Jump to content
Spyros Snowstorm

Ανάλυση χαρτών Σεπτεμβρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Μεσσήνιος είπε:

Και κάπου εδώ έρχεται ο Δάσκαλος να συμπληρώσει τις γνώσεις μας και να μας διαφωτίσει αναφέροντας έναν παράγοντα που οι περισσότεροι δεν είχαμε αντιληφθεί! Τη μεταφορά θετικού στροβιλισμού και την πτώση της πίεσης που προκάλεσε ως επακόλουθο!

http://ziakopoulos.blogspot.com/2020/09/blog-post_20.html?m=1

Που για κάποιο λόγο (προβολής)  κάποιοι δεν θελουν να το καταλάβουν/δεχτούν,  κ χρησιμοποιούν μετεωρολογικούς όρους για να  εντυπωσιασουν λέγοντας πράγματα που δεν ισχύουν.  Σκοπός σαν ομάδα όλοι να βοηθούμε ακόμη κ σάλιο στο δάχτυλο να βάλουμε για να δούμε τι καιρό θα κάνει, αρκεί να είναι αλήθεια. 

Ραντεβού 21/12 ❄️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ είπε:

Που για κάποιο λόγο (προβολής)  κάποιοι δεν θελουν να το καταλάβουν/δεχτούν,  κ χρησιμοποιούν μετεωρολογικούς όρους για να  εντυπωσιασουν λέγοντας πράγματα που δεν ισχύουν.  Σκοπός σαν ομάδα όλοι να βοηθούμε ακόμη κ σάλιο στο δάχτυλο να βάλουμε για να δούμε τι καιρό θα κάνει, αρκεί να είναι αλήθεια. 

Ραντεβού 21/12 ❄️

καλως. το πιασαμε το υπονοουμενο. και ΟΧΙ δεν ελεγες για θετικο στροβιλισμο εσυ( σπανε οι τροπικες  διαταραχες σε 3 κομματια και γιαυτο εντονα φαινομενα θεσσαλια κτλ. δεν ειμαι εγω ο ατοπος.) . δεν εχω σκοπο να εντυπωσιαζω. θελω να ασχολουμαι και παραθετω τις παρατηρησεις μου τοσες μερες απλα.

δεν ξαναασχολουμαι. ας λεει οτ ιθελει ο καθενας ειτε σωστο ειτε οχι. δεν θα αλλαξω εγω το τι πιστευει ο καθενας ουτε θελω να συνεισφέρω σε τέτοιο κλίμα..

ολο επιθεσεις βλεπω και το βλεπω να μην ασχολουμαι ξανα με καιρικο φορουμ στην ελλαδα γενικα γιατι παντα καποιος θα ψαχνει ευκαιριες να επιτεθεί προσωπικα. ετσι παμε μπροστα .

καλη συνεχεια 

Επεξεργάστηκε από Επισκέπτης
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

54 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

καλως. το πιασαμε το υπονοουμενο. και ΟΧΙ δεν ελεγες για θετικο στροβιλισμο εσυ( σπανε οι τροπικες  διαταραχες σε 3 κομματια και γιαυτο εντονα φαινομενα θεσσαλια κτλ. δεν ειμαι εγω ο ατοπος.) . δεν εχω σκοπο να εντυπωσιαζω. θελω να ασχολουμαι και παραθετω τις παρατηρησεις μου τοσες μερες απλα.

δεν ξαναασχολουμαι. ας λεει οτ ιθελει ο καθενας ειτε σωστο ειτε οχι. δεν θα αλλαξω εγω το τι πιστευει ο καθενας ουτε θελω να συνεισφέρω σε τέτοιο κλίμα..

ολο επιθεσεις βλεπω και το βλεπω να μην ασχολουμαι ξανα με καιρικο φορουμ στην ελλαδα γενικα γιατι παντα καποιος θα ψαχνει ευκαιριες να επιτεθεί προσωπικα. ετσι παμε μπροστα .

καλη συνεχεια 

Οδυσσέα, έχεις όλη την υποστήριξή μου, και συνέχισε την δουλειά σου. Και εγώ έχω φάει κράξιμο πολλές φορές και αρκετές κακόβουλο ειδικά στον προηγούμενο χώρο από μερικά άτομα, που ότι και να έκανα/έδειχνα έτρωγα απαξίωση. Ε λοιπόν να μη ν σε ενδιαφέρει καθόλου. Εγώ απλά τους έγραψα εκεί που ξέρω, και εσύ θα κάνεις το ίδιο. Για κάθε ένα απαξιωτικό άτομο μπορεί αν υπάρχουν άλλοι 10 που θέλουν να μάθουν. Για αυτό τον λόγο κιόλας άνοιξα το θέμα με το μετεωρολογικό γλωσσάρι για να λύσω όσες απορίες μπορώ εγώ ή και άλλοι πάνω σε μετεωρολογικά θέματα, και εκεί μπορείς να φανείς ειδικά αν συνεχίσεις έτσι ιδιαίτερα χρήσιμος.

 

Σε έβλεπα πόσο πάλευες στις αναφορές του κυκλώνα όταν υπήρχαν απόψεις οι οποίες ήταν λανθασμένες. Ναι μπορούν να υπάρχουν διαφορετικές γνώμες για το τι προκαλεί τι, όπως πχ η διαφωνία μεταξύ Γιώργου και Θοδωρή για τις καταστροφές στην Καρδίτσα, αλλά μερικά πράγματα είναι αδιαμφισβήτητα. Οπότε και στις αναφορές επειδή είδα τι αγώνα έδινες είπα να "ξεκουραστώ" λίγο μιας και απαντούσες ολοκληρωμένα σε κάθε ερώτημα των παιδιών, ενώ παρέθετες και σωστά στοιχεία [όπως αυτό που έβλεπαν ότι χάνεται το μάτι του κυκλώνα και ότι και καλά εξασθενεί όπως έλεγαν άλλοι, αλλά δεν ισχύει, όπως είπες και εσύ και μάλιστα και εγώ έχω δει κυκλώνες cat3 χωρίς μάτι καθαρού καιρού] και ακόμα περισσότερα από ότι ό ίδιος ξέρω αυτή την στιγμή για τους μεσογειακούς κυκλώνες. 

Οπότε για εμένα συνέχισε έτσι δυνατά είσαι μία δύναμη για το φόρουμ σε θέμα μάλιστα που κανείς άλλος δεν έχει ψαχτεί!😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φίλε Ηλιουπολίτη συνέχισε να γράφεις και κλείσε τα αυτιά σου σε όποια κακόβουλη κριτική ή επίθεση (και δεν αναφέρομαι στο φίλο Νεφοσκεπή μιλάω γενικά). Για να καταλήξει κάποιος σε συμπεράσματα και να εμπλουτίσει τις γνώσεις του σε ένα αντικείμενο που τον ενδιαφέρει, συνήθως έχει αφιερώσει ώρες μελέτης και προσπάθειας.  Είναι πολύ σημαντικό και χρήζει ιδιαίτερης εκτίμησης το γεγονός ότι μοιράζεται τις γνώσεις του με τους υπόλοιπους και δεν τις κρατά για τον εαυτό του, γιατί πολλοί είναι αυτοί που μπορεί να ωφεληθούν και να πράξουν ανάλογα. Αυτό μόνο κέρδος μπορεί να φέρει και στο αντικείμενο που μελετάμε και στον καθένα προσωπικά, με το να εμπλουτίζει τις γνώσεις του και να γίνεται σοφότερος. Και λάθος να γίνει καμιά φορά δεν πειράζει, ίσως είναι αναπόφευκτο μπροστά σε αυτό το χαοτικό σύστημα που λέγεται καιρός. Όταν όμως λειτουργούμε συμπληρωματικά στοχεύουμε προς τη σωστή ερμηνεία. Στη συγκεκριμένη κακοκαιρία η συνεισφορά σου (όπως και άλλων μελών) υπήρξε σημαντική, γιατί πολλά παιδιά (συμπεριλαμβανομένου και εμένα) μάθαμε πράγματα - λεπτομέρειες που αγνοούσαμε για τους μεσογειακούς κυκλώνες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παιδιά.

Παρακαλουμε οι τυχον αντιπαραθεσεις να λύνονται κοσμια,χωρίς υπονοούμενα και προσωπικές επιθέσεις.

Δεν θα υπάρχει καμία ανοχή σε μνμ ανάλογου στυλ μεταξύ των μελών.

Βρείτε τα μεταξύ σας και μη δώσετε συνέχεια.

Συνεχίζουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όπως όλες οι επιστήμες  έτσι κι ο καιρός εξελίσσεται. 

Σεβαστοί  οι δάσκαλοι  κι εμπειρία τους, αλλα νομίζω τα νέα παιδιά που ασχολούνται  με τον καιρό έχουν να μας δώσουν πολλά. 

Μοντέλα εκατομμυρίων  και αποτυγχάνουν σε προβλέψεις ιδιαίτερων καταστάσεων. 

Τι νέα τεχνολογία την καταφέρνουν  καλύτερα  τα νέα άτομα που ασχολούνται, γι'αυτό  συνεχίστε και μην ακούτε  κανένα, σας χρειαζόμαστε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα μια νεα εβδομαδα με εξελιξη ενδιαφερον ερχεται..στη θεσσαλια μετραμε τα κομματια μας....να πουμε κατι οσο αφορα τους νεους προγνωστες...το ραδιοφωνο στη λαρισα που η ομαδα μας με τον βασιλη βγαινει και κανει προγνωσεις το ακουει και ο περιφεριεαρχης την πεμπτη στις 11 το βραδυ βγηκε μια εκτακτη προγνωση και ενα live πιο πριν  στο οποιο γινοταν αναφορα για μεγαλα υψη βροχης σε καρδιτσα κλπ ο περιφερειαρχης ζητησε εξτρα βοηθεια λογω αυτης της προγνωσης απ οσο γνωριζω και η περιφερεια εβγαλε και εκτακτο...δυστυχως νεκροι υπηρξαν..απλα πρεπει να δωσουμε χωρο σε ερασιτεχνες απ ολη την ελλαδα γιατι αρκετοι απ αυτους ειναι κλασεις ανωτεροι απο τα επιισημα χειλοι

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 ώρες πριν, Hlioupolitis98 είπε:

καλως. το πιασαμε το υπονοουμενο. και ΟΧΙ δεν ελεγες για θετικο στροβιλισμο εσυ( σπανε οι τροπικες  διαταραχες σε 3 κομματια και γιαυτο εντονα φαινομενα θεσσαλια κτλ. δεν ειμαι εγω ο ατοπος.) . δεν εχω σκοπο να εντυπωσιαζω. θελω να ασχολουμαι και παραθετω τις παρατηρησεις μου τοσες μερες απλα.

δεν ξαναασχολουμαι. ας λεει οτ ιθελει ο καθενας ειτε σωστο ειτε οχι. δεν θα αλλαξω εγω το τι πιστευει ο καθενας ουτε θελω να συνεισφέρω σε τέτοιο κλίμα..

ολο επιθεσεις βλεπω και το βλεπω να μην ασχολουμαι ξανα με καιρικο φορουμ στην ελλαδα γενικα γιατι παντα καποιος θα ψαχνει ευκαιριες να επιτεθεί προσωπικα. ετσι παμε μπροστα .

καλη συνεχεια 

Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να σταματήσεις να γράφεις επειδή βρέθηκε κάποιος να στην πει, η πλειονότητα του φόρουμ άλλωστε επικροτεί τις αναφορές σου και το επίπεδό σου. Συνέχισε έτσι και μην μασάς!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπον παιδες για να κλεισουμε.Απο την αρχη αυτου του φορουμ απο τα πρωτα πραγματα που ειπαμε ειναι οτι θελουμε να ενθαρρυνουμε οποιον θελει να μπει στο "παιχνιδι" της προγνωσης και της αναλυσης.Λαθη θα γινονται αφου δεν ειμαστε μετεωρολογοι.Προσωπικα εχω πει πολλες βλακειες πανω σε χαρτες και θα συνεχισω να λεω οσο μαθαινω.Γι αυτο προκαλω σε αντιλογο γιατι ετσι θα γινω καλυτερος.Οπως χθες με τον Τεο.Κανενας δεν παρεξηγηθηκε,μιλησαμε και στο τηλ για να δω τι εννοει ο ποιητης(Τεο).Τελικα περισσοτερο δικαιο ειχε ο Τεο και ηρθε και ο Ζιακοπουλος να επιβεβαιωσει.Υπηρξε μια παρεξηγηση μεταξυ του Οδυσσεα και του Νεφοσκεπη(σορρυ εχω ξεχασει ονομα).Λυστε την παιδες!!!Δεν θα επιτρεψουμε σε κανεναν να αποθαρρυνει καποιο μελος στο να κανει εκτιμησεις και αναλυσεις.Οδυσσεα τελος,εγω δε βλεπω "ολο επιθεσεις" στο φορουμ αυτο.Μονο την παρεξηγηση σου με τον Νεφοσκεπη.Προχωραμε και γινομαστε καλυτεροι!

Υγ.Τι να πει και αυτο ο ερμος ο Βαγγελης με τα σοκ και δεη που δεν ηρθαν ποτε...🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Λοιπον παιδες για να κλεισουμε.Απο την αρχη αυτου του φορουμ απο τα πρωτα πραγματα που ειπαμε ειναι οτι θελουμε να ενθαρρυνουμε οποιον θελει να μπει στο "παιχνιδι" της προγνωσης και της αναλυσης.Λαθη θα γινονται αφου δεν ειμαστε μετεωρολογοι.Προσωπικα εχω πει πολλες βλακειες πανω σε χαρτες και θα συνεχισω να λεω οσο μαθαινω.Γι αυτο προκαλω σε αντιλογο γιατι ετσι θα γινω καλυτερος.Οπως χθες με τον Τεο.Κανενας δεν παρεξηγηθηκε,μιλησαμε και στο τηλ για να δω τι εννοει ο ποιητης(Τεο).Τελικα περισσοτερο δικαιο ειχε ο Τεο και ηρθε και ο Ζιακοπουλος να επιβεβαιωσει.Υπηρξε μια παρεξηγηση μεταξυ του Οδυσσεα και του Νεφοσκεπη(σορρυ εχω ξεχασει ονομα).Λυστε την παιδες!!!Δεν θα επιτρεψουμε σε κανεναν να αποθαρρυνει καποιο μελος στο να κανει εκτιμησεις και αναλυσεις.Οδυσσεα τελος,εγω δε βλεπω "ολο επιθεσεις" στο φορουμ αυτο.Μονο την παρεξηγηση σου με τον Νεφοσκεπη.Προχωραμε και γινομαστε καλυτεροι!

Υγ.Τι να πει και αυτο ο ερμος ο Βαγγελης με τα σοκ και δεη που δεν ηρθαν ποτε...🤣🤣

καλημερα.

απλα ειχα διορθωσει τον ανθρωπο οταν ειχε πει οτι εσπασε η τροπικη διαταραχη σε  κομματια. κατι που δεν ειναι ετσι. και απ οτοτε αρχισε ολο αυτο.

δεν σκοπευω να το συνεχισω ουτε ηθελα ν αρχισω κατι τετοιο παρολο που απο ενα σημειο και μετα ολο εβλεπα επιθετικη συμπεριφορα χωρις να ειμαι ο ιδιος επιθετικος.Οπως διορθωσα και αλλα ατομα και δεν ενοχληθηκαν,  και εγω αμα πω κατι λαθως και με διορθωσουν τεκμηριομενα παντα θα το δεχτω και θα χαρω να μαθω κατι νεο.

το οτι δεν σκοπευω να συνεχισω στην αναλυση φαινομενων το ενοω προσωπικα.

ευχαριστω και ολα τα παιδια για τα καλα τους λογια παντως.

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Hlioupolitis98 είπε:

καλημερα.

απλα ειχα διορθωσει τον ανθρωπο οταν ειχε πει οτι εσπασε η τροπικη διαταραχη σε  κομματια. κατι που δεν ειναι ετσι. και απ οτοτε αρχισε ολο αυτο.

δεν σκοπευω να το συνεχισω ουτε ηθελα ν αρχισω κατι τετοιο παρολο που απο ενα σημειο και μετα ολο εβλεπα επιθετικη συμπεριφορα χωρις να ειμαι ο ιδιος επιθετικος.Οπως διορθωσα και αλλα ατομα και δεν ενοχληθηκαν,  και εγω αμα πω κατι λαθως και με διορθωσουν τεκμηριομενα παντα θα το δεχτω και θα χαρω να μαθω κατι νεο.

το οτι δεν σκοπευω να συνεχισω στην αναλυση φαινομενων το ενοω προσωπικα.

ευχαριστω και ολα τα παιδια για τα καλα τους λογια παντως.

 

 

Φιλε ηλιουπολιτη...Να συνεχισεις να σχολιαζεις..Και οποιος αλλος θελει..Διαφορες παντα θα υπαρχουν...Το θεμα ειναι να προχωραμε...Δεν εξεταζω ποιος και γιατι...Απλα κατεμε θα ειναι λαθος να σταματησεις να σχολιαζεις..Κανενας δεν ειναι επιστημονας..Καιροφιλοι ειμαστε και στα πλαισια της αγαπης μας για τα καιρικα δρωμενα μπορουμε να εκφερουμε οποιαδηποτε αποψη...Αλιμονο αν στην πρωτη εσφαλμενη εκτιμηση η διαφωνια εγκαταλειψουμε την προσπαθεια..

Αυτη η διαταραχη ηταν μαθημα για ολους...Ακομα και στο nowcast παρασκευη βραδυ,η κυρια ζιακοπουλου,ο Αρναουτογλου,ο Αρνιακος,ο Κολυδας εκαναν λογο για εντονα φαινομενα στην Αττικη..Απετυχαν αλλα ετσι ειναι ο καιρος..Παντα θα μαστε πισω του...Παντα...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Φιλε ηλιουπολιτη...Να συνεχισεις να σχολιαζεις..Και οποιος αλλος θελει..Διαφορες παντα θα υπαρχουν...Το θεμα ειναι να προχωραμε...Δεν εξεταζω ποιος και γιατι...Απλα κατεμε θα ειναι λαθος να σταματησεις να σχολιαζεις..Κανενας δεν ειναι επιστημονας..Καιροφιλοι ειμαστε και στα πλαισια της αγαπης μας για τα καιρικα δρωμενα μπορουμε να εκφερουμε οποιαδηποτε αποψη...Αλιμονο αν στην πρωτη εσφαλμενη εκτιμηση η διαφωνια εγκαταλειψουμε την προσπαθεια..

Αυτη η διαταραχη ηταν μαθημα για ολους...Ακομα και στο nowcasr παρασκευη βραδυ,η κυρια ζιακοπουλου,ο Αρναουτογλου,ο Αρνιακος,ο Κολυδας εκαναν λογο για εντονα φαινομενα στην Αττικη..Απετυχαν αλλα ετσι ειναι ο καιρος..Παντα θα μαστε πισω του...Παντα...

εγώ απλά έκανα ανάλυση των τροπικών χαρακτηριστικών της διαταραχής αυτής και έγραφα τις παρατηρήσεις μου και το τι ισχύει σε κάποια πράγματα με βάση όσα εχω διαβάσει απο μόνος μου.

δεν έτρεξα σε πρόβλεψη γιατι ( οπως  το ελεγα συνεχεια ) η παραμικρή απόκλιση της τροχιάς, αλλάζει τελείως τα φαινόμενα

ναι δεν είχα καταλάβει την ύπαρξη θετικού στροβιλισμού ( που όπως είπε ο κ.ζιακόπουλος ήταν επακόλουθο της διαταραχής, όχι ανεξάρτητο φαινόμενο...).

εγώ απλά διόρθωσα κάποια λάθος λεγόμενα καθώς πίστευα οτι πρέπει να μαθαίνουμε τι ισχύει σε κάποιες περιπτώσεις και τι οχι.. κακώς εν τέλη.

και προφανως δεν είμαι και εγω πάντα σωστος. και εγω πιστευα σε φαινομενα στη ναττικη ( οχι τα 100μμ η 50μμ, εστω γενικευμενα 10-15μμ).

Επεξεργάστηκε από Επισκέπτης
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλά σε γενικές γραμμες τα τρεξίματα, ιδανικός ο τζιφος για τρομερό squall linne από δυτικά που αν βγει τότε θα το χάσω..

 

χειμωνιατικα 500αρια δυτική Ευρωπη

gfs-13-108.png?6

 

 

3 μήνες αργότερα αυτό θα ήταν βαρβατος χιονιάς..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

καλά σε γενικές γραμμες τα τρεξίματα, ιδανικός ο τζιφος για τρομερό squall linne από δτυτικά που αν βγει τότε θα το χάσω..

Στις 60 και 63 ώρες βλέπει ο τζίφος πέρασμα από βροχές Κ.Μακεδονία,έχει πολλές πιθανότητες για κάτι τέτοιο;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, kilkis1989 είπε:

Στις 60 και 63 ώρες βλέπει ο τζίφος πέρασμα από βροχές Κ.Μακεδονία,έχει πολλές πιθανότητες για κάτι τέτοιο;;

ναι θα έχουμε, αν και όχι κάτι τρομερό. μια ψυχρή εισβολή στα 500 είναι υπεύθυνη για αυτό

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

καλά σε γενικές γραμμες τα τρεξίματα, ιδανικός ο τζιφος για τρομερό squall linne από δυτικά που αν βγει τότε θα το χάσω..

 

χειμωνιατικα 500αρια δυτική Ευρωπη

gfs-13-108.png?6

 

 

3 μήνες αργότερα αυτό θα ήταν βαρβατος χιονιάς..

αλλαζει η κυκλοφορια τουλαχιστον επιτελους και μαλλον αποχαιρεταμε τα 15αρια στα 850hpa μια και καλη. αλλωστε μπαινει Οκτώβρης σε 10 μερες και θελουμε μια φορα να κυλήσουν ολα ομαλα.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ωστοσο η Σιβηρία  σε τραγικη κατασταση στην αρχη της σεζον για αλλη μια φορα...

κατι πραγματι δεν παει καλα εκει πανω τα τελευταια χρονια. βεβαια εχει απο το 2012 να υπαρξει ψυχροτερη αυτη την εποχη.

αλλα τα μεσοπροθεσμα δεν ειναι οτι πιο θετικο.

gfsnh-1-156.png

Επεξεργάστηκε από Επισκέπτης
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσωπικά Ευχαριστω τον κάθε ένα από εσάς για τον χρόνο που αφιερώνει για να μοιραστεί τις γνώσεις του στο αγαπημένο μας χομπυ..Χίλια μπραβο! Προφανώς και θα υπάρχουν παρεξηγήσεις μέσα σε ένα φόρουμ και ειδικά σε κάποιον που έχει αφιερώσει ώρες πάνω σε αυτό που αγαπά θα τον κάνουν να νιώσει άσχημα.Πολυ πολύ λογικό..Ας είμαστε όλοι προσεκτικοί στον τρόπο που γράφουμε και με απόλυτο σεβασμό στον συνομιλητή μας! Όλοι μοιραζόμαστε την ίδια τρελα!

Απλα πρέπει να γνωρίζουν τα παιδιά που γράφουν αναλυτικά πως εμείς οι υπόλοιποι πιο άσχετοι το εκτιμούμε βαθύτατα. Πέφτουν δεν πέφτουν μέσα. Δεν έχει καμία σημασία!

Αυτο το φόρουμ έχει ψυχή! Και φαίνεται από την κίνηση που έχει ακόμα και μέσα στο καλοκαίρι! Μπραβο σε όλους! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οδυσσέα συνέχισε ρε φίλε να γράφεις...χαιρόμαστε πολύ που έχουμε άτομα σαν εσένα που γνωρίζει και δυο τρία πράγματα παραπάνω..είναι τιμή μας...αυτά πάντα υπάρχουν αλλά πλέον μετά από τόσα χρόνια μεταξύ μας πρέπει να κατανοούμε ο ένας τον άλλον και να μην παρεξηγούμαστε....

είμαι σίγουρος ότι και ο φίλος ο νεφοσκεπής(θύμισε όνομα ρε φίλε..)δεν ήθελε με τίποτα να φτάσει η συζήτηση σε αυτά τα πλαίσια.....είμαι σίγουρος ότι ήθελε να κάνει κριτική καλοπροαίρετα και γενικά συζήτηση καλοπροαίρετη.....

όλα καλά συνεχίζουμε ....

και στο θέμα μας...για άλλη μια φορά επιβεβαιώνεται ο κανόνος ότι πέραν των 120-144 ωρών τάση δεν βγαίνει εύκολα......εγώ απλά εύχομαι και προσεύχομαι να λυτρωθούμε από τις ζέστες εκτός εποχής.....τουλάχιστον να πέσουμε στα κανονικά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...