Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, geornik είπε:

Μ'αρεσει που δεν μας αρεσε ο περσινος χειμωνας ...

Εντάξει ο Δεκέμβρης χάθηκε, όχι όλος ο Χειμώνας..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, geornik είπε:

Μ'αρεσει που δεν μας αρεσε ο περσινος χειμωνας ...

Εγω κλαιγομουν που ετρωγα τα 15-20ποντα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχα το χιόνι που έριξε περισυ τον Δεκέμβρη στη Θήβα δεν θα το χει συνολικά όλοι η δυτική Ευρώπη στην κακοκαιρία ποτέ ρχεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αφού δεν είμαστε υποψήφιοι για χιόνια ας έρθουν ώστε βροχές. 

Αν μπορεί κάποιος να μου πει, αυτά τα περίπου 150mm που δίνει στην Ιστιαία για 26-27-28 του μήνα  το skaikairos που τα βρήκε???? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, dimitris27 είπε:

Χαχα το χιόνι που έριξε περισυ τον Δεκέμβρη στη Θήβα δεν θα το χει συνολικά όλοι η δυτική Ευρώπη στην κακοκαιρία ποτέ ρχεται

αναρωτιέμαι πόσα χιλιόμετρα χιόνι να έριξε πέρσι στην Θήβα...🤣

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, marios_angelos είπε:

Αφού δεν είμαστε υποψήφιοι για χιόνια ας έρθουν ώστε βροχές. 

 

Βροχές τον χειμώνα είναι σαν να τρως πίτσα πίνοντας νερό(την θες την μπυρίτσα βρε αδερφέ)....θέλουμε χιόνια φέρτε χιόνια όχι αλλες βροχές μουλιάσαμε 🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

H πλακα ειναι οτι τα ενσεμπλς βελτιωθηκαν στο 6Ζ για το ΣΚ. Υπαρχουν σεναρια για να κατεβει απο - 5 εως +5 στη Μακεδονια οποτε ας μη προτρεχουμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σπάνια πανιά θυμάμαι περίοδο που δεν έχουμε να πιαστούμε από πουθενά για τις επόμενες 400 ώρες. Ψάχνω ψάχνω κ δν βρίσκω τίποτα..Περαστικά μας:)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

υπαρχει κινητικοτητα που πιστευω καποια στιγμη θα ερθει βολικα σε μας... υπομονη χρειαζεται τπτ αλλο.πιστευω μετα της 5 γεναρη οτι περιμενουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Σπάνια πανιά θυμάμαι περίοδο που δεν έχουμε να πιαστούμε από πουθενά για τις επόμενες 400 ώρες. Ψάχνω ψάχνω κ δν βρίσκω τίποτα..Περαστικά μας:)

Σε πάω πίσω στο 13-14 που δεν υπήρχε ίχνος ενδιαφέροντος ακόμη και στα μακροπρόθεσμα 😂

 

 

Πάντως δεν μοιάζει και τόσο με τότε η κυκλοφορία.. Αλλά εντάξει να πούμε ότι δεν το ξέραμε; Στα μακροπρόθεσμα φαινόταν από τον Σεπτέμβριο ήδη ότι είμαστε καταδικασμένοι τουλάχιστον για το α' μισό του χειμώνα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Σπάνια πανιά θυμάμαι περίοδο που δεν έχουμε να πιαστούμε από πουθενά για τις επόμενες 400 ώρες. Ψάχνω ψάχνω κ δν βρίσκω τίποτα..Περαστικά μας:)

Ας βγαλει τουλαχιστον ιστορικο στην Αγγλια για να επανεκκινηθει η κυκλοφορια...με τα "παραλιγο" κ "ολιγον εγκυος" που τους κανει, δεν αλλαζει η κυκλοφορια κ μπορει να φαγωθει ολος ο Γεναρης μεχρι να δουμε το Λονδινο στα λευκα τελικα

Επεξεργάστηκε από geornik
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νοτιαδοχαμηλα όσο πάει το ματι από τον τζιφο... Ακόμα και εγώ που είμαι δυτικός αρχίζει να μου τη δίνει αυτή η κυκλοφορία! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, geornik είπε:

Ας βγαλει τουλαχιστον ιστορικο στην Αγγλια για να επανεκκινηθει η κυκλοφορια...με τα "παραλιγο" κ "ολιγον εγκυος" που τους κανει, δεν αλλαζει η κυκλοφορια κ μπορει να φαγωθει ολος ο Γεναρης μεχρι να δουμε το Λονδινο στα λευκα τελικα

Καλά..Για να τα καταφέρει εκεί..Θα μας σκάσει..Αχιονο μέρος όσο δεν πάει..Ο χειρότερος καιρός στην Ευρώπη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

To ποιο αισιόδοξο σενάριο μακροπρόθεσμα από το γφσ για αρχές Γενάρη με την ανάπτυξη Σκανδιναβικού και γέμισμα ψύχους στην ανατολική ευρώπη 

GFSOPEU06_360_1.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, Φύδας96 είπε:

Σε πάω πίσω στο 13-14 που δεν υπήρχε ίχνος ενδιαφέροντος ακόμη και στα μακροπρόθεσμα 😂

 

 

Πάντως δεν μοιάζει και τόσο με τότε η κυκλοφορία.. Αλλά εντάξει να πούμε ότι δεν το ξέραμε; Στα μακροπρόθεσμα φαινόταν από τον Σεπτέμβριο ήδη ότι είμαστε καταδικασμένοι τουλάχιστον για το α' μισό του χειμώνα. 

Καλα το 2013-14 ηταν ισως ο χειροτερος χειμωνας ever σε ολη την Ευρωπη με συνεχομενα τυφωνοειδη χαμηλα καπου στη Σκοτια η βορεια της που εφερναν νοτιαδες κ ζεστη σε ολη την Ευρωπη...αντιστροφα ειχε παρατεταμενη εποχη των παγετωνων στην Αμερικη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, geornik είπε:

Καλα το 2013-14 ηταν ισως ο χειροτερος χειμωνας ever σε ολη την Ευρωπη με συνεχομενα τυφωνοειδη χαμηλα καπου στη Σκοτια η βορεια της που εφερναν νοτιαδες κ ζεστη σε ολη την Ευρωπη...αντιστροφα ειχε παρατεταμενη εποχη των παγετωνων στην Αμερικη...

Με τιποτα...Σαν το 06-07 δεν νομίζω να ξαναέρθει χειμωνας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Με τιποτα...Σαν το 06-07 δεν νομίζω να ξαναέρθει χειμωνας

Καλά αυτό ήταν από άλλο ανέκδοτο. Τρομερός εφιάλτης εκείνος ο χειμώνας. Δεν συννέφιασε καν..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Καλά αυτό ήταν από άλλο ανέκδοτο. Τρομερός εφιάλτης εκείνος ο χειμώνας. Δεν συννέφιασε καν..

Ήταν ο Δεκέμβρης του 2006 που 48 ώρες πριν μάζεψε τον ιστορικό κεντροβόρειο χιονιά ο τζιφος....48 ώρες πριν εκεί να δεις εφιάλτη....νομίζω δεν έχει υπάρξει ξανά τέτοια αποτυχία σε μοντέλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, giannis_salonica είπε:

Ήταν ο Δεκέμβρης του 2006 που 48 ώρες πριν μάζεψε τον ιστορικό κεντροβόρειο χιονιά ο τζιφος....48 ώρες πριν εκεί να δεις εφιάλτη....νομίζω δεν έχει υπάρξει ξανά τέτοια αποτυχία σε μοντέλο

Το Δεκεμβρη 07 νομιζω εγινε αυτο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, geornik είπε:

Το Δεκεμβρη 07 νομιζω εγινε αυτο...

Εχεις δικιο το 07 ήταν...ουτε να το θυμάμαι δεν θέλω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...