή κάποιας καταστροφής από την θεομηνία....φανταστείτε τι θα έχει γράψει ως τώρα!!! Στο χωριό της Σέττας πάντως βρέχει ακόμη!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο σταθμός της Σέττας προφανώς τα έπαιξε μάλλον λόγω ισχυρής χαλαζόπτωσης αφού πριν τα μεσάνυχτα έγραψε ραγδαιότητα 886.2mm/hr και 426.6mm/hr μετά τα μεσάνυχτα. Δεν υπάρχουν αυτά τα νούμερα και προφανώς δεν δέχθηκε 121mm το βράδυ του Σαββάτου χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν έχει ρίξει πολύ. Το σωστό νούμερο δεν θα το μάθουμε ποτέ βέβαια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά ηρεμεί καθόλου στην κεντρική Εύβοια?? Έχω την κοπέλα μου σε τροχόσπιτο σε πολύ επικίνδυνη κατάσταση. Όποιος ξέρει ας μου πει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...