Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Αναφορές Οκτωβρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συντομη μπορίτσα είχαμε και στον Στρυμωνικό οπου άφησε 2-3 μμ σε Σταυρό και περιξ .... 

στα της Σαλονικας, λίγο απο όλα στα νοτιοανατολικα της πολης με ψιχαλες συννεφια αλλα και ηλιο με τον Σταθμο μου  να γραφει  μεγιστη 20,7C

Noesis 20,9

Πυλαια 21,6

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και βγηκε ο σιχαμενος αλλα το θηριο εβρεχε ακομα(εδώ στην φωτο δεν ριχνει πολύ αλλα σε διαστήματα εβρεχε πολύ με ηλιο αλλα  ετρωγα )😋

BLfO6S1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγάλωσε η καταιγίδα στα νοτιοανατολικά τώρα και βροχοκουρτινες φαίνονται 

20201025_175027.jpg

20201025_175030.jpgκαι αυτό βορειοανατολικά 

20201025_175249.jpg

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κορδελιό 14.6 - 21... 16.7 σε καλή πτώση τώρα (έπεσε μισο βαθμό σε 10 λεπτά) 

 

Ωραιοκαστρο 14.4 - 19...16 σε άνοδο τωρα

16.1 και 15.7 αντίστοιχα τωρα

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η καιρικη ξενερα η βαρετοκαιρια η μερα της μαρμοτας απο τελη Ιουλιου με εχουν κανει να χασω καθε ενδιαφερον.για τον.καιρο....

Νταξει το φθινοπωρο χαθηκε τουλαχιστον σκεφτομαι ας κανει ενα βαρβατο χειμωνα με σερι εισβολες ... αλλα.η προοπτικη ειναι ΑΘΛΙΑ....

Ρεκορ ζεστης χθες Σαββατο με 27.5 μεγιστη εδω και ως 28.5 στο Νομο....δεν θυμαμαι αλλες χρονιες τελη Οκτωβρη να κανει τοσες υψηλες θερμοκρασιες...νταξει το 1ο 10ημερο αλλα λιγο πριν την αλλαγη σε Νοεβρη;;;

Λιγο χαμηλοτερα σημερα αλλα και παλι η ιδια αισθηση λιακαδα ασθενεις νοτιοι ανεμοι.και 25 βαθμοι μεγιστη....

Μας σωζει η αλλαγη της ωρας καθως μικραινει λιγο η ημερα κι ετσι τα 25-28αρια δεν θ ειναι για πολλες ωρες....

21 ολοκληροι βαθμοι τωρα και πραγματικα ενα καλοκαιρινο απογευμα στα βαθη του Οκτωβρη....

Υπομονη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ κρύο με ξαστεριά έβγαλε στο πλατύ .....Τώρα γύρω στους 10 βαθμούς και πέφτει κι άλλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Μας σωζει η αλλαγη της ωρας καθως μικραινει λιγο η ημερα κι ετσι τα 25-28αρια δεν θ ειναι για πολλες ωρες....

Η αλλαγη της ωρας δεν επηρεαζει καθολου την Τ.Απλα οι μεγιστες σημειωνονται μια ωρα νωρίτερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Χρηστος είπε:

Κορδελιό 14.6 - 21... 16.7 σε καλή πτώση τώρα (έπεσε μισο βαθμό σε 10 λεπτά) 

 

Ωραιοκαστρο 14.4 - 19...16 σε άνοδο τωρα

16.1 και 15.7 αντίστοιχα τωρα

Ωραιοκαστρο 13.9 (ελάχιστη ημέρας) 

Κορδελιό 15.8

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λιγη συννεφια μονο στην Αττικη σημερα με ζεστη μονο το μεσημερι αλλα και αρκετη υγρασια.....καλη εβδομαδα σε ολους....

Click image for larger version  Name: panorama.jpg Views: 0 Size: 83.9 KB ID: 253

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγαλη μπουκια φαε φιλε gthomas....γιατι κοντευει να καταντησει θριλερ με τα μοβτελα να διαφωνουν.στο παρατσακ 48 ωρες πριν και τελικα τιποτα να μην ειναι σιγουρο

20.0 βαθμοι ακομα τετοια ωρα...χωρις σχολια !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

To καιρικό VAR έδωσε 0,1mm σήμερα στο αναλογικό του Αγρινίου, από 5λεπτη ψιχάλα γύρω στις 11 το πρωί!!!

16,2οC τώρα στα Μελίσσια.....15οC στο Αγρίνιο.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2:00 τα μεσάνυχτα 26ης Οκτωβρίου...... έξω 18 βαθμοί και μέσα ξεπερνά τους 25°C η εσωτερική με ανοιχτά τα εσωτερικά παντζούρια...... για κάποιο λόγο ψιλοζεσταίνομαι..... έλεος...

Θυμάμαι μικρός που πήγαινα δημοτικό Δεύτερα - Τρίτη έβρεχε και μετά ξέρω γω ΣΚ ξανά κακοκαιρία... ε τώρα το αφήνω απλά ασχολίαστο.... ξύπνα καιρεεε.. (αναμένοντας και τη Τετάρτη)

Καλό βράδυ!!.. και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλους του Δημήτρηδες και γενικότερα σε κάθε εορτάζοντα ξεχωριστά! Κι εγώ έχω δύο θείους και έναν ξάδερφο Δημήτρη!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14.8 ελαχιστη αποψε ο σταθμός μου στην ταρατσα... 

Ήλιος και πάλι σήμερα.... Ακόμα ακούω τζιτζικια και τριζόνια μέσα από το δάσος απέναντι από το σπίτι μου.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...