Jump to content
teo_73

Αναφορές κακοκαιρίας ''express'' 28/9

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά.για Αττική σήμερα περιμένω ένα πέρασμα καμία σχέση η εικόνα του ουρανού σε σχέση με το Σάββατο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

και δεν υπάρχει ούτε βίντεο, ούτε εικόνα να δω τι έγινε!! Τίποτα!!! Έχω να περάσω σε καταιγίδα τέλεια καιρικά πάνω από 3 χρόνια!!!

Δυστυχως με την συγκεκριμενη ενταση ηταν δυσκολο...δεν μπορουσα και εγω να βγω εξω με τιποτα για βιντεο...τα τζαμια στα παραθυρα ειχαν και αυτα νερα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Σκοτεινιασε κι εδω Μελισσια....ο.τι πρεπει για έναν υπνάκο.....

Βάλε κλιματισμο για να μην βγεις φωτοτυπία στο στρώμα Κώστα.... 

25.7 εδώ τώρα και 67% υγρασια... 

Πρόλαβε και πήγε έως 26.7 εδώ 

Σε λίγο θα σημάνει silver alert για το φθινόπωρο στην Αττική...... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

AMBER ALERT

Χάθηκε βροχή καθώς ερχόταν στη δυτική Πελοπόννησο.

Τ' αγαπημένα της πρόσωπα ανησυχούν και τα νεύρα τους έχουν αρχίζει να παίζουν μαντολίνο γιατί την τελευταία ώρα έχει αρχίσει δειλά δειλά να εμφανίζεται στον ουρανό ένας εκνευριστικός ήλιος. Αν τη δείτε, πείτε να τσακιστεί να έρθει.

Εναλλακτικά, αν κάποιος φίλος του φόρουμ φυσάει το παραδάκι, μπορεί να μου κλείσει ένα εισιτήριο για Ρέικιαβικ, Όσλο, Στοκχόλμη ή Κοπεγχάγη.

Tusind Tak! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Μεγάλες εμμονές βλέπω και φετος

Να σου πω την αλήθεια δε την έχω πολυπαρακολουθησει την περιοχή.Βλεπω όμως 555 ετήσιο.Ειναι πολύ για εκεί?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snowjohn είπε:

Ναι τρομακτικές ριπές το πρωί

Έλα ρε μπράβο!!! Μέχρι τα 2100 έφτασα εγώ, είμαι πολύ κότα για πιο πάνω, άσε που και να ήθελα δεν έχω άτομα για να ανεβώ😕

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Να σου πω την αλήθεια δε την έχω πολυπαρακολουθησει την περιοχή.Βλεπω όμως 555 ετήσιο.Ειναι πολύ για εκεί?

Όχι βέβαια δεν είναι πολύ.. Πρέπει να βρέξει... Όχι όμως μόνο Αιτωλοακαρνανίας και Καρδίτσα κτλ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 minutes ago, [weathermaniac] said:

Έλα ρε μπράβο!!! Μέχρι τα 2100 έφτασα εγώ, είμαι πολύ κότα για πιο πάνω, άσε που και να ήθελα δεν έχω άτομα για να ανεβώ😕

Θέλει προσοχή για πιο πάνω και αντοχή ...εγώ δυσκολεύτηκα στην ανάβαση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα τζιτζικια ουρλιαζουν λιγες ωρες πριν μπει Οκτωβριος....σαν να ακουω το τραγουδι τους: διωξε τα συννεφα σταματα τη βροχηηηηη το καλοκαιρι αυτο αλλιως το ειχα φανταστειιιιιιι

Χαχα....απιθανη εξελιξη....και εβγαλε.ηλιο κ.διαλυθηκε η οποις.ασταθεια με 27.5 εκτοξευση θερμοκρασιας και 80% υγρασιας....

Υπομονη παιδια....μετα την παρελαση το ξανασυζηταμε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η αλήθεια είναι ότι ο Σεπτέμβρης έχει δείξει μια εμμονή στη κέντροδυτική Ελλάδα. Από όπου και να έρθει το μέτωπο εκεί βαράει πιο πολυ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...