Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Οκτωβρίου

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Κλέαρχος πάντως λίγο που διάβασα την πρόβλεψη του στο φβ δίνει μια πιο βόρεια τροχιά στο χαμηλό και βάζει μέσα σχεδόν όλη την ηπειρωτική Ελλάδα.. Δεν ξέρω από που απορρέει αυτή η αισιοδοξία του! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, nikolas 2365 είπε:

Νομίζω ο teo 73 ανέβασε και ένα νέο μοντέλο από την Κορέα. Εγγύηση θα ναι 😂😂😂

😎

Screenshot_10.jpg.df648c679c2f181f41e26432715b9554.jpg

image.png.604c6a3fec12cc4d1a47b31cb1824b4c.png

image.png.95d241499f9bb2dc67d6b632bd8258e8.png

image.png.ae592282bf23a3da72833a8733cb98cd.png

Καποιες κεντρονοτιες χαμηλοβλεπουσες αμπαναριστες (ακομα) τζαμπα ανησυχουν.Το ερωτημα δε θα πρεπει να ειναι το εαν.Θα πρεπει να ειναι για ποσο και με ποσα...⛈️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

😎

Screenshot_10.jpg.df648c679c2f181f41e26432715b9554.jpg

image.png.604c6a3fec12cc4d1a47b31cb1824b4c.png

image.png.95d241499f9bb2dc67d6b632bd8258e8.png

image.png.ae592282bf23a3da72833a8733cb98cd.png

Καποιες κεντρονοτιες χαμηλοβλεπουσες αμπαναριστες (ακομα) τζαμπα ανησυχουν.Το ερωτημα δε θα πρεπει να ειναι το εαν.Θα πρεπει να ειναι για ποσο και με ποσα...⛈️

Εκλαψα ρε γειτονα...Απλα δεν ειπα τυχαια οτι θα στολισω αυριο βραδυ..Εξ αρχης δεν ειχα καλο ενστικτο..Ευχομαι να δικαιωθεις και να διαψευστω...Αλλιως θα αναγκαστεις να με βλεπεις μονο στο μπαιρακι...Ξερεις εσυ...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Εκλαψα ρε γειτονα...Απλα δεν ειπα τυχαια οτι θα στολισω αυριο βραδυ..Εξ αρχης δεν ειχα καλο ενστικτο..Ευχομαι να δικαιωθεις και να διαψευστω...Αλλιως θα αναγκαστεις να με βλεπεις μονο στο μπαιρακι...Ξερεις εσυ...🤣

Ας δικαιωθουν αυτα μου φτανει😉 Ολοι τα ιδια μοντελα κοιταμε.Απο χθες μολις επεσαν στις σωστες ωρες τα περισσοτερα εδειξαν αυτο που εδειξαν.Αν ολα (πλην gem και icon) γινουν κομανετσι στις 48h θα μου προκαλεσει μεγαλη εντυπωση.Kαι ο Ευρωπαιος θα δειξει υετικα καλουδια για μας εδω.Οταν βγει ο υετος του θα τον βαλουμε.

Μεχρι Πεμπτη πρωι ο Ευρωπαιος

image.png.522628cfefee3c569fe393c1d773960c.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Σκυλάκι του τζιφου όμως φίλε! 

τού τζίφου? Αυτού πού μέσα σε ένα τρέξιμο έκανε τα 60 χιλιοστά στην Ήπειρο 0? Όχι τόσο, αλλά αυτή την φορά και ναι και όχι. Στην Αμερική όντως πιο πετυχημένος ο τζιφός, κάτι που καθόριζε την θέση της λίμνης. Για μετά όμως νίκησε το ουκμο. Μεγάλη επιμονή στο σενάριο που όντως χοντρικά θα βγει .

Οπότε για ακόμη μια φορά η δικαιολογία ότι το ουκμο έχει χαμηλή ανάλυση και άρα δεν το εμπιστευόμαστε πάει περίπατο.

 

 

Έχουμε και ένα καλό νέο, βελτιώθηκε κάπως το 15ζ αικον χαχα 

 

Για γέλια και για κλάματα ο υετός του οσίου, αύξησε τα φαινόμενα στα παραλιακά τμήματα της Μακεδονίας με πιο νότια την διάταξη, αλλά φυσικά έκοψε πάρα πολύ από πολλές περιοχές. Μια λωρίδα υψηλού υετού .

Screenshot_2020-10-25-20-28-44-347_com.android.browser.thumb.png.8370b28c70d51c93f0080e0f7faea524.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαλασε σχετικα ο ευρωπαιος για αττικη και βαζει τα φαινομενα Πελοποννησο κ κεντρικη στερεα.50-50 οι πιθανοτητες για κατι καλο στην Αθηνα,δηλαδη για 20μμ και πανω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

graphe_ens3.php?x=&ext=1&y=&run=12&lat=3

Ensembles gfs για Σάκη που τα ζήτησε,ωστόσο να ξέρεις φίλε ότι αύριο μπορεί να έχει κοπεί στο μισό...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Ας δικαιωθουν αυτα μου φτανει😉 Ολοι τα ιδια μοντελα κοιταμε.Απο χθες μολις επεσαν στις σωστες ωρες τα περισσοτερα εδειξαν αυτο που εδειξαν.Αν ολα (πλην gem και icon) γινουν κομανετσι στις 48h θα μου προκαλεσει μεγαλη εντυπωση.Kαι ο Ευρωπαιος θα δειξει υετικα καλουδια για μας εδω.Οταν βγει ο υετος του θα τον βαλουμε.

Μεχρι Πεμπτη πρωι ο Ευρωπαιος

image.png.522628cfefee3c569fe393c1d773960c.png

Πω πω ξεφτίλα......ευτυχώς δεν περιμέναμε κανέναν χιονιά.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Πω πω ξεφτίλα......ευτυχώς δεν περιμέναμε κανέναν χιονιά.....

Μάλιστα ξεκιναει το χειμωνα απο εκει που ξεκινάει τα τελευταια χρονια ..Από τα ορεινά στα ανατολικα προσηνεμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, nikolas 2365 είπε:

Ωραία εικόνα. Πολύ μακριά όμως. 

180-574GR.gif

Νικοοο...είπαμε διευκρίνιση για ποιον είναι ωραία εικόνα,αλλιώς αυτοί που δεν ξέρουν το ύφος σου η ποιος είσαι θα θεωρήσουν ότι τρολαρεις.Πρεπει να σας γίνει δεύτερη συνήθεια η επεξήγηση κι ας εννοείτε.Κι εγώ όταν έρθει εκείνη η ευλογημένη ώρα δεν θα κάνω αυτό που έκανα μέχρι τώρα αλλά θα διευκρινίζω ότι αυτό που θα θέλω να αλλάξει αφορά την Θεσσαλονίκη καθαρά ξεκάθαρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σκότωμα πραγματικά ο ευρωπαίος για την Αττική. Εάν έβγαινε εγώ την Τετάρτη δεν θα περίμενα τίποτα μέχρι αργά ο απόγευμα . Ο υετός  που δίνει νωρίτερα  είναι άτοπος  κατά την γνώμη μου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το φθινόπωρο το βαρύ δεν θα ξεκινήσει από την Μακεδονία.Ας πιούμε σοδα προς το παρόν και ας ελπίσουμε το Μπρούσκο να το πιούμε Νοέμβριο Δεκέμβριο Γενάρη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Σκότωμα πραγματικά ο ευρωπαίος για την Αττική. Εάν έβγαινε εγώ την Τετάρτη δεν θα περίμενα τίποτα μέχρι αργά ο απόγευμα . Ο υετός  που δίνει νωρίτερα  είναι άτοπος  κατά την γνώμη μου. 

Είναι ο υετός που δίνει από την γραμμή λαίλαπας που είναι μπροστά από το ψυχρό μέτωπο. Δεν είναι άτοπος σαν λογική, αλλά το κακό είναι ότι πλέον κινδυνεύει και η Αττική να μείνει εκτός καλών φαινομένων.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Το φθινόπωρο το βαρύ δεν θα ξεκινήσει από την Μακεδονία.Ας πιούμε σοδα προς το παρόν και ας ελπίσουμε το Μπρούσκο να το πιούμε Νοέμβριο Δεκέμβριο Γενάρη....

Από θερμοκρασίες νομίζω καλά θα πάμε και εδώ πάνω.... Η βροχή θα λείπει .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Είναι ο υετός που δίνει από την γραμμή λαίλαπας που είναι μπροστά από το ψυχρό μέτωπο. Δεν είναι άτοπος σαν λογική, αλλά το κακό είναι ότι πλέον κινδυνεύει και η Αττική να μείνει εκτός καλών φαινομένων.. 

Με τους παρακάτω χάρτες που είναι στις 5 το απόγευμα ( Εάν έβγαιναν ) εγώ λέω ούτε σταγόνα μέχρι εκεινη την ώρα στο Λεκανοπέδιο.  Τα φαινόμενα από τα σύνορα ΑττικόΒοιωτιας και πάνω . 

Ας ρίξει αυτό και εγώ θα κάνω την πάπια🤐, δεν με χαλάει .

SmartSelect_20201025-212835_Samsung Internet.jpg

SmartSelect_20201025-212707_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απίστευτο το 7ο σενάριο του τζίφου . Βγάζει 998 βόρεια της Κρήτης με κίνηση προς Αττική και βυθίζει την ανατολική στερεά .Νομίζω στην Αν.Βοιωτία δίνει 300+ mm σε 48 ώρες χονδρικά.Ετσι για να παραμυθιαζόμαστε .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε να δούμε το αικον, μεγάλες αλλαγές ήδη στις 6 ώρες. Τώρα αν είναι θετικές θα το δούμε στις 24😂

Αλλά πόσο ακόμα χειρότερο να γίνει.

 

Έφτασαν οι 24 ώρες. θα βελτιωθεί.\

τεραστια διαφορά 500αριών

icon-6-57.png?25-12icon-6-51.png?25-18

 

 

πιο βόρεια και από τζίφο χαχαχα. 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πάμε να δούμε το αικον, μεγάλες αλλαγές ήδη στις 6 ώρες. Τώρα αν είναι θετικές θα το δούμε στις 24😂

Αλλά πόσο ακόμα χειρότερο να γίνει.

 

Έφτασαν οι 24 ώρες. θα βελτιωθεί.\

τεραστια διαφορά 500αριών

Θεαματικη αλλαγη!!!Πολυ καλυτερο τρεξιμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...