Jump to content
sotos*snow

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στους 20.7 η ελαχιστη..Στους 23.5 τωρα..Καθεσαι ανετα στο μπαλκονι επιτελους!!!Αλλα οσο βλεπω το μπλε στον ουρανο..Εκνευριζομαι..

20200906_093057.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραιοκαστρο 19.9 ελάχιστη και Κορδελιό 20.3 όταν πριν 9 ώρες είχαμε τα παρακάτω 

9 ώρες πριν, Χρηστος είπε:

21.9 στο Ωραιοκαστρο και 25.3 στο Κορδελιο τωρα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! λίγο ακόμα ποιο ψυχρό το σημερινό πρωινό σε σχέση με χτες...στους 13,8 η ελάχιστη εδώ στο Μακροχώρι στους 24,5 όμως πλέον τώρα καλά θα ήταν να μέναμε εδώ αλλά έχουμε πολύ δρόμο μέχρι να πέσουμε τα μεσημέρια σε αυτά τα επίπεδα... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιο ζέστη μέρα από χθες η σημερινή.... Χθες μέγιστη 27.9 και σήμερα αυτήν την ώρα 26.7

Πιο πεσμένος και ο αέρας με ριπες στα 30χλμ/ωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελάχιστη 17.2, πάλι καλά που δεν ήμουν έξω εχθές.. Ήλιος βαρετοκαιρία, βαριέμαι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ελάχιστη 17.2, πάλι καλά που δεν ήμουν έξω εχθές.. Ήλιος βαρετοκαιρία, βαριέμαι...

Ηλιο δε θες.... Στους 17 λες καλά που δεν ήμουν έξω γιατί κρυώνω.... Ρε συ θα μας κάψεις τα εγκεφαλικά κύτταρα???? 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ηλιο δε θες.... Στους 17 λες καλά που δεν ήμουν έξω γιατί κρυώνω.... Ρε συ θα μας κάψεις τα εγκεφαλικά κύτταρα???? 😂

Ο Μιχαήλ Θέλει ήλιο, μόνο αν έχει καταιγίδες μετά😁

Δεν μου αρέσει το κρύο, μου αρέσει η ζέστη, αλλά για το χιόνι κάνουμε θυσίες. Απλά δεν θέλω να έχει ψύχρα την νύχτα γιατί όταν βγαίνω έξω έχει ζέστη για μπουφάν, και δεν έχω που να το βάλω μέχρι να το φορέσω όταν όντως χρειαστεί. Είναι λίγο μπερδεμένη η φάση🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2η μονοψήφια της σεζόν για το Ζερίκι μετά τους 9.9°C στις 29/8. 8.6°C ελάχιστη σήμερα! Φυσικά μέσα στο οροπέδιο θα έχουν σημειωθεί πιο πολλές φορές μονοψήφιες ελάχιστες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11,1 η ελαχιστη θερμοκρασια στα Γιαννενα και η μεγιστη μεχρι στιγμης στους 29,7 (σταθμος Ε.Α.Α)

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 βαθμοί τώρα εδώ.... 

Ελαχιστες σημερα

Ποταμος Κέρκυρας 0μ  14.2

Καλάβρυτα 730μ 8.8

Παος Καλαβρύτων 640μ 7.4

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγιστες θερμοκρασιες σε ηπειρο και μακεδονια απο τους σταθμους του Ε.Α.Α τωρα

Παργα 28,9 με high heat index 29,4

Ιωαννινα 32,3 με high heat index 31,1

Γρεβενα 31,7 με high heat index 30,6

Σερρες 33,7 με high heat index 35,0

Πρεβεζα 30,7  με high heat index 34,4

Πτολεμαιδα 30,0 με high heat index 29,4

Κιλκις 30,8 με high heat index 30,6

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στους 28 η μεγιστη εδω.Προσωπικα δεν την παλευω αλλο ουτε με 25!

Το ευχαριστο της ημερας ειναι οτι το βουλωσαν οριστικα τα τζιτζικια εδω!Περυσι,αυτο ειχε συμβει λιγο μετα τις 20 Αυγουστου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γεια σε όλα τα παιδιά!

Χρυσούπολη Περιστερίου ελάχιστη 21.9°C και μέγιστη 32.7°C.. το βράδυ μέσα ήταν υποφερτά, το λες και συμπαθητικά, δρόσισε λιγάκι πόσο μάλλον έξω που ήτανε πολύ καλά.. δεν ήτανε τόσο απλά τα πράγματα όμως και πάλι, σήμερα το μεσημέρι..

.. για τη πρώτη μου αυτή φωτογράφιση σε βάπτιση σήμερα, έχω να πω πως το χειρότερο part της ημέρας ήτανε το περπάτημα στον σπαστικό κιτρινιάρη το μεσημέρι, καθως επέστρεφα σπίτι ... τίποτ' άλλο.. για τα υπόλοιπα μην ανησυχείτε... εν τέλει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γύρω από την πηγή Μότσιου στη Χόχλια, η οποία ίσα που τρέχει, δυστυχώς!! Τελευταίες καλοκαιρινές πινελιές, στον παράδεισό μας, με αρχόμενο φθινοπωρινό σκηνικό, χρωματικά!! 12οC+ η ελάχιστη σήμερα νωρίς το πρωί!!

Η εικόνα ίσως περιέχει: φυτό, δέντρο, λουλούδι, ουρανός, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

Η εικόνα ίσως περιέχει: παπούτσια και υπαίθριες δραστηριότητες

Η εικόνα ίσως περιέχει: δέντρο, ουρανός, φυτό, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

Η εικόνα ίσως περιέχει: λουλούδι, φυτό, δέντρο, ουρανός, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 πιάσαμε σήμερα εδώ στο Μακροχωρι ευχάριστη ζέστη με αίσθηση στους 33 ευτυχώς χωρίς υγρασία ... υπομονή μέχρι τις 20 του μήνα τουλάχιστον και βλέπουμε ...

τουλαχιστον τα βραδιά πλέον είναι υπέρ του δέοντος δροσερά !! 21 βαθμοί τώρα κιόλας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...