Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Αναφορές Οκτωβρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Μετανιώνω όσο τίποτα άλλο που δεν τράβηξα ένα βίντεο , είχα μεινει με το στόμα ανοιχτό μη πιστευοντας αυτό που έβλεπα,ισχυρότατος ανεμοστροβιλος να καταστρέφει στο διάβα του, μερικοί νόμιζαν το πρωί πως είμαι υπερβολικός αλλά μόλις ξημερωσε οι εικόνες μιλουσαν από  μόνες του, δυστυχώς όλη η περιοχή κάτω απ'την Μαρίνου Αντυπα είναι χωρις ρευμα απ'το πρωι και επικρατεί παντου σκοτάδι σε συγκριση με το κομμάτι πάνω απ'τις γραμμές του τρένου που επίσης είχε σοβαρό προβλημα αλλά έχουμε ρευμα απ'το μεσημέρι κανονικα

Όταν φίλε έγραψες για θερμοσίφωνες κτλ. νόμιζα πραγματικά ότι μας έκανες πλάκα . Ε, λέω δεν μπορεί ... χαβαλέ κάνει . Τελικά όντως έγινε πόλεμος .

Στους 13 η ελάχιστη στο Κρυονέρι με αρκετή υγρασία . Μέχρι την Παρασκευή η δυτική Ελλάδα στον κόσμο της και εμείς στον δικό μας .Μετά θα έρθει και η σειρά μας να πάρουμε δόση από Φθινόπωρο. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 ώρες πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Μετανιώνω όσο τίποτα άλλο που δεν τράβηξα ένα βίντεο , είχα μεινει με το στόμα ανοιχτό μη πιστευοντας αυτό που έβλεπα,ισχυρότατος ανεμοστροβιλος να καταστρέφει στο διάβα του, μερικοί νόμιζαν το πρωί πως είμαι υπερβολικός αλλά μόλις ξημερωσε οι εικόνες μιλουσαν από  μόνες του, δυστυχώς όλη η περιοχή κάτω απ'την Μαρίνου Αντυπα είναι χωρις ρευμα απ'το πρωι και επικρατεί παντου σκοτάδι σε συγκριση με το κομμάτι πάνω απ'τις γραμμές του τρένου που επίσης είχε σοβαρό προβλημα αλλά έχουμε ρευμα απ'το μεσημέρι κανονικα

Τετοιο φαινομενο επρεπε να καταγραφει ρε φιλε.Κριμα,οπως κριμα για τις καταστροφες.Εκει μενεις;;;Εγω εμενα για πανω απο 20χρονια στη Φιλοθεης 53.

 

Α τωρα ειδα,μενεις πανω απο τις γραμμες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα.... στους 11,8C η ελάχιστη στον σταθμό μου .... Το πρωί έριξε ασθενή βροχή χωρίς μετρήσιμο υετό .... Τώρα ήλιος λαμπερός 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να το διακωμωδησουμε και λιγο εαν ο ανεμοστροβιλος χτυπαγε την γειτονια μου,δεν υπηρχε περιπτωση να εχανα πλανο...Απλα ειμαι σιγουρος οτι οταν θα σταματουσα την βιντεοσκοπηση και την καταγραφη και γυρναγα την πλατη μου προς στο σπιτι ισως να μην υπηρχε σπιτι και βιβη..🤣Τοσο απορροφημενος θα ημουν.

Κακα τα ψεματα ομως σε τετοιες περιπτωσεις πρωτογνωρες δεν ξερεις πως να αντιδρασεις και τι να πρωτοκανεις..Απλα ευχεσαι να μην σου τυχει..

Εαν το παλικαρι χρειαζεται οτιδηποτε ειμαι διαθεσιμος..Ιδιως εαν εχει υποστει ζημιες το οικημα του..Η οτιδηποτε αλλο...Σε τετοιες ωρες καλο ειναι ολοι να γινομαστε αρωγοι..Ο καθενας οπως μπορει..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρωινό ξύπνημα με συννεφιά και αρεές ψιχάλες, τα σύννεφα διαλύθηκαν γρήγορα και πάλι ήλιος λαμπρός (Πρωτότυπο).

Ελάχιστη στους 19°, υετός μηδαμινός Σεπτέμβρη και Οκτώβρη έως τώρα, μόνο το ημερολόγιο έχει απομείνει να μας θυμίζει ότι βρισκόμαστε στα μισά του φθινοπώρου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έως 9 χιλιοστά από την βραδινή βροχή στα Γιάννενα που προήλθε από ψόφια καταιγίδα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Έως 9 χιλιοστά από την βραδινή βροχή στα Γιάννενα που προήλθε από ψόφια καταιγίδα.

15mm η ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΜΙΧΑΛΙΟ!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βροχουλα μεσα στη νυχτα στο χωριο στα πεθερικα οπου βρισκομαι,εξωαπο τη Μεγαλοπολη αρκαδιας.Τ τωρα στους 18 και αρκετη συννεφια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόνο πάνω από τη Χόχλια η μαυρίλα, στο βάθος δεξιά της εικόνας.....βροχουλα στη νυχτα και νωριτερα.....

8οC το πρωί στο χωριό μου.....15,2οC εδω στα Μελίσσια!!

IMG_20201014_111420.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, thesprotos είπε:

15mm η ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΜΙΧΑΛΙΟ!!!!!

total storm 78,6 mm σταθμος ηγουμενιτσας Ε.Α.Α περιοχη μαυρουδι (9,6 mm σημερα) και σταθμος φιλοθ'εης ηγουμενιτσας 150m υψομετρο 15,0 mm σημερα.

total storm 73 mm κεντρο ιωαννινων 

total storm 79,8 mm προς αεροδρομιο ιωαννινων στον σταθμο ελεουσας Ε.Α.Α

Καλες οι βροχες τωρα αντε και περισσοτερα mm τον χειμωνα με ψυχρους δυτικους Ν.Δ χεχε.

8,7 η θερμοκρασια το πρωι στον σταθμο του Ε.Α.Α

 

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα από την πόλη της Άρτας. 

18 βαθμοί τώρα, με κάποια σύννεφα προς τη Πίνδο..  163 χιλιοστά ο μήνας. 

IMG_20201014_115436.jpg

IMG_20201014_115415.jpg

IMG_20201014_115455.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 11/10/2020 at 8:21 ΠΜ, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλημερα.Η ανατολη του ηλιου απο τα Ανω Τρικαλα Κορινθιας

 

IMG_20201011_070901.jpg

Θεϊκή εικόνα μεγάλε!!! Κατά τις 07:00 η ώρα να υποθέσω;;; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ψιχαλες πλεον κι ενας υπεροχος γκριζος φθινοπωρινος ουρανος που τοσο μου εχει λειψει

 

IMG_20201014_120036.jpg

Ωραία εικόνα!!! Κι από εξοχή ό,τι καλύτερο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ στην Πολίχνη σήμερα είχαμε την 1η μονοψήφια Τ για φέτος (9) ενώ η μέγιστη θα φτάσει τους 24. Τώρα η Τ στους 23. Εννοείται σφοδρή αιθρία με έναν ήλιο να λάμπει πάνω! Με γοητεύει αυτός ο δροσερός αλλά ηλιόλουστος καιρός! Μισώ τη ζέστη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 ώρες πριν, kouvanos είπε:

Ηρεμια μετα την καταιγιδα....ξεπλυθηκαν τα παντα καιρος του ηταν !!!!

18 βαθμοι και ομορφη φθινοπωρινη δροσια στην αλλαγη της ημερας...

Παμε.για 15αρακια το πρωι επιτελους οπως αρμοζει 15 Οκτωβρη!!! 

Βλέπω τα 15αρια ελάχιστες στα μέσα Οκτώβρη σε εσάς και απορώ  όταν εμείς εδώ στατιστικά έχουμε 12 τη νύχτα και η μέγιστη φτάνει και τους 22! Βέβαια σήμερα είχαμε 9 ελάχιστη ενώ η μέγιστη θα φτάσει 24. Τώρα η Τ στους 23.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, WEATHER-FUN είπε:

Βλέπω τα 15αρια ελάχιστες στα μέσα Οκτώβρη σε εσάς και απορώ όταν εμείς εδώ στατιστικά έχουμε 12 τη νύχτα και η μέγιστη φτάνει και τους 22! Βέβαια σήμερα είχαμε 9 ελάχιστη ενώ η μέγιστη θα φτάσει 24. Τώρα η Τ στους 23.

Πάλι από εφαρμογές βλέπεις?

16.1 το κορδελιο

Ωραιοκαστρο 13.1

Μετεοθες 17.3

Πως γίνεται να είχες 9?

Ακόμα και ο βασιλιάς της αναστροφής Λαγκαδας 10 βαθμους ειχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

νέφη ανατάραξης στην δορυφορική [Αλβανία-Σκόπια], όταν βρω χρόνο θα ανεβάσω και την φυσική τους εννοείται. 

2048417333_3.thumb.jpg.453a3608d59cc0e860e70e6383400c46.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...