Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

σαν σημερα το 1888 πολικο ψυχος στην χωρα μας..αναμονη για τα 6αρια..

archives-1888-12-14-12-1.png

Ζουσε ο Κολοκοτρώνης τότε. Είναι αρκετά προσφατο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

παντως ο βολος εκεινο το βραδυ ειχε 18 😛

Ε είχε συννεφια μαλλον βρε Γιάννη τοτε...Εγώ νόμιζα ξαστερια θα είχε δεν ήξερα ότι έχει συννεφια...και δω λογικά κανα 10 αριι θα χαμε σιγουρα με συννεφια

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο μέσος όρος του ευρωπαιου ειναι πολυ καλος ..Πιο καλος απο χθες...τουλάχιστον 20 σεναρια χιονιζουν τη δυτική Μακεδονία...και κάποια και άλλες περιοχές της Ελλάδος...μακαρι ...σηκωνουν τον αζορικο τα σεναρια του ευρωπαιου πιο καλα απο τζιφου και τζεμ

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

μια χαρα μπορει να γινει ψυχρη εισβολη.....δες το 2018 που εδειχναν +10 για ολη την ελλαδα για τα χριστουγεννα (στις 180+ ωρες)

gfs-1-186.png?0

και δες τι εγινε τελικα 

gfs-1-18.png?0

Ε μία φορά έγινε αυτό, όπως και μια φορά χιόνισε σοβαρά το Μάρτη πριν 7000 χρόνια και το έχουμε κάνει λάβαρο 😛 Η πραγματικότητα πάντως είναι αμείλικτη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα στην παρεα😀.Στα πρωινα τρεξιματα τα μοντελα την ψαχνουν προς το αρνητικο αλλα ο παραγοντας που στραβωσε ειναι τοσο ευμεταβλήτος που δεν υπαρχει ακομη συναγερμος αρνητικος.Προσωπικα θεωρω οτι πρωταγωνιστικο ρολο παιζει η υφεση-σφηνα(η αλλιως μυξα) αναμεσα στους 2 εμποδισμους οπου ειναι ο πλεον ευμεταβλητος παραγοντας απ ολους για το τι θα γινει στη συνεχεια,οποτε βλεπουμε 2-3 μερες ακομη να δουμε πως θα κατσει αυτος ο παραγοντας και μετα θα μπορουμε να μιλησουμε με περισσοτερη σιγουρια για το αν και ποτε περιμενουμε κατι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το εχω γραψει πολλες φορες οτι το μοντελιγκ στο διαστημα 10-15 ημερων μπροστα ειναι οπως η παροιμια του λυκου με τα προβατα ειτε στο αρνητικο ειτε στο θετικο και θελει απαθεια και ψυχρο βλεμα και φυσικα μεθοδικοτητα στην παρατηρηση και ξεσκαρταρισμα παραγοντων ανα σειρα σημαντικοτητας αν θελουμε να βγαλουμε ενα μικρο συμπερασμα.επισης σημαντικο ειναι οτι απο την αρχη βασικο δεδομενο ειναι οτι θα γινει κατι αλλο απ οτι φαινεται και ακομη βασικοτερο οτι ψαχνουμε να βρουμε στην ουσια την δημιουργια ΤΗΣ ΤΑΣΗΣ και οχι την ΤΑΣΗ την ιδια...αυτα ως μανουαλ ψυχικης υγειας για οσους θελουν να το κανουν απ εναν λατρη του ειδους😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

με βαση το προηγουμενο μηνυμα μου μεχρι χτες ειμασταν στο παραπεντε για αρχη τασης απο χτες το απογευμα μεχρι και σημερα το πρωι αναβληθηκε δεν διακοπηκε οπως εχει γινει και οπως γινεται καθε μα καθε φορα.Θεωρω οτι μαξιμουμ τις επομενες το πολυ 2 μερες θα μπορουμε να πουμε εαν εχουμε ταση για ψυχρη καταβαση μεχρι και 24-26 δεκεμβριου και αν θελουμε να κρατησουμε μεχρι στιγμης ως ταση ειναι η προσπαθεια του αζορικου να ανεβει σε πιο βορεια γεωγραφικα πλατη.Αυτο και μονο εχουμε αυτη την στιγμη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα παιδια κ απο εμενα καλο χειμωνα με χιονια να εχουμε κ με υγεια πανω απο ολα.Ριχνω κ μια ματια στο cfs daily κ απο 27 δεκεμβρη ως 18 γεναρη χονδρικα καταστα την ελλαδα κ γενικα τα βαλκανια σε σιβηρια!Εστω κ σαν εικονα εχουμε ενα σημα που δεν περναει απαρατηρητο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, OLYMPUS MONS είπε:

Το icon στο 6αρι ελπιδοφορο μετά τις 120 ώρες θα είχε μεγαλο ενδιαφέρον , το μόνο θετικό σημάδι σήμερα! 

αυτο προσπαθω να καταλαβω εαν ηταν θετικες οι αλλαγες που εκανε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Έχει πεταξει μυτη 

IMG_20201214_115314.png.42efe5beef5758c6e0a3f2bf8d4f5901.png

το προβλημα με αυτη την σφηνα ειναι οτι προσωπικα δεν ξερω τι θα ηταν καλυτερο?να αποκοπει πληρως απο την αρχη και πολυ δυτικα η  το ακριβως αντιθετο να αποροφηθει απο το αλλο το μεγαλο χαμηλο της αγγλιας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βαγγέλη δεν υπάρχει εξήγηση συγκεκριμενη,,,υπάρχουν σεναρια που τα δειχνουν ολα ....πάντως στα καλά σεναρια του ευρωπαιου παει προς τον αυλωνα αλλα αποδυναμώνεται τοσο πολυ και οι 2 αζορικος ενωνονται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Βαγγέλη δεν υπάρχει εξήγηση συγκεκριμενη,,,υπάρχουν σεναρια που τα δειχνουν ολα ....πάντως στα καλά σεναρια του ευρωπαιου παει προς τον αυλωνα αλλα αποδυναμώνεται τοσο πολυ και οι 2 αζορικος ενωνονται

ναι κι εγω αυτο εχω στο μυαλο μου αντωνη σαν καλο σεναριο αλλα παντα πρεπει να εχουμε και μια εναλλακτικη😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, notios_polos said:

το προβλημα με αυτη την σφηνα ειναι οτι προσωπικα δεν ξερω τι θα ηταν καλυτερο?να αποκοπει πληρως απο την αρχη και πολυ δυτικα η  το ακριβως αντιθετο να αποροφηθει απο το αλλο το μεγαλο χαμηλο της αγγλιας

Εννοείται να αποκοπεί πλήρως καθώς η συνέχεια έχει μεγάλες πιθανοτητες να είναι αυτή 

 

cfs-0-216.png?00

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Εννοείται να αποκοπεί πλήρως καθώς η συνέχεια έχει μεγάλες πιθανοτητες να είναι αυτή 

 

cfs-0-216.png?00

εγω εκλεινα προς το ακριβως αντιθετο να αποροφηθει πληρως απο το μεγαλο χαμηλο αλλα βλεπω οτι και ο τζιφος παει προς την λογικη αικον της αυτονομησης του και αρα την πληρη αποκοπη οποτε τωρα θα δουμε στο 06 τι θα βγαλει αυτο το σεναριο που δεν το ειχα στο μυαλο μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Εννοείται να αποκοπεί πλήρως καθώς η συνέχεια έχει μεγάλες πιθανοτητες να είναι αυτή 

 

cfs-0-216.png?00

σε αυτο το σεναριο που ενεβασες του cfs η πρώτη σφήνα δεν αποκόπτεται..αντίθετα ενσωματώνεται στο τερας στις 144-162 ωρες...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, isnow είπε:

σε αυτο το σεναριο που ενεβασες του cfs η πρώτη σφήνα δεν αποκόπτεται..αντίθετα ενσωματώνεται στο τερας στις 144-162 ωρες...

 

Αυτό ακριβώς...φαίνεται να ναι η σφήνα αυτη αλλα δεν Είναι 

Εντωμεταξύ η συνεχεια είναι  επική για βορεια ελλαδα του cfs

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με τα πραγματα ως έχουν, γιατί θα ξαναλλάξουν..θέλουμε γρηγορη ενσωμάτωση της αρχικής σφήνας για να σηκωθέι ο αζορικός πίσω τους...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Με τα πραγματα ως έχουν, γιατί θα ξαναλλάξουν..θέλουμε γρηγορη ενσωμάτωση της αρχικής σφήνας για να σηκωθέι ο αζορικός πίσω τους...

αυτο εχω κι εγω στο μυαλο μου και ο τζιφος τελικα ενω φαινοταν το αντιθετο μαλλον προς τα κει το παει στην εξελιξη του ραν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...