Jump to content
thanossnow

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το ραν που τρεχει το λες και βαρυ φθινοπωρο αλλα δεν μου αρκει.Πλεον το ζητουμενο ειναι ενα και μονο.ΧΙΟΝΙ..τετοια ψυχρη μαζα ανετα μπορει να το δωσει ακομη και πριν τις 20 νοεμβριου με το καταληλο στησιμο του σκανδιναβικου.Σ αυτο το ραν ειπαμε να παει λιγο βορεια αλλα το ξεχειλωσε ,λιγο πιο νοτια και θα ειχαμε εναν πολυ ωραιο πρωιμο εικονικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραια η δεύτερη καρτέλα με σωστή μετάβαση φθινοπώρου προς χειμώνα. Μακάρι να έβγαινε

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Ωραια η δεύτερη καρτέλα με σωστή μετάβαση φθινοπώρου προς χειμώνα. Μακάρι να βγει

μιχαηλ το παιχνιδι αρχισε..απλα κατευθειαν στα βαθια φετος.Θα πυκνωσουμε τα ραντεβου μας μου φαινεται σιγα σιγα και μαλλον πλησιαζει η ωρα τηλεφωνικης συζητησης υποψηφιου χιονια...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πω δέστε συσσώρευση ψύχους στη Ρωσία,σπάνια εικόνα για Νοέμβρη,το θέμα είναι ότι στο 12 Άρι το ρουφήξει ο ατλναρας αλλιώς αν ύψωνε ανάστημα ο αζορικος θα έβγαζε ωραίο εικονικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΤΟΥΤΙ ΦΡΟΥΤΙ βγαινει ο μεσος ορος του τζιφουλα...ψηθηκα!!!!κατευθειαν στα βαθια και ας τα παρει η δυτικη μακεδονια στο τελος...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πάει να φτιάξει και ο Τζιφός στα ενσεμπλς του υετικα

Στις 288 ώρες είναι κατά 2 βαθμούς θερμότερος όμως (για εδώ)

Βασικά για τις 300+ καλύτερος θα ειναι

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χρηστος είπε:

Στις 288 ώρες είναι κατά 2 βαθμούς θερμότερος όμως (για εδώ)

Το ξέρω και προσωπικά δεν με ενδιαφέρει καθόλου (εννοώ η θέρμανση που υπάρχει για την ελλαδα) εφόσον βελτιωθεί διαταξιακά για αύξηση υετού. Πόσο μάλλον τώρα τον Νοέμβριο που η σταδιακή εισαγωγή του χειμώνα από τα ορεινά προς τα χαμηλά είναι το α και το ω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, notios_polos είπε:

τι ωραιοι χαρτες!!! gfs-0-366.png?12

δεν φερνει αρκετό ψύχος για χιόνι πάντως.....

gfs-1-366.png

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

επίσης θυμάμαι το 1982 και το 1995 που ειχε χιονισει πρωτο 10ημερο Νοεμβριου στην Καλαμπακα

και το 1978 σαν ονειρο γιορταζε ο πατερας μου του Αγιου Δημητριου και ειχε 20 πονοτυς την αλλη μερα

τωρα κοιταμε να θα χιονισει στον Ολυμπο πανω παο τα 2000

καλα παμε η Πινδος δεν εχει ιχνος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, winter reign είπε:

επίσης θυμάμαι το 1982 και το 1995 που ειχε χιονισει πρωτο 10ημερο Νοεμβριου στην Καλαμπακα

και το 1978 σαν ονειρο γιορταζε ο πατερας μου του Αγιου Δημητριου και ειχε 20 πονοτυς την αλλη μερα

τωρα κοιταμε να θα χιονισει στον Ολυμπο πανω παο τα 2000

καλα παμε η Πινδος δεν εχει ιχνος

καλησπερα φιλε μου..αναμνησεις κτλ υπαρχει αναλογο θεμα.Ας το διατηρησουμε οσο το δυνατον καθαρο το συγκεκριμενο θεμα ειδικα τωρα που σιγα σιγα μπαινουμε στην εποχη που μας ενδιαφερει ολους.Φιλικα...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

ρε που ειστε?κοιμαστε?...μιλαμε φουντωνει η ρωσια καρφι ερχεται...😀😀

Το παιζουν αδιαφοροι...αλλα μεταξυ ειναι στην σφαιρα του εικονικου ολα αυτα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...