Jump to content
vorios_polos

1η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΕΣΣΑ-ΛΛΛ-ΟΝΙΚΗΣ ΣΕΖΟΝ 2020-21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως φαίνεται δεν θα έρθω, αλλά πολύ φοβάμαι πω τον Δεκέμβριο θα είναι πολύ χειρότερα τα πράγματα λόγω του βρωμοιου... Πάντως αν όλα πάνε καλά θα σας δω τον χειμώνα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 ώρες πριν, k _ SABBAK είπε:

Σωτο οριακά είμαστε.. Εδώ έγινε χαμός.. Ένα κλαμπ τα μαμησε όλα.. Αμφιβάλλω κ για 25..

Οκ Κώστα θα δούμε....ότι μπορεί ο καθένας.....και όπως μας επιτρέπουν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κι εγω ειμαι της γνωμης για 25 γιατι δεν το κοβω να φτανουμε στις 1 και να μπορουμε.Επισης να δουμε και την ωρα γιατι απο σημερα αλλαζουμε επιπεδο τουλαχιστον εδω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΣΕΣ ΔΙΑΒΟΛΕΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΠΟΣΕΣ?ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΣΕ ΚΑΙΡΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΒΡΟΧΕΣ Η ΚΑΤΑΙΓΙΔΕΣ Η ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙΡΙΚΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΗΔΕΙΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΖΟΥΝ ΤΟΤΕ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΘΕΣΗ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.ΠΟΣΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ.ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΚΑΙΡΙΚΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ?ΟΚ ΣΧΟΛΙΑΣΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ 99% ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΙΡΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά έτσι όπως πάνε τα πράγματα νομίζω ότι κάτω από τέτοιες συνθήκες οργανωμένη συνάντηση δεν μπορεί να γίνει όσο και να το θέλουμε.δεν ξέρω πείτε κι εσείς τι γνώμη σας.Εδω ολόκληρη Ολυμπιάδα ακυρώθηκε οπότε ας το αναβάλλουμε κι εμείς για πρώτη φορά μετά από 13 χρόνια και να πάμε στο βλεπωντας και κανωντας...☹️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

E ναι , έτσι είναι Βαγγέλη, όσο και να τηρήσουμε εμείς οι λίγοι τους κανόνες πάλι η κατάσταση είναι δύσκολη ούτως ή άλλως. Θα κάνουμε συνάντηση με το καλό όταν θα υπάρχουν και οι κατάλληλες συνθήκες για όλους, όποτε και αν είναι..γιατί η λογική λέει ότι τον χειμώνα δύσκολα...άρα μάλλον πάμε για του χρόνου να μαστε καλά. Ας είναι γουρλίδικο αυτό και να δούμε έναν αξιόλογο χειμώνα ....έστω για να πούμε και κάτι καλό μην τα βάψουμε όλα μαύρα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φαντάζεστε να κάναμε συνάντηση μεσω internet εξ αποστάσέως ? 😀 και απλά ότι τρώγαμε / πίναμε θα ήταν στο σπίτι καθενος χεχε😂

 

Αλλά δυστυχώς τα προβλήματα είναι προφανή και έτσι και αλλιώς είναι διαφορετικό το να βλέπεις τα άτομα από κοντά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πέρσι σαν σήμερα έγινε η συνάντηση και όποιος θυμάται ήμουν άρρωστος, ωστόσο ήταν διαχειρίσιμη κατάσταση. Φέτος δεν έχει η συνάντηση, αλλά αρρώστησα ακριβώς την ίδια μέρα με πέρσι, εχθές ήμουν μαύρα χάλια για αυτό τα λίγα και περιεκτικά ποστς. Δηλαδή είτε γινόταν είτε όχι, εγώ θα την έχανα την συνάντηση πάλι. 🤣 Πραγματικά όμως, τι μανία έχει ο οργανισμός μου να είναι άρρωστος σε κάθε πιθανή συνάντηση του φόρουμ? χαχαχα. 

Δεν είναι κορωνοιός, οπότε όλα καλά [πήρα πριν λίγο το αποτέλεσμα]

Σόρυ που είναι άκυρο το μήνυμα, αλλά θεώρησα πως έχει και την πλάκα του.😀 Ας ελπίσουμε τον Δεκέμβριο να πετύχουν τα όποια μέτρα, γιατί πλέον η Θεσσαλονίκη είναι hot spot...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΕΚΤΑΚΤΗ ΧΙΟΝΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/1/2021..ΘΕΜΑ "ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΙΣΤΟΡΙΑ"...😀..ας το κανουμε νοητα λοιπον και αυριο μετα το ευρωπαικο 12ζ νοητα  να αγκαλιαζουμε ο ενας τον αλλο να χοροπηδαμε στο γουρλιδιο καφε ΛΛΕΑ να μας κοιταζουν ολοι σαν χαζοι και να προσπαθουν να καταλαβουν αν βριζουμε οταν λεμε ποσο ωραιος ειναι ο παιος η οτι μας αρεσει ο καναδος και ο αγγλος οτι ο αμερικανος ειναι για τα μπαζα και οτι τα 850 μας κανουν και οτι πλεον δεν παμε για πετσα..τα χουμε ζησει τα πιο πανω με θαμωνες μαγαζιων να μας κοιτανε σαστισμενοι σαν αλιεν..νοητα λοιπον αυριο το ραντεβου μας😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε σπίτι θα συναντηθείτε?😅

Δεν είναι όλα κλειστά υποτίθεται?

Το νοητά δέν το διάβασα χαχα 

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Σε σπίτι θα συναντηθείτε?😅

Δεν είναι όλα κλειστά υποτίθεται?

Το νοητά δέν το διάβασα χαχα 

 

τι σπιτι χριστιανε μου?ΝΟΗΤΑ ΛΕΜΕ..κατσε να το γραψω με κεφαλαια γραμματα γιατι δεν μου περισευουν 300 ευρω ...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Επειδή οι ώρες είναι κρίσιμες, ισως να σκεφτούμε να κάνουμε μια τηλεδιασκεψη μέσω skype, zoom κλπ. Πχ μπορούμε να βρεθούμε την Τρίτη στις 17.25 να δούμε όλοι το 12αρι ή στις 20.25 για τον παιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...