Jump to content
WEATHER-FUN

Σειρά γέννησης στην αρχική σας οικογένεια

Σειρά γέννησης  

11 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Με ποια σειρά γεννηθήκαμε στην αρχική σας οικογένεια;

    • Πρωτότοκος/μοναχοπαίδι
    • Δευτερότοκος/η
    • Τριτότοκος/η
      0
    • Τέταρτο ή μετά παιδί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λίγο έως πολύ άσχετο μεν με τον καιρό και τα φαινόμενά του αλλά θα ήθελα να δούμε όλοι με ποια σειρά γεννηθήκαμε στην αρχική μας οικογένεια. Δηλαδή αν ήμασταν το 1ο, 2ο, 3ο παιδί κλπ. Αν θέλετε μπορείτε να αναφερθείτε στη σειρά με την οποία είστε γεννημένος/η ο καθένας από εσάς και αν έχετε αδέλφια να αναφέρετε τη σειρά γέννησής τους και το φύλο τους. Εγώ ας πούμε είμαι πρωτότοκος με μια αδελφή μικρότερη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1ος εγώ τον Αύγουστο του 1998 κι έχω μια αδερφή που τη λένε Μαρία, γεννημένη 10 χρόνια μετά (6/2008)! Παρθένος εγώ στο ζώδιο και η αδερφή μου Καρκινάκι με οροσκόπο Ζυγό και οι δυο !! Γεννηνένοι όλοι καλοκαίρι και από γονείς Λιοντάρια😉 χαχαχα !!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 ώρες πριν, Winterlove είπε:

1ος εγώ τον Αύγουστο του 1998 κι έχω μια αδερφή που τη λένε Μαρία, γεννημένη 10 χρόνια μετά (6/2008)! Παρθένος εγώ στο ζώδιο και η αδερφή μου Καρκινάκι με οροσκόπο Ζυγό και οι δυο !! Γεννηνένοι όλοι καλοκαίρι και από γονείς Λιοντάρια😉 χαχαχα !!

Εγώ Παρθένος με Ιχθύ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, geornik είπε:

Δευτεροτοκος, μοναχογιος με 2 αδελφες ...

Άρα είσαι ο μεσαίος (παιδί - σάντουιτς που λένε). Διστυχώς στο γυμναστήριο όπου πάω και ασκούμαι ΟΛΕΣ σχεδόν οι γυμανστριες + ΟΛΕΣ σχεδόν οι ρεσεψιονιστ κλπ προσωπικό οι γυναίκες το 75-80% έτσι είναι με τις περισσότερες να είναι μεσαίες αδελφές. Και το φύλο των άλλων 2 παίζεται. Θα ήθελα να είναι πρωτότοκες πολλές από αυτές. Άλλες πάλι είναι 2τοκες και βενιαμίν που λένε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...