Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Αναφορές Οκτωβρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκοψε απότομα... 28.0mm πολεμικά..... παμε για λήξη.... 

28.0mm ο γειτονικος μου σταθμός στα 100μ και 27.2mm ο ΕΜΠ στα 300μ

Πληρης ταύτιση..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει σταματήσει η κυκλοφορία σε ολους τους δρόμους περιξ, εχει φυγει  .ελενιτης 4 μέτρα από πολυκατοικια 20 μέτρα μακρυα, απίστευτο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, george1280 είπε:

Ποποπο στις ανανεώσεις σταθμών αιγαλεω 42 mm Κορυδαλλός 38 mm Νεάπολη Νίκαιας 35mm....οπως σας είπα μας έπιασε καλά στα δυτικά 

 

52mm το αιγαλεω πριν 8 λεπτα... Αυτά είναι 

Ποιος σταθμός βγάζει 52 χιλιοστά για Αιγαλεω? Μπορείς να μου παραθέσεις ένα λινκ? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, airfathaaaaa είπε:

το χαροκοπειο εγραψε μονο 0.2 😂

Εχει να ανενεωσει γειτονα 40 λεπτα..Θα γραψει αλλα σιγουρα θα χασει και παλι πολλα χιλιοστα..Σκεψου το γκαζι εγραψε μονο 13mm..Εγω 200 μετρα απο το χαροκοπειο εγραψα 36mm..Σκεψου ποσα θα χει χασει..Απλα το μετεο δεν ασχολειται φιλε.Εχουν αφησει τους σταθμους στην τυχη τους..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερή καταιγίδα παιδιά.Με καθαρά τροπικά χαρακτηριστικα. Κάθε 2 δευτερόλεπτα αστραφτε ο ουρανός 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Ποιος σταθμός βγάζει 52 χιλιοστά για Αιγαλεω? Μπορείς να μου παραθέσεις ένα λινκ? 

http://aigaleo-davis2.meteoclub.gr

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14.2mm εγώ και 18 η πόλη.Μπαινω σε ταξί και μου λέει ο ταξιτζής ότι έχουν αναποδογυρίσει κάδοι στη Λαμπράκη.Πηγαιναν με 5 χλμ αναμμένα αλαρμ,και οι υαλοκαθαριστηρες στο φουλ.Βλεπω Άνω Κορυδαλλό 42mm.Καταλαβα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, oldboy332 είπε:

Αυτος κλεβει...Ειναι διαπιστωμενο και δεν τον αναγνωριζει κανεις..Εχουν γινει παλαιοτερα και συστασεις στον δημητρη που εχει τον σταθμο...Παντα,καθε χρονο γραφει τα περιασοτερα χιλιοστα στο Αιγαλεω και με διαφορα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...