Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Οκτωβρίου

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τέτοιες θερμές Ράχες (Όχι της Φθιωτιδας) αρχές Οκτώβρη νομίζω ότι οι σεβαστοί κκ admins του χώρου αυτού θα πρέπει να θέσουν πλέον υπεύθυνα τα παρακάτω ερωτήματα και να βγουν από την κατάσταση παποσυνης στην οποία έχουν περιέλθει:

 

1. Ποιος πήρε τυχόν ΚΤΕΛ από που και προς που

2. Τι του είπαν οι δικοί του πριν πάρει το λεωφορείο

3. Πότε ο εν λόγω ύποπτος ενεγραφη στο φόρουμ, και τι καιρικές ανωμαλίες (πάντα θερμές βεβαια) έχουμε ζήσει έκτοτε.

 

Εν συνεχεία θα πρέπει να γίνει σχετική πραγματογνωμοσύνη από ανεξάρτητο οίκο και να αναρτηθεί στο φόρουμ η εισήγηση του κοινοποιούμενη αρμοδίως στην ΕΜΥ, στο Εθνικό Αστεροσκοπείο, στα Παγκόσμια Προγνωστικα Μοντέλα και στο Υπουργειο Αναπτυξης.

Τέλος, με γνώμονα αποκλειστικά και μόνον την επιστροφή στην καιρικη ομαλότητα, την προστασία της ζωής και της ψυχικής ακεραιότητας των απανταχού καιροφιλων και την κοινωνική ειρήνη, θα πρέπει ο ένοχος να καταδικαστεί σε μια εκ των κατωτέρω ποινών:

1. Απέλαση 

2. Αφαιρεση κινητού και λάπτοπ 

3. Μπαν 3 ετών 

Εφόσον υπαρξει υποτροπή του ενόχου, έκθεση σε κίνδυνο κεραυνού μετά βόλτας ποδηλάτου το οποίο θα φέρει καταλλήλως προσαρμοσμένο Αλεξικέραυνο στον πίσω προφυλακτήρα.

Θυμίζω ότι η κατάρα της πανούκλας αντιμετωπίστηκε με αποφασιστικότητα πριν 4 αιώνες με συστηματική καύση των μαυρογατων και των μαγισσών ανα την πολιτισμένη Ευρώπη.

Ευχαριστώ 

 

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καταστροφικό το 6αρι του τζίφου στο πέρασμα που με ενδιαφέρει, με την μία τα εξαφάνησε όλα.. έχουμε δρόμο ακόμη... Για μετά δεν με πολυενδιαφέρει, γιατί ούτε διαταξιακά δεν είναι καλά τα πράγματα και έτσι και αλλιώς θα λείπει το Cape... Πάνως ο μο του ευρωπαίου είναι πολύ καλύτερος σε σχέση με το κύριο για Δευτέρα-Τρίτη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, [weathermaniac] said:

καταστροφικό το 6αρι του τζίφου στο πέρασμα που με ενδιαφέρει, με την μία τα εξαφάνησε όλα.. έχουμε δρόμο ακόμη... Για μετά δεν με πολυενδιαφέρει, γιατί ούτε διαταξιακά δεν είναι καλά τα πράγματα και έτσι και αλλιώς θα λείπει το Cape... Πάνως ο μο του ευρωπαίου είναι πολύ καλύτερος σε σχέση με το κύριο για Δευτέρα-Τρίτη.

από νέα Υόρκη φαντάζομαι φίλος ε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, BrainA είπε:

Με τέτοιες θερμές Ράχες (Όχι της Φθιωτιδας) αρχές Οκτώβρη νομίζω ότι οι σεβαστοί κκ admins του χώρου αυτού θα πρέπει να θέσουν πλέον υπεύθυνα τα παρακάτω ερωτήματα και να βγουν από την κατάσταση παποσυνης στην οποία έχουν περιέλθει:

 

1. Ποιος πήρε τυχόν ΚΤΕΛ από που και προς που

2. Τι του είπαν οι δικοί του πριν πάρει το λεωφορείο

3. Πότε ο εν λόγω ύποπτος ενεγραφη στο φόρουμ, και τι καιρικές ανωμαλίες (πάντα θερμές βεβαια) έχουμε ζήσει έκτοτε.

 

Εν συνεχεία θα πρέπει να γίνει σχετική πραγματογνωμοσύνη από ανεξάρτητο οίκο και να αναρτηθεί στο φόρουμ η εισήγηση του κοινοποιούμενη αρμοδίως στην ΕΜΥ, στο Εθνικό Αστεροσκοπείο, στα Παγκόσμια Προγνωστικα Μοντέλα και στο Υπουργειο Αναπτυξης.

Τέλος, με γνώμονα αποκλειστικά και μόνον την επιστροφή στην καιρικη ομαλότητα, την προστασία της ζωής και της ψυχικής ακεραιότητας των απανταχού καιροφιλων και την κοινωνική ειρήνη, θα πρέπει ο ένοχος να καταδικαστεί σε μια εκ των κατωτέρω ποινών:

1. Απέλαση 

2. Αφαιρεση κινητού και λάπτοπ 

3. Μπαν 3 ετών 

Εφόσον υπαρξει υποτροπή του ενόχου, έκθεση σε κίνδυνο κεραυνού μετά βόλτας ποδηλάτου το οποίο θα φέρει καταλλήλως προσαρμοσμένο Αλεξικέραυνο στον πίσω προφυλακτήρα.

Θυμίζω ότι η κατάρα της πανούκλας αντιμετωπίστηκε με αποφασιστικότητα πριν 4 αιώνες με συστηματική καύση των μαυρογατων και των μαγισσών ανα την πολιτισμένη Ευρώπη.

Ευχαριστώ 

 

Είσαι πολύ σκληρός μαζί μου. Τι σου έκανα😭😅

Αν θες έρχομαι να μείνω στο Πάτημα για την υπόλοιπη ζωή μου🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τι αθλιότητα το ούκμο!!! αν είναι δυνατόν, χειρότερο και από ευρωπαίο!!!!🤬🤬🤬🤬

πάει και το τζεμ.. τζίφος αικον μόνα τους πλέον...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χάλασε και ο τζίφος για τις βροχές στην Ήπειρο. 

Δείχνει ότι θα Χειρότερεψει και άλλο έως ότου εξαφανίσει εντελώς τη κακοκαιρία. 

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τέλος και από αικον..  ταφίπλακα.. φυσικά αφού θα το απολάμβανα...

 

κραταει ο τζίφος.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, yiannis_volos είπε:

Σάπιο το 00άρι. Πενιχρός υετός και στο τέλος του διαγράμματος δείχνει πάλι μία άνοδο. Καλημέρα!

Εντάξει η ανοδος ειναι για αρκετάμετά, ας μην την λάβουμε υποψιν απο τωρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οριστικό τέλος από όλα τα μοντέλα... μόνο θια συννεφιάσει, άντε κάποια τοπική μπόρα.. πφφ. βαρέθηκα πια....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

οριστικό τέλος από όλα τα μοντέλα... μόνο θια συννεφιάσει, άντε κάποια τοπική μπόρα.. πφφ. βαρέθηκα πια....

Ο τζίφος βγάζει ένα περασματακι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Ο τζίφος βγάζει ένα περασματακι

το ξέρω Βασίλη, αλλά η λογική δείχνει ότι θα χαλάσει και άλλο. ήδη σε σχέση με εχθές η διάταξη του τζίφου είναι πολύ κατώτερη, ενώ πχ το ούκμο, ούτε συννεφιά δεν παίζει να δίνει.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

το ξέρω Βασίλη, αλλά η λογική δείχνει ότι θα χαλάσει και άλλο. ήδη σε σχέση με εχθές η διάταξη του τζίφου είναι πολύ κατώτερη, ενώ πχ το ούκμο, ούτε συννεφιά δεν παίζει να δίνει.. 

Τώρα κοίταξα και τα αλλά. Δεν δίνουν ουτε χιλιοστό. Δεν πειραζει.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! Έτσι όπως το πάει ο Οκτώβρη έχει όλα τα φόντα να σπάσει όλα τα ρεκόρ ζέστης !!! Οι χάρτες για το δεκαήμερο όλο και χειροτερεύουν αντί να βελτιώνονται .... είμαστε συνέχεια υπό την απειλή των +20 στα 850 !!!! Τι να πω; Υπομονή ! Ξεκινάνε άσχημα και φέτος εμμονή στην δυτική Ευρώπη για τις κατεβασιές προς το παρόν και όσο πάει το μάτι ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Εντάξει η ανοδος ειναι για αρκετάμετά, ας μην την λάβουμε υποψιν απο τωρα 

Και την αυριανή άνοδο την έδειχνε εδώ και μια βδομάδα σίγουρα, μην πω 10 μέρες, και βγήκε με μαθηματική ακρίβεια..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα τα φιλαρακια μου, επεστρεψα κι εγω στις επαλξεις καθως μπηκε ο Οκτωβρης και η αγαπημενη μας εποχη ξεκιναει. Μου λειψατε! Καλο χειμωνα παιδια να εχουμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, George Trilofianos είπε:

Καλημερα τα φιλαρακια μου, επεστρεψα κι εγω στις επαλξεις καθως μπηκε ο Οκτωβρης και η αγαπημενη μας εποχη ξεκιναει. Μου λειψατε! Καλο χειμωνα παιδια να εχουμε!

Άντε ρε Γιώργο !! Καλό χειμώνα να έχουμε ρε φίλε! Προς το παρόν το καλοκαίρι συνεχίζεται φυσικά! Άντε να κανονίσουμε και συνάντηση εκεί μετά τις 20 ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ακόμα χειρότερα τα 6αρια.. ο μόνος τρόπος για να υπάρξει κακοκαιρία είναι να μην είμαι εγώ σε αυτήν.. πραγματικά έλεος δηλαδή..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, yiannis_volos είπε:

Και την αυριανή άνοδο την έδειχνε εδώ και μια βδομάδα σίγουρα, μην πω 10 μέρες, και βγήκε με μαθηματική ακρίβεια..

Ναι γενικα τις θερμες εισβολες τις πιανουν ευκολα γιατι χρειαζονται πολυ λιγότερες παραμετροι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα! Δυστυχώς προς το παρόν η τάση για τον Οκτώβρη δείχνει χαμηλές πιέσεις στη δυτική Ευρώπη και αντικυκλωνα με σκάψιμο θερμων μαζών στα Βαλκάνια. Είναι μια τάση στην οποία επιμένουν τα μοντέλα, ιδίως το ευρωπαϊκό εδώ και πολλές μέρες!! 

Επεξεργάστηκε από thesprotos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...