Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Αναφορές Οκτωβρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, antinod είπε:

Καισαριανι-γουδι-αμπελοκηπους φαίνονται οι περισσοτερες ζημιές!!! 

Από που το βλέπεις αυτό Μακη? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, antinod είπε:

Δρομολόγιο από τις 5 το πρωι... Γυριζω στην Αθήνα όλη μέρα.. 

Οτι γυρίζεις όλη μέρα το ξέρω.... Από τις 5 δεν το ήξερα... 

Οκ φίλε ευχαριστώ.... Καλημερα και καλή δουλειά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο πλευράς ραγδαιότητας και αέρα δεν ήταν κάτι τόσο έντονο εδώ πάνω.Φτάσαμε όμως τα 26mm οπότε ήταν ένα καλό ξέπλυμα . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα...όλο το βράδυ έβρεχε αλλά ποτιστικά και χωρίς ραγδαιότητες και είχε πολύ αέρα...τώρα έχει συννεφιά με ανοίγματα και ο αέρας συνεχίζει...ίσως φορέσω κάλτσες σήμερα..........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23mm σήμερα μέσα σε λίγη ώρα και 340 από την αρχή του χρονου

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7μμ η καλλιθεα και συνεχιζει να ανανεωνει ο σταθμος αλλα με μεγιστες ραγδαιοτητες απο 4mm/h εως 9mm/h...Γελανε και τα τσιμεντα...Ο σταθμος χανει και λογω καθυστερημενης καταγραφης και λογω μη καταγραφης μεγιστων ραγδαιοτητων..Σκεφτειτε εγω εγραψα 38mm,200 μετρα απο τον σταθμο..Και σιγουρα χτυπησαμε τουλαχιστον 2 φορες 200αρες...

Γιατι οπου παω ρε γμτ χαλανε οι σταθμοι???

Μια το γκαζι μια το χαροκοπειο..Ξυπνησα το Λαγουβαρδο πρωι πρωι..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

56 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Αυτος κλεβει...Ειναι διαπιστωμενο και δεν τον αναγνωριζει κανεις..Εχουν γινει παλαιοτερα και συστασεις στον δημητρη που εχει τον σταθμο...Παντα,καθε χρονο γραφει τα περιασοτερα χιλιοστα στο Αιγαλεω και με διαφορα..

Θανάσης λέγεται ο ''Δημήτρης'' 😀 Αυτός https://penteli.meteo.gr/stations/korydallos/ μάλλον δε γράφει καλά παρά του Αιγάλεω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα,

8,5χλ κατέγραψε ο σταθμός μου από την μπόρα ανάμεσα στις 5:00 - 6:00, καλά ήταν από το τίποτα...

Τώρα έχει ανοίξει ο καιρός και έχει άπνοια με αρκετή υγρασία (90%).

image.thumb.png.900388cb8ea76676fe27f5a1525672b1.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

7μμ η καλλιθεα και συνεχιζει να ανανεωνει ο σταθμος αλλα με μεγιστες ραγδαιοτητες απο 4mm/h εως 9mm/h...Γελανε και τα τσιμεντα...Ο σταθμος χανει και λογω καθυστερημενης καταγραφης και λογω μη καταγραφης μεγιστων ραγδαιοτητων..Σκεφτειτε εγω εγραψα 38mm,200 μετρα απο τον σταθμο..Και σιγουρα χτυπησαμε τουλαχιστον 2 φορες 200αρες...

Γιατι οπου παω ρε γμτ χαλανε οι σταθμοι???

Μια το γκαζι μια το χαροκοπειο..Ξυπνησα το Λαγουβαρδο πρωι πρωι..

Πάρε δικό σου και ξεμπερδεύεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, quarantine είπε:

Θανάσης λέγεται ο ''Δημήτρης'' 😀 Αυτός https://penteli.meteo.gr/stations/korydallos/ μάλλον δε γράφει καλά παρά του Αιγάλεω

Μπραβο,σωστος...Παντως αυτος ο σταθμος επειδη ημουν παλια στο μετεοκλαμπ,πολλες φορες ειχαμε κανει νυξη για τα χιλιοστα...Τελος παντων..

5 πανω,5 κατω δεν εγινε κατι..Εδω ειναι το θεμα...Βρεχει σπανια πλεον και οταν βρεχει χανω χιλιοστα..Πανω απο 20 χαθηκαν στην Καλλιθεα μονο σημερα...Αρχισε παλι βροχη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σήμερα είναι η σειρά μου να γκρινιάξω, ξύπνιος από τις 5.00 από τα συνεχή μπουμπουνητά και τους κεραυνούς που δεν σταματούσαν ούτε δευτερόλεπτο και τελικά δεν έριξε ούτε χιλιοστό στο Κορωπί. Και όσο σκέφτομαι ότι μόλις γυρίσω από την δουλειά το απόγευμα πρέπει να ποτίσω τον κήπο που είναι κατάξερος 13 Οκτώβρίου τόσο νευριάζω περισσότερο!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...