Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Αναφορές Οκτωβρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και δω σταδιακα εχει δυναμωσει...Και μονο που ξυπνησα με συννεφια μου αρκει..Ποσο μαλλον που βρεχει λιγο καλυτερα το τελευταιο δεκαλεπτο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα . Υπέροχο πρωινό ... . Στο δασος Χαιδαριου η ψιχάλα που έπεφτε από νωρίς το πρωί , έγινε συνεχής ασθενής βροχή εδώ και σχεδόν μια ωρα..

Και μερικες παλκονάτες photo όπως ειναι τώρα το λεκανοπέδιο...

A217D429-ACFD-4EC4-83CA-D2B2CF1D2506.jpeg

72C342FF-E48D-4ED0-A185-607D56BCCFE3.jpeg

6D85863E-F36A-4202-B3DC-75129FD7E388.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

0.2mm και 20.9 βαθμοί από τη βροχουλα εδω και λίγη ωρα

Τι ωραία να ξυπνάς με συννεφια και βροχή.... Πόσο μου έχει λείψει!!!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκ Συρτής ορμώμενη η αστάθεια που προκλήθηκε.Δειτε το υετικό μαχαιρι απο Θεσσαλία και ΒΒΔ.

0.7mm εδώ και παύση φαινομένων.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 ώρες πριν, Γιάννης μασ είπε:

ακραιο αυτο το πραγμα στον βολο φετος πραγματικα

Άστα να πάνε. Βρε ας κάνει όμως μία φωτοβολίδα με 15 ποντάκια στην πόρτα μου και τα ξεχνάω όλα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 hours ago, yiannis_volos said:

25 βαθμοί 10 το βράδυ. Το λες και οριακά Αύγουστο..

Κοιτάω τώρα τις μέσες ελάχιστες θερμοκρασίες Οκτωβρίου στην Αττική και βλέπω πως υπάρχουν περιοχές ειδικά στα νότια προάστια που η μέση ελάχιστη είναι πάνω από 20 βαθμοί. Εντάξει για 17 μέρες μέσα στον Οκτώβριο αυτό είναι υπερβολή ακόμα και για Αττική.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Aπό το ένα μπαλκόνι στο άλλο, απολαμβάνοντας το πρωινό και τα πρωινά καλούδια....πολύ θετικό το σημερινό σκηνικό!!

IMG_20201017_102839.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

50 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Άστα να πάνε. Βρε ας κάνει όμως μία φωτοβολίδα με 15 ποντάκια στην πόρτα μου και τα ξεχνάω όλα..

απο αυτους εισαι και εσυ...ααχχχχχ....εγω προτιμω πολλες κακοκαιριες ,χειμωνα διαρκειας, και ας ριξει στην πορτα μου μαξ 5 εκ, αρκει συνολικα να κανει κανα μηνα χειμωνα με χιονια απο ημιορεινα και κατω....

πολυ ομορφα στα γιαννενα σημερα με πρωινη ομιχλη και την θερμ αυτη τη στιγμη στους 13,1 ...η ελαχιστη στους 8,6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το περιστεράκι της αυλής μας (πρωινός συνδαιτυμόνας), απολαμβάνει κι αυτό την ημέρα, που εξακολουθεί να μυρίζει έντονα φθινόπωρο!!

IMG_20201017_111052.jpg

IMG_20201017_110743.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα σε ολα τα παιδια και καλο ΣΚ.....αρκετη συννεφια σημερα στην Αττικη με λιγες τοπικες βροχες....αργοτερα φαινεται βελτιωση......πολυ νερο στα ΒΑ της χωρας οπου εχουμε και ισχυρες καταιγιδες.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοιτούσα πριν λίγο τα δεδομένα του σταθμού μου και μετά λύπης παρατήρησα πως μόνο μια μερα η μέση θερμοκρασία έπεσε κάτω από τους 20 βαθμούς.... 😫😱😭

Στους 23 τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θαυμα θαυματων φθινοπωρινη ημερα αααα

Αυτος ειναι ο καιρος που ολοι αγαπησαμε....γιαυτη την τρελα ζουμε...

Απροσμενα χωρις καμια ειδοποιηση ξυπνησαμε με light ποτιστικη και 5 ωρες συννεφιας στο λεκανοπεδιο !!!!

στους.22.9 η Τ και 0.2 μμ απο το πολυωρο ψιλοβροχο...στα σκουπιδια οι λιακαδες και οι 27 βαθμοι της προγνωσης

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψιλόβροχο ξανάρχισε εδώ στα Μελίσσια.....σκοτεινιά υπέροχη!! 20,4οC....ΔΝΔ ο άνεμος.....

Για μια ακόμη φορά, ο καιρός παίρνει σώβρακα από τα περισσότερα μοντέλα και μετεωρολόγους.....

Μόνο το περιοχικό Θησέας-xalazi έδινε αυτά τα φαινόμενα σήμερα και ολίγον το πρωί το bolam.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

στα σκουπιδια οι λιακαδες και οι 27 βαθμοι της προγνωσης

Μη βιαζεσαι,θα ερθουν και οι 27 αργοτερα το μεσημερι με το που θα βγει ο ηλιος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...