Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Αναφορές Οκτωβρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, ORESIVIOS είπε:

Πολύ ευαίσθητος είσαι βρε Μιχάλη,,,, με το συμπάθειο κιόλας ... βεβαια σε δικαιολογεί το ότι τα Γιάννενα έχουν υγρασία λόγω λίμνης και αναστροφές

Υπάρχει και η καλή πλευρά Σταύρο, το ότι έχω μεγάλες αντοχές στην ζεστή δηλαδή οι 28 βαθμοί για εμένα είναι χοντρικά η αγαπημένη μου θερμοκρασία και ότι στα 35αρια την παλεύω σχετικά εύκολα. Αλλά δυστυχώς για εμένα τέτοιες συνθήκες μπορούν να επικρατήσουν 3-4 μήνες τον χρόνο. Τους υπόλοιπους και ειδικά τον χειμώνα υποφέρω... 

Τέλος πάντων εδώ στην Λάρισα που είμαι για κάποιες μέρες έχει περισσότερο κρύο τα μεσημέρια από ότι στα γιαννενα που όταν έφευγα το μεσημερι, μια μπλούζα εφτανε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νωρίτερα το βράδυ αργά (γύρω 10-10.30) χιόνισε πρόσκαιρα και στο Χελμό (2200μ.)....έκπληξη!!! Ενημέρωση από φίλο γνωστού μου, που είναι πάνω για κάποιες εργασίες στο Χ/Κ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα,

Υπέροχη μέρα ξημέρωσε..έφυγα με δυνατή βροχή ανα διαστήματα από Χαλκίδα και ήρθα δουλεία στη Ριτσώνα που ρίχνει καρέκλες...

Χαλκίδα άρχισε να βρέχει, on-off κατάσταση, το βράδυ στις 11:30 και δυνάμωσε τα ξημερώματα. Πέριπου 8,5χλ από την αλλαγή της ημέρας και 1,5χλ πριν. Καλά είναι γιατί προσωπικά φοβούν ότι μπορεί να μην έπεφταν ούτε αυτά.

image.thumb.png.8d690c6a41276d60a42c2c324ac342eb.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά λιγο πάνω από 3mm έπεσαν εδώ ,δεν ειχε συνεχεια μεσα στην νυχτα με την Θ αυτή την ώρα κοντά στους 13 βαθμούς . Αρκετή μαυρίλα προς Ιππ. Πολιτεία  . 

16mm στο χωριό με την Θ στους 11,8  .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρέχει πάλι με καλή ένταση στην Ριτσώνα, αλλά και Χαλκίδα βρέχει από ότι βλέπω στον σταθμό.

image.thumb.png.9e2bc9867f8a6eaedbf0bc08627efdba.png

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! 5,6 βαθμοί η ελάχιστη πριν λίγη ώρα εδώ στο Μακροχώρι στο δυτικό άκρο του κάμπου της Ημαθίας.....τους 8 πλησιάζει τώρα με ηλιοφάνεια φυσικά....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα.Ευχαριστη εκπληξη τα 5,5μμ που επεσαν μετα τα μεσανυχτα,αλλα και δυσαρεστη το οτι δε βρεχει δυστυχως τωρα.Βαρια συννεφια,σκοταδι και 12,5 βαθμοι αυτη τη στιγμη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

https://www.neakriti.gr/article/kriti/irakleio/1593477/se-potamia-ehoun-metatrapei-oi-dromoi-tou-irakleiou/

Επεσε κομμάτι από το ταβάνι στο αεροδρόμιο του Ηρακλείου!!! Πάρα πολλές ζημιές γενικά σε όλη την Κρήτη.  Στο μεταξύ αλλού παρακαλάνε για βροχή οι ελαιοπαραγωγοί και αλλού από τον υπερβολικό ανεμόβροχο οι ελιές έπεσαν πριν την ώρα τους με ότι αυτό συνεπάγεται (όπως συνέβη στα Χανιά-δείτε στο επόμενο link)

https://www.zarpanews.gr/chania-sovara-provlimata-apo-to-chalazi-se-elaioparagogoys-agonioyn-oi-agroties-gia-tis-epomenes-ores-tis-kakokairias-photos/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι ωραίο πρωινό.. Συννεφιά, με ψεκαδες κατά διαστήματα, ψύχρα και αίσθηση Φθινοπώρου εδώ στην Αθήνα... Λατρεία απλά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...