Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές νέας φθινοπωρινής κακοκαιρίας 25-26/9

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικα δεν θα ερθει τιποτα....μειναμε με την ελπιδα...ουτε να συννεφιασει δεν μπορει!!!

Αναμενουμε την οποια δροσια απτο βραδυ...εστω να πεφτουν οι ελαχιστες κατω αππ τους 20...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

διαδοχικα κυματακια δινουν για μεγαλα διαστηματα καλη ποτιστικη βροχη.ακομα βρεχει.ομιχλες γυρω-γυρω.18.7c τωρα.μια εικονα εξω απο το παραθυρο πριν 15 λεπτα.αν μεγενθυνεται την εικονα οι δεκαοχτουρες εχουν κλειστα τα ματια τους και απολαμβανουν την βροχη😂

qTOLDsI.jpg

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα παιδια και καλο σκ..  πρωτα απο ολα  πολλους χαιρετισμους απο την νυρεμβεργη. Hertzlich gruβe aus nurnberg. Εδω μεχρι και την πεμπτη το βραδυ ειχε ζεστη. Προς την παρασκευη ξημερωμα βροχη με ραγδαιοτητα . Την νυχτα επεσε η  θερμ.. τωρα εχουμε συννεφια, βροχη και 8c  κελσιου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Έχουν εμφανιστεί καποιοι σωρειτες,και κάνα δυο tcu στα ΒΔ μου.

IMG_20200926_133411.thumb.jpg.dea1789555ed26d5d0142ba464fa3534.jpg

Tcu ρε Λακη που θες και να βρεξει...😂Γεια σου θοδωρακο μου...Να δω ποτε θα ηχησεις τα τυμπανα του πολεμου...Σιγησαμε φιλε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χορευτικες κινησεις νεφων  και σχηματισμοι μεσα σε δευτερολεπτα απο την cam της Κ.Τιθορεας με φοντο τον Παρνασσο.🙂

http://www.livecameras.gr/up/tithorea.php

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η βροχή νωρίτερα και το φθινοπωρινό σκηνικό, στην Αγία Τριάδα....30mm εκεί, 50mm σε μας στη Χόχλια!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκίνησε δυνατός άνεμος στο πλατύ και έχει βγάλει και ήλιο πλέον. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και από την φθινοπωρινή Θεσσαλονίκη.πηραμε κι εμείς την βροχερή τζούρα μας και τώρα σπαστη συννεφιά και η ωραία αίσθηση φθινοπώρου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τζουμέρκα μου περήφανα,  βουνά μου ξεκουσμένα

Λοιώστε τα χιόνια γρήγορα, σκορπίστε τις αντάρες

Να βγουν οι βλάχοι στα βουνά, να βγούν και οι βλαχοπούλες. 

index.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Tcu ρε Λακη που θες και να βρεξει...😂Γεια σου θοδωρακο μου...Να δω ποτε θα ηχησεις τα τυμπανα του πολεμου...Σιγησαμε φιλε...

Bρεχει Παλαιοκουνδουρα Μανδρας και Βιλια😉

image.thumb.png.03bc8109e0717eb95560fa61a92c859d.png

image.png.7ba3b072da8f43035e148223dc4083be.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Λογικά δεν υπάρχει κάτι να περιμένουμε για εδώ ε;

όχι, αέρας από εδώ και πέρα. βρέχει εδώ, αλλά λογικά τελευταίος γύρος. Πάντως περίμενα να φυσάει περισσότερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα υπερβορεια φαινονται τα νεφικα που κινουνται ταχυτατα με τον θυελλωδη νοτια....

Στο λεκανοπεδιο ηλιος και παλι ηλιος

28αρισαμε με τσιμπημενη υγρασια κ εχει ακομα....

Εχει ενα 3ωρο ακομα.να κανει το θαυμα του αλλα δεν περιμενω κ πολλα...

Τουλαχιστον να πεσει η Τ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλα ΣΚ σε ολους.....καλα φαινομενα σε ολους....φυσικα για τους εκτος Αττικης μιας και για εδω....το μονο που μπορουμε να περιμενουμε ειναι να δροσισει λιγο απο το βραδυ....κλασσικος τυπος καιρου με τον ΝΔ να μας αφηνει εκτος.....ακομα και η συννεφια μπονους θα ειναι για εμας.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπάρχει φωτιά στο Βύρωνα.....μεγάλη κιόλας......νόμιζα ότι ήταν εδώ στην Πεντέλη....έχουμε καπνισμένο σκηνικό και μυρίζει έντονα όμως εδώ λόγω ανέμου.....δεν μπορεί να βρέξει λίγο προς τα εκεί?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...