Jump to content
sotos*snow

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

28.8 εδώ... Κόλλησε η θερμοκρασία.... Καυσωνικες συνθηκες

Η μισή Αττική μεσάνυχτα και είναι στους 30 βαθμούς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28.7 βαθμοί εδώ στην Λάρισα από τον σταθμό του ΕΑΑ, και εγώ ήμουν πάνω στην ταράτσα και δροσιζόμουν, και έλεγα δεν έχει πολύ κρύο σήμερα, ίσως έχει κανένα 25αρι χαχαχα. Βέβαια εντάξει εδώ στα προάστια όντως μπορεί να έχει 25, αλλά για εμένα αυτές είναι ανθρώπινες θερμοκρασίες. Δεν την παλεύω με τα δροσερά πρωινά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια ώρα μετά τα μεσάνυχτα και στη Λιβαδειά όπως και στους Άγιους Θεοδώρους η θερμοκρασία είναι 31 βαθμοί!!!!!!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα! 15,5 βαθμοί τώρα στο Κρυονέρι και ανάσα δροσιάς περιμένοντας το ΣΚ μήπως και δροσίσει πραγματικά . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα... 25.6 ελαχιστη εδω.... Βραζουν τα μπετά εντός του λεκανοπέδιου.... Αν και μπήκε Σεπτέμβρης οι ελάχιστες είναι πολύ υψηλές ακόμα και βέβαια ούτε λόγος για να κλείσω ακόμα κλιματιστικά έστω και για λίγο μέρα νύχτα.... Περιμένω ελάχιστες κάτω από 20 και μέγιστες κάτω απο 27 για να πατήσω το κουμπί OFF.. Μέχρι τότε οι Ιάπωνες δουλεύουν ασταματητα... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, 24,1 η ελάχιστη στο σταθμό μου. Στους 24,4 τώρα με ένα ελαφρύ βδ αεράκι, είναι καλά έξω τώρα αλλά το μεσημέρι θα βράσουμε πάλι. Αναμένω το σκ προκειμένου να νιώσουμε λίγο δροσία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, oldboy332 είπε:

Καλημέρα! 15,5 βαθμοί τώρα στο Κρυονέρι και ανάσα δροσιάς περιμένοντας το ΣΚ μήπως και δροσίσει πραγματικά . 

25,5 θες να πεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρυο τις πρωινες ωρες.

13,3 η ελαχιστη θερμοκρασια στα Γιαννενα (σταθμος ιωαννινων Ε.Α.Α) και ακομη χαμηλοτερη 2-3 βαθμους προς την περιοχη του αεροδρομιου.

 

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21.6 η ελάχιστη στην Λάρισα, έχουμε ανέβει έως και πάνω από 3 βαθμούς η ελάχιστη σε σχέση με τις προηγούμενες μέρες, αλλά προσωπικά το προτιμώ αυτό, μπας και μπορώ να κρατιέμαι με κοντομάνικο έξω μέχρι τις 2 χωρίς να ψοφάω. Κατά τα άλλα το καιρικό ενδιαφέρον θα αγνοείται για πολύ καιρό..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ti έγινε ρε παιδιά???? 

Υποτίθεται ότι το ταβάνι θα ήταν 33 σήμερα στην Αθήνα και εγώ ήδη έχω 34.2....

Και δεν είμαι μόνο εγώ απο ότι βλεπω.

 

Screenshot_20200902-132013.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα.ιδια κ χειροτερα Ζωγραφου Ιλισσια....ναι μεν σε απολυτους βαθμους ειναι καπου 1-1.5 βαθμο κατω (34.5 με 36.5 προχθες και 36 χθες) αλλα με το νοτιαδακι εχει εκτοξευτει η υγρασια...

Εχει μια μπιχλα και σαπιλα εξω ...

Υπομονη ως το πρωτο φυσηγμα του Βορια μεσημερακι Σαββατου....3 μερες μεινανε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34,2 η μέγιστη λογικά εδώ στο Μακροχωρι πριν λίγο με την μέγιστη  αίσθηση ζέστης στους 38,3 λόγο υγρασίας φυσικά ... το τελευταίο μισάωρο περίπου μια συννεφιά από το Βερμιο κάπως έκρυψε τον ήλιο απλά δεν λάμπει τόσο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 hours ago, teo_73 said:

To 39.5c στη Βλυχαδα κοντα στη Νεα Περαμο μου φαινεται προσωπικα υποπτo δεδομενου οτι σημειωθηκε στις 14.53 οταν υπηρχε αυρα απο τον ΝΝΔ ανεμο 

Όλο το Θριάσιο είναι ιδιαίτερο ειδικά στο πως επηρεάζεται από ανέμους. Προσωπικά δε μου φαίνεται ύποπτο απλά πρέπει να βάλουμε πολλούς σταθμούς σε όλο το Θριάσιο ώστε να καταλάβουμε πως λειτουργεί η περιοχή ακόμα καλύτερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...