Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές medicane Ιανός/Cassilda 16-19/09/2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

151 mm και νέο ρεκόρ ημερήσιου υετού πλέον για το σταθμό.

Storm total: 199 mm

Πραγματικά πολύ νερό. Τα χωράφια είναι πλημμυρισμένα και τα αυλάκια με τα ρέματα τρέχουν σαν να είναι Νοέμβρης κι όχι πρώτη φθινοπωρινή βροχή.

Επεξεργάστηκε από jhonny
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκεί που πρέπει να μπει ένας σταθμός είναι στο οροπέδιο Φενεού μεταξύ Χελμού - Ζήρειας. Της αναστροφής το κάγκελο εκεί.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

24.5 βαθμοι 82% υγρασια και νοτιαδακι να σου λιωνει τα κοκκαλα....παρολαυτα ξαστερια!!!!!

Υπομονη

Γιωργο μετα τα μεσανυχτα ριξε κανα βλεφαρο στον ουρανο και δες τι θα αρχισει να φτιαχνει σιγα σιγα. (ισως και πιο πριν) Εχε στο πισω μερος του μυαλου σου και αυτο το cape και ξεχνα το Χ που δεν καταφερε να μας προσεγισει οπως φαινοταν στην αρχη απο καποια μοντελα. Yπομονη κι ο ουρανος θα γινει πιο βροχερος.

image.png.70fe70cb106cd5bb3f3b9821bf5623a3.png

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να σαι καλα.ΤΕΟ μου εφτιαξες τη διαθεση....υπομονη...και να φανταστεις δεν ειμαι και λατρης των καταιγιδων (Σακηηη)

Αντε να κανουμε.αυριο.ταμειο.να δουμε τι.εχει να δωσει...

Οπως ειπε και καποιος.φιλος το πρωι....ετσι ειναι η Αττικη....απροβλεπτη θεοτρελη καιρικα ολοι σας και μονοι μας!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Γιωργο μετα τα μεσανυχτα ριξε κανα βλεφαρο στον ουρανο και δες τι θα αρχισει να φτιαχνει σιγα σιγα. (ισως και πιο πριν) Εχε στο πισω μερος του μυαλου σου και αυτο το cape και ξεχνα το Χ που δεν καταφερε να μας προσεγισει οπως φαινοταν στην αρχη απο καποια μοντελα. Yπομονη κι ο ουρανος θα γινει πιο βροχερος.

image.png.70fe70cb106cd5bb3f3b9821bf5623a3.png

 

Συνυπογραφω...Εχει δρομο η νυχτα και η αυριανη μερα..Αντε σας χαιρετω..Εχω μια δουλιτσα..Θα τα πουμε αργοτερα..Αρκετο νερο εριξε σημερα και στην ευρυτερη περιοχη της Μανης..Αλλωστε μας ενημερωνε ο Σταυρος απο την Αρεοπολη..Αλλα και πιο μεσα,προς Οιτυλο και Κελεφα εριξε καλα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Καρδιτσα πλεον θα μετραμε προβληματα δυστυχως.ελπιζω μονο να υπαρξουν μονο υλικες ζημιες και οχι ανθρωπινα θυματα

Δυστυχώς μάλλον θα έχουμε ανθρώπινα θύματα 

Όπως λένε οι πληροφορίες έχουμε αγνοούμενο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, dondinos είπε:

Δυστυχώς μάλλον θα έχουμε ανθρώπινα θύματα 

Όπως λένε οι πληροφορίες έχουμε αγνοούμενο 

Ξέρουμε καθόλου για χιλιοστά βροχής?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Καρδιτσα πλεον θα μετραμε προβληματα δυστυχως.ελπιζω μονο να υπαρξουν μονο υλικες ζημιες και οχι ανθρωπινα θυματα

Έχω βίντεο από καλλιφωνι φίλε, τραγικές καταστάσεις. Φαντάζομαι όσοι είναι δίπλα σε ποτάμια δεν θα κοιμηθούν βέβαια αυτό είναι το λιγότερο. Απίστευτα πράγματα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

314mm στους Κωφούς ,τα ηλεκτρικά συνεχίζονται και η ραγαιοτητα αυτή την στιγμή είναι στα 147mm/h . ΦΟΒΕΡΟ ! 

Πιστεύω μόνο στα ορεινά της Καρδίτσας  θα ρίξει περισσότερο αλλά δεν θα το μάθουμε ποτέ το ποσό έριξε . 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Melisourgos είπε:

Έχω βίντεο από καλλιφωνι φίλε, τραγικές καταστάσεις. Φαντάζομαι όσοι είναι δίπλα σε ποτάμια δεν θα κοιμηθούν βέβαια αυτό είναι το λιγότερο. Απίστευτα πράγματα. 

Κλείσανε δρόμοι στο κέντρο της Καρδίτσας.τωρα εγώ που έχω μελισσοκομείο δίπλα σε ποτάμι κατάλαβα τι θα αντικρυσω.να μην σου πω θα πεταχτω τώρα να δω τι γίνεται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, oldboy332 είπε:

314mm στους Κωφούς ,τα ηλεκτρικά συνεχίζονται και η ραγαιοτητα αυτή την στιγμή είναι στα 147mm/h . ΦΟΒΕΡΟ ! 

Πιστεύω μόνο στα ορεινά της Καρδίτσας  θα ρίξει περισσότερο αλλά δεν θα το μάθουμε ποτέ . 

Αργιθεα 400+ σιγουρα αλλα οπως λες δεν θα το μαθουμε ποτε.Ας ελπισουμε να μην υπαρξει θυμα που ανεφερε ο φιλος παραπανω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Κλείσανε δρόμοι στο κέντρο της Καρδίτσας.τωρα εγώ που έχω μελισσοκομείο δίπλα σε ποτάμι κατάλαβα τι θα αντικρυσω.να μην σου πω θα πεταχτω τώρα να δω τι γίνεται.

Φιλε αυριο καλυτερα.Αν εχει γινει ζημια θα εχει γινει ηδη,δεν μπορεις να κανεις κατι,μομο να κινδυνευσεις!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Παμε γερααααααααα....

 

IMG_20200918_200352.jpg

..... άντε και στο 1.000.000 θα γίνει της π .... ατάτας το ξεφλουδιστίρι .....!!!!!!😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, CATHA είπε:

50μμ δεν μας είχε ποτέ ο Τζίφος... τις τελευταίες ημέρες μας εδινε από 5 έως 20 τα οποία δεν επεσαν ποτέ... περισσότερα έδινε μόνο ο Παίος και τα υπόλοιπα πχ Icon.... η αποτυχία της πρόγνωσης για την Αττική είναι απόλυτη... για την υπόλοιπη Ελλάδα όμως έπεσαν μέσα και οι καταστροφές είναι αρκετά μεγάλες... 

.... ρε παιδιά δεν τελείωσε το πάρτυ ..... αν δεν ακούσουμε Πουλόπουλο δεν φεύγουμε (..... για τους πολύ παλιούς .....).....😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Φιλε αυριο καλυτερα.Αν εχει γινει ζημια θα εχει γινει ηδη,δεν μπορεις να κανεις κατι,μομο να κινδυνευσεις!

Ναι ξεκίνησα ο βλάκας και έμεινε τι αυτοκίνητο 500 μέτρα απ το σπίτι μου.πηρε νερό από κάτω πραγματικά υπάρχουν δρομοι με 20 ποβτουσ νερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...