Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Οκτωβρίου

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Θεαματικη αλλαγη!!!Πολυ καλυτερο τρεξιμο

και πνίξιμο Αττικής και Σακουλίνο.😁 Να βγει θα νιώσω και εγώ καλύτερα!! Εμα τέτοια διαταραχή να πάει όλη χαμένη μέσα στο Ιόνιο πέλαγος!!

Όμως συγκρατημένη αισιοδοξία γιατί εχθές το βράδυ πάλι πήγαν βορειότερα και είδαμε σήμερα τι πάθαμε. Αλλά όσο περνάνε οι ώρες τόσο θεαματικές αλλαγές αποκλείονται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και απεδειχθει περιτρανα γιατι το αικον ειναι για τον π....ο...Το απεδειξε μεσα σε ενα run...Μ αρεσει που το σχολιαζουμε τρομαρα μας..Αρρωστακια ειμαστε ολοι ρεεεε...🤪

Προκαταβολικα χρονια πολλα στους Μητσαρες μας για αυριο...!!!Καλο βραδυ φιλαρακια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσπαθώ να σκεφτώ ένα μοντέλο που να μην έκανε τούμπα σε διάφορες ώρες προγνωστικά αυτής της κακοκαιρίας και δεν βρίσκω! Το αικον πάντα έχει το πρόβλημα στις αρχικές συνθήκες, ότι τις αλλάζει μερικές φορές πολύ εύκολα. Κατά τα άλλα αν δει κανείς τους χάρτες του ούκμου όταν ήμασταν 144 ώρες από την διαταραχή είχε χοντρικά το ίδιο σενάριο.

το αικον δίνει και εδώ βροχή. χαχαχα. 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια χαρα καιροφιλοι ολοι  μας ...σχολιάζουμε και χαρτες βροχης αρκετα ...φαντασου  να ρθουν τα χιονια ...ωραια θα περασουμε και φετος και ας μη χιονισει...ηρθε η ωρα Αττικής πιστευω τη τεταρτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο Icon κάτι είναι λάθος, χωρίς πλάκα .Το έγραψα και νωρίτερα .Για αυτό "βλεπει" πράγματα μόνο του. Καμία φορά σε οριακές καταστάσεις του βγαίνει για λίγο, από εκεί και πέρα δεν είναι αξιόπιστο μοντέλο . Έτσι το βλέπω εγώ.Δεν νομίζω να στεναχωρηθουν αν διαβάσουν την γνώμη μου 😄.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εσύ κυρ Σάκη,παιδί το τζιφου είσαι έτοιμος ψυχολογικα για ότι μπορεί να δεις τέλος παντων σ αυτό το ράν?Οκ...18αρι είναι αλλά..μη ξεχνάμε ποτέ και την Αριάδνη ένα 18αρι την εφερε🤐

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κόλλησε ο τζίφος στις 18 ώρες :Ρ Ωστόσο έχω την εντύπωση ότι θα πάει πιο βόρεια με καλύτερο αυλώνα. Έστω και λίγο. Για να δούμε, αλλά ακόμα και έτσι είμαι πολύ καχύποπτος.🤔

κάτι παίχτηκε στα 500αρια και τα χώρισε στην μέση, αυτό δεν είναι και πολύ καλό.. Για Αττική δεν άλλαξε  κάτι.  Μικρές αλλαγές λοιπόν από τζίφο.

 

Ας αρχίσουμε να κοιτάμε και την επόμενη λίμνη, που θα είναι η πρώτη γεύση χειμώνα. Στο αικον θα είχε ενδιαφέρον.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μεγαλες αλλαγες το 18αρι  απο κρυο σε σχετικη ζεστη αρχες του μηνα..

gfs-0-228.png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Athinaios είπε:

μεγαλες αλλαγες το 18αρι  απο κρυο σε σχετικη ζεστη αρχες του μηνα..

gfs-0-228.png

Καμια ταση δεν  εχει κλειδωσει ακομα, για τοσο μακρια

 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το icon το φοβήθηκα, γιατί είμαστε συνηθισμένοι στις φαπες.. αλλά πρέπει και μια φορά να βγει κάτι σωστό...

..πέρα απ' τη καταιγίδα που είχαμε 13 του μήνα.... δεν αρκεί.. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ 100ΑΡΑ ΜΗΝΙΑΙΟ !!  η αλήθεια είναι.. κι ας γράφω τα μισά στο τέλος😉..

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, θετικός απολογισμός από τα πρωινα ραν, αναμένουμε και ευρωπαικο αλλά οτι θα βραχουμε ειναι πλεον σιγουρο το πόσο δεν ξερουμε ακόμη.

ens_image.php?geoid=52508&var=201&run=0&date=2020-10-26&model=gfs&member=ENS&bw=1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kαλημερα μαγκες...Εγω απο προχθες εχω γραψει..20mm το λιγοτερο που μπορουμε να περιμενουμε..Χωρις να σημαινει φυσικα οτι εχω τρελες προσδοκιες..

Αλλα τοπικα μπορει να πεσουν αρκετα χιλιοστα παραπανω..Το πιο σημαντικο για μενα ειναι ομως αλλο..Οτι δεν θα κανει ενα περασμα και τελος..Θα εχουμε για αρκετες ωρες βροχη με αυξομειωσεις..Πολυ πιθανο να βγει και καταιγιδα...Ιδιως προς τα νοτια..

Εγω σχολαω σημερα και μετα στολιζω..Τα λαβαρα της καταιγιδας θα κυματιζουν περηφανα στο μπαλκονι..

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, DIMITRIS είπε:

Καλημέρα, θετικός απολογισμός από τα πρωινα ραν, αναμένουμε και ευρωπαικο αλλά οτι θα βραχουμε ειναι πλεον σιγουρο το πόσο δεν ξερουμε ακόμη.

ens_image.php?geoid=52508&var=201&run=0&date=2020-10-26&model=gfs&member=ENS&bw=1

Χρονια πολλα φιλαρακι..Υγεια,τυχη και οτι καλυτερο σου ευχομαι να σαι παντα καλα με τους δικους ανθρωπους..Και καθε εμποδιο στη ζωη σου να ξεπερνιεται!!!

Χρονια πολλα σε ολα τα εορταζοντα μελη μας..Υγεια και τυχη..Ολα τ αλλα γινονται...Εκτος απο τον καιρο. 😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ ωραίες οι διαταξεις του τζίρου για αργότερα,αν συνεχίσει αυτό το μοτίβομεσα σ'ο Νοέμβρη θα έχουμε ευαχιστες εκπληξεις χειμερινού τυπου.Πιστευω ότι η αλλαγή της κυκλοφορίας που περιμέναμε βάση στατιστικής ,έρχεται την κατάλληλη στιγμη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kαλημερα και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες.. Από ότι φαίνεται θα μας φάει η ανομβρία για πολλές μέρες εμάς τους δυτικούς. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα&χρόνια πολλά στους εορτάζοντες. Τελικά είχαμε εκ νέου νοτιότερη τροχιά του συστήματος στα 00αρια από τα μοντέλα που βελτιώθηκαν εχθές το βράδυ, και το αικον πήγε ακόμα νοτιότερα τώρα.... Η Αττική θα έχει φαινόμενα αλλά δεν έχει ξεκαθαρίσει ακόμα πόσα. Εντύπωση μου κάνουν τα λίγα φαίνονται μένα της Πελοποννήσου σε κάποια μοντέλα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Καλημέρα&χρόνια πολλά στους εορτάζοντες. Τελικά είχαμε εκ νέου νοτιότερη τριχιά του συστήματος στα 00αρια από τα μοντέλα που βελτιώθηκαν εχθές το βράδυ, και το αικον πήγε ακόμα νοτιότερα τώρα.... Η Αττική θα έχει φαινόμενα αλλά δεν έχει ξεκαθαρίσει ακόμα πόσα. Εντύπωση μου κάνουν τα λίγα φαίνονται μένα της Πελοποννήσου σε κάποια μοντέλα.

Ρε φιλε μην βιαζεσαι οταν γραφεις..Βγαινει ακρη στο τι γραφεις αλλα μου θυμιζεις μια ψυχη που ειχε αδυναμια στα σουαχιλι σε αλλη γειτονικη στεγη..😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...