Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Βελούχι χθες, 24/11....κατεβαίνοντας από διασταύρωση προφ.Ηλία προς Αγ.Τριάδα!!
2,5οC η ελάχιστη θερμοκρασία σήμερα νωρίς το πρωί στην Χόχλια...

FB_IMG_1606287214080.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χειμώνας σήμερα.... 

10.6 αυτην την ώρα με ριοες ανέμου στα 65χλμ/ωρα....ξεσκιστηκε πραγματικά φέτος ο αέρας..... Αίσθηση 7 και έντονο κρύο.... Μαυριλα και ψιχαλισμα ανά διαστηματα..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλη την παρέα, χρόνια πολλά στους εορτάζοντες και ιδιαιτέρως στην Κατερινα της ζωής μου την γυναικάρα μου!!!! Χειμερινό σκηνικό στο Κορωπί με 11° ελάχιστη και δυνατό βοριά να ξυρίζει, αίσθηση 2-3 χαμηλότερη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9,4 στα προαστια των ιωαννινων τωρα με την ελαχιστη να ειναι 1,9...ηλιος και παλι ηλιος...αν και φαινεται να τελειωνει αυτο το μαρτυριο για τα δυτικα...

βολος ελαχιστη ημερας 10,7 ενω τωρα εχει 12,9......εκει ειχε συννεφια απο χθες το απογευμα γιαυτο δεν εχει χαμηλη ελαχιστη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Παρνηθα εχει μεχρι τωρα 5.2mm..Η θερμοκρασια ειναι στους 1.6 βαθμους και βρεχει ακομα ποτιστικα στα 1230 μετρα..Λογικα κοντα στον Αγιο Γεωργιο στο στρατοπεδο μεχρι και τις κεραιες πρεπει να χιονιζει..

Η καμερα στο Μπαφι κοντα στα 1160..Αυτη ειναι η εικονα στην Παρνηθα αυτη την ωρα..

IMG-a682aa7dbfc336f6e56b4f3fa193e871-V.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά κρατούν τα φαινόμενα από Διρφυ χοντρικά κ ανατολικότερα! Λογικά πρέπει να χιονίζει στον ορεινό όγκο πάνω από τα 1300μ!

Χαλκίδα σπαστή συννεφιά κ θυελλώδεις βοριάδες! 13c

7F25F6FF-1408-42F8-A61B-2037EADCCC75.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από ότι βλέπω χιονιζει από τα 1200 μέτρα στην Οίτη μιας και στο καταφύγιο έχει φαινόμενα με 1,5c!!!Λογικά το έχω στρώσει από τα 1400 μέτρα,,πραγματικά έκπληξη δεν το περιμενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ουράνιο τόξο πριν λίγο στο Μενίδι.....από το φίλο Μάκη....

Χρόνια πολλά στις Κατερίνες σας παιδιά!!

IMG_20201125_095910.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Πολύ αέρας σήμερα, συνεχομενες δυνατές ριπές βοριά.

image.thumb.png.e614740102b5c807260f0ce44b4b8ae2.png

Αυτο είναι η δική μου απνοια Δημήτρη.... 😅

 

Screenshot_20201125-100727.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάθε φορά που χτυπάνε το σταθμό μου απανωτές ριπες πάνω από τα 60χλμ/ωρα καταγραφεί υετο απ το κουνημα του ιστού.... Πραγματικά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω.... Τον έχω παρά πολύ καλά στερεωμένο.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο ήλιος κάνει τα παιχνίδια του πάνω στη θάλασσα και μέσα από τη συννεφιά στη Λινδο. Στα ανοιχτά της θαλάσσιας περιοχής σημειώνονται καταιγίδες 

webcam.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΟΛΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΕΤΙΝΕΣ. 

ΠΑΝΤΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΧΕΙ ΠΑΣΠΑΛΕΣ  ΕΚΤΩΣ ΑΠΟ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΟΝ ΠΑΡΝΑΣΣΟ

ΟΛΑ ΤΑ ΆΣΧΕΤΑ POST ΣΒΗΣΤΗΚΑΝ

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ψιλοβροχο και παλι καλλιθεα..Ωραια φθινοπωρινη μερα..

Μαλλον για χειμώνα κάνει... 10.9 βαθμοί μεσημεριατικα με πισα μαυριλα και αίσθηση 7 από τις 60αρες ριπες προς χειμώνα πάει.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχθές κατεγράφη το τρομερό ποσό των 0.2 mm στην Λάρισα. Μετά από τον κατακλυσμό εχθές έβγαλε ήλιο σήμερα, με κάποια νέφη. χαχαχα.  6.7 η ελάχιστη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξερω αν φαινεται απο εδω αλλα με το ματι ειναι εμφανη η ξηρασια στα ορεινα της Χαλκιδικης... Διψαει η γη 

IMG_20201125_145127.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα ... Απαραίτητο αξεσουάρ εκτός από την μάσκα είναι και το αντηλιακό και τα γυαλιά ηλίου στα βόρεια ... Μακάρι να επαληθευτούν τα τελευταία τρεξίματα για να δούμε επιτέλους μια σκοτεινή μέρα ..χαχα

Εικόνα από τον σταθμό μου σήμερα 

IMG_20201125_153554.jpg.bf11d74f528ba4d077b49f2323a50f8e.jpg

Νοεσις 14,1

Κάτω Πυλαία 14,1

Κέντρο 14,3

Κορδελιό 15

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...