Jump to content
vorios_polos

1η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΕΣΣΑ-ΛΛΛ-ΟΝΙΚΗΣ ΣΕΖΟΝ 2020-21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες νομιζω οτι σιγα σιγα φτανει ο καιρος για την καθιερωμενη συναντηση μας .Ακουω γνωμες.Ποια κυριακη θελετε?Την μεθεπομενη 25 οκτωβριου?η παμε για 1 νοεμβριου?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, notios_polos είπε:

Παιδες νομιζω οτι σιγα σιγα φτανει ο καιρος για την καθιερωμενη συναντηση μας .Ακουω γνωμες.Ποια κυριακη θελετε?Την μεθεπομενη 25 οκτωβριου?η παμε για 1 νοεμβριου?

Βαγγέλη όποτε βολεύει είμαι μέσα.. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

59 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Βαγγέλη όποτε βολεύει είμαι μέσα.. 

 

Ναι ρε κωστα 😀..εγω θα ελεγα 25 οκτωβριου σαν μια πρωτη προταση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, notios_polos είπε:

Ναι ρε κωστα 😀..εγω θα ελεγα 25 οκτωβριου σαν μια πρωτη προταση.

Βαγγέλη για που λες? Μήπως να γίνει ημέρα Σάββατο? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν και δεν είναι 100% κατά πάσα πιθανότητα δεν θα μπορέσω καμία από τις ημερομηνίες οπότε μάλλον θα σας δω όλους στην χειμερινή συνάντηση, αν δεν συμβεί κάτι και τότε βέβαια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Στην χειμερινή συνάντηση θα προσπαθήσω να έρθω και εγώ. 

Μακάρι φίλε άντε να σε γνωρίσω από κοντά, τον πιο μεγάλο καιροπολεμιστή της Ηπείρου που ξέρω😃

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 ώρες πριν, mademjim είπε:

1 Νοεμβρίου θα μπορουσα. Ότι πει ο λαός. Καλημέρα. 

1η Νοεμβρίου ψηφίζω κι εγώ σαν πρώτη προτεραιότητα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 ώρες πριν, k _ SABBAK είπε:

Βαγγέλη για που λες? Μήπως να γίνει ημέρα Σάββατο? 

Λόγο εργασίας ίσως υπάρξουν ΄προβλήματα δεν ξέρουμε φυσικά μέχρι τότε θα δούμε πείτε εσείς την γνώμη σας και βλέπουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας κλείσουμε πρώτα για πιο Σαββατοκύριακο μιλάμε και στην πορεία βλέπουμε αν είναι Σάββατο η Κυριακή με πιθανότερο την Κυριακή .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παίδες! Θέλω πολύ να ανέβω κι εγώ φέτος, πέρσι δεν μπορούσα επειδή συνέπεσε η συνάντηση με τα γενέθλιά μου. 

Όσον αφορά τις ημερομηνίες που αναφέρετε γενικά, από τη μια στις 24/10 δεν θα μπορέσω λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων, από την άλλη, 1/11 ίσως πάλι δεν θα μπορώ λόγω γενεθλίων. 😛

Ε ρε ατυχία και θέλω τόσο πολύ... Ίσως σε κάποια χειμερινή συνάντηση προς τον Δεκέμβρη... 😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως καλύτερα να γίνει 24 Οκτωβρίου γιατί μέχρι 31 με τα κρούσματα κάνεις δεν ξέρει τι θα γίνει! Ήδη έχουμε 78 κρούσματα εδώ στη Θεσσαλονίκη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό ΄ήθελα να ρωτήσω, θα επιτρέπεται να είμαστε [αν έρθω] τόσα άτομα πλάκα πλάκα? Δηλαδή επιτρέπεται να ξεπεράσουμε τους 10?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Αυτό ΄ήθελα να ρωτήσω, θα επιτρέπεται να είμαστε [αν έρθω] τόσα άτομα πλάκα πλάκα? Δηλαδή επιτρέπεται να ξεπεράσουμε τους 10?

Λογικά όχι ...θα κάτσουμε όμως δίπλα δίπλα σε τραπέζια των 4 ατόμων νομίζω τόσο επιτρέπετε..όχι κολλητά... θα δούμε ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά μήπως με τα τόσο αυξημένα κρούσματα να ΜΗΝ την κάναμε την συνάντηση; Μήπως να περιμένουμε 1 χρόνο; Άλλωστε υπάρχουν πολύ πιο σημαντικά πράγματα από τον καιρό. Όπως η υγεία μας πχ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Παιδιά μήπως με τα τόσο αυξημένα κρούσματα να ΜΗΝ την κάναμε την συνάντηση; Μήπως να περιμένουμε 1 χρόνο; Άλλωστε υπάρχουν πολύ πιο σημαντικά πράγματα από τον καιρό. Όπως η υγεία μας πχ.

Ούτως ή άλλως Σταμάτη λίγα παιδιά είμαστε δεν είμαστε εκατοντάδες.....και δεύτερον αν καταφέρουμε να βρεθούμε εμείς που θα βρεθούμε όσοι μπορέσουμε πριν κλείσουν όλα...θα έρθει όποιος θέλει και μπορεί ...δεν πιέζουμε κανέναν...όποιος αισθάνεται ποιο ασφαλής αν δεν έρθει εννοείται να μην έρθει...ειδικά αν έχει θέματα υγείας  το καλύτερο είναι να μην έρθει...εγώ προσωπικά ούτως ή άλλως έρχομαι από Βέροια να συναντήσω τους πολύ καλούς μου φίλους πλέον μετά από τόσα χρόνια..και συνάντηση να μην κάνουμε σαν φόρουμ εμείς θα βρεθούμε να τα πούμε(3-4 άτομα)...και δεν χρειάζεται να παραβούμε τους κανόνες...ούτε αγκαλιές ούτε φιλιά και με απόσταση λογική....πάντα με την τήρηση των μέτρων που μερικοί  τηρούσαμε και πριν αυτό το γεγονός ................

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 19/10/2020 at 4:26 ΜΜ, k _ SABBAK είπε:

Παιδιά 1με 2 δε θα μπορέσω.. 25 μπορώ.. 

Κώστα έτσι όπως πάνε τα πράγματα και αν δεν μας προλάβουν οι καταστάσεις και αφού κι ε΄συ μπορείς 25 να έρθεις από Σέρρες που είναι και μακριά, θα προσπαθήσω κι εγώ που προς το παρόν μπορώ, να έρθω αυτην την Κυριακή να μας πούνε και τα παιδιά αν μπορούν ..γιατί η λογική λέει ότι θα κλείσουν όλα πάλι και δύσκολα να ξανανοίξουν για τον χειμώνα......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Κώστα έτσι όπως πάνε τα πράγματα και αν δεν μας προλάβουν οι καταστάσεις και αφού κι ε΄συ μπορείς 25 να έρθεις από Σέρρες που είναι και μακριά, θα προσπαθήσω κι εγώ που προς το παρόν μπορώ, να έρθω αυτην την Κυριακή να μας πούνε και τα παιδιά αν μπορούν ..γιατί η λογική λέει ότι θα κλείσουν όλα πάλι και δύσκολα να ξανανοίξουν για τον χειμώνα......

Σωτο οριακά είμαστε.. Εδώ έγινε χαμός.. Ένα κλαμπ τα μαμησε όλα.. Αμφιβάλλω κ για 25..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...