Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ίσως καταφέρει ο τζίφος να ξαναβγάλει εικονικό στις άπειρες ώρες. Πάντως αυτά με την ΑΣΘ πήγαν περίπατο αφού πάλι υποβαθμίστηκε η θέρμανση και δεν φαίνεται να διαλύεται ο πολικός λόβός, απλά να μικραίνει και να μετατοπίζεται.

 

Με τέτοια φοβερή κυκλοφορία θα είμαστε άξιοι της μοίρας μας να μην δούμε ακόμα και χιόνι μέσα στην πόλη των Ιωαννίνων, μέχρι το τέλος του πρώτου δεκαημέρου του Γενάρη.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξηρότητα και αδιάφορες θερμοκρασίες(πάλι καλά δεν είναι ακραία υψηλές) δείχνουν τα μοντέλα ως τις 384ωρες, χωρίς να υπάρχει ούτε ένα σενάριο καλό. Τι να πω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα και χρόνια πολλά σε ολα τα παιδια.στο cfs στα τελευταία τρεξιματα αρχίζει να φαίνεται μια αλλαγη στη τάση της κυκλοφοριας εκεί στα φωτα και λιγο πιο μετα προς το τελος του πρώτου δεκαημερου του γεναρη.αν συνεχισει και στα επομενα να δείχνει αυτη τη ταση πιστευω οτι θα αποκτησει ενδιαφέρον το διάστημα 10 με 20.μακαρι να πανε όλα κατευχην.πανω απολα υγεια σε ολους μας και ολα στην ωρα τους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kαλημερα παιδια και χρονια πολλα με υγεια σε εσας και στις οικογενειες σας.Δε μπηκα να δωσω ουτε αναφορα ουτε να σχολιασω χαρτες που εχω να δω από Δευτερα όταν αρχισε να στραβωνει το πραγμα στη Β.Ελλαδα.Σπαστηκα (φανταζομαι ολοι) και ειπα να παρω ένα ατυπο ρεπο καποιων ημερων.

Μπηκα για να σας πω ότι πριν λιγο ολοι στη γειτονια πηραμε μεγαλη χαρα.Σαν από το κρυφο σχολειο η εικονα…τα παιδακια σε μικρες ομαδουλες φορωντας τις μασκουλες τους μας ειπαν τα καλαντα σπαζοντας αυτόν τον ‘’γαμονομο’’.Tα προσωπα ολων μας ελαμψαν θυμιζοντας μας για λιγο τη κανονικοτητα και τη χαμενη ελευθερια μας.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν λεει να κλεισει το σημειο βορειας της σκανδιναβιας και να παει πιο ανατολικα αυτος ο αζορικογροιλανδικος και να μην ερχεται το οτιδηποτε σε αυλωνα απ εκεινο το σημειο...πρεπει οποσδοποτε να κλεισει απ εκει η ροη της κυκλοφοριας αλλιως δουλεια δεν θα γινει μεχρι 10 γεναρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Δήμος είπε:

Καλημερα και χρόνια πολλά σε ολα τα παιδια.στο cfs στα τελευταία τρεξιματα αρχίζει να φαίνεται μια αλλαγη στη τάση της κυκλοφοριας εκεί στα φωτα και λιγο πιο μετα προς το τελος του πρώτου δεκαημερου του γεναρη.αν συνεχισει και στα επομενα να δείχνει αυτη τη ταση πιστευω οτι θα αποκτησει ενδιαφέρον το διάστημα 10 με 20.μακαρι να πανε όλα κατευχην.πανω απολα υγεια σε ολους μας και ολα στην ωρα τους.

Καλά το cfs δεν έδειχνε ενδιαφέρουσες καταστάσεις για τις τελευταίες μέρες του Δεκέμβρη και πήραμε τα .......; ;

Άντε να μη συγχυστώ Χριστουγεννιάτικα. Χρόνια Πολλά και Καλές γιορτές σε όλους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, zaraskos είπε:

Καλά το cfs δεν έδειχνε ενδιαφέρουσες καταστάσεις για τις τελευταίες μέρες του Δεκέμβρη και πήραμε τα .......; ;

Άντε να μη συγχυστώ Χριστουγεννιάτικα. Χρόνια Πολλά και Καλές γιορτές σε όλους.

Γι'αυτό μιλαω για συνεπεια του μοντελου και οχι δυο τρια τρεξιματα.εαν συνεχίσει τότε θα υπάρξει κατι για να ασχοληθούμε.εως τοτε υπομονη zarasko και όταν και οπου και οποιοι το δουνε να βγουμε με τα βρακιά στο δρομο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πανέμορφα τα κίτρινα και στις 330. Το βαρέλι δεν έχει πάτο. Εγω θεωρω ότι δεν θα υπάρξει τίποτα όλο το Γενάρη. Το cfs έπιασε τέλεια Νοέμβρη Δεκέμβρη. Στο Γενάρη θα κολλήσει?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πραγματικα πόσο καιρό έχουμε να δούμε εικονικό;;;έστω στις 384 ώρες;;Ούτε στα σενάρια του τζιφου πλέον,,τέτοιο σιχαμα δεν θυμάμαι ξανά,και φυσικά προοπτική για χιόνια κάτω από αλπικές ζώνες δεν υπάρχει πουθενά πέρα από κάτι σύντομα περάσματα το σκ..

Επεξεργάστηκε από dimitris27
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 minutes ago, Snow sick said:

Ξύλο..πολύ ξύλο τρώμε βραχυ μέσο μακρο προθεσμα 

Όλα φυσιολογικά και υπέροχα είναι. Ένας νορμάλ χειμώνας. Γιατί το λες αυτό ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Πανέμορφα τα κίτρινα και στις 330. Το βαρέλι δεν έχει πάτο. Εγω θεωρω ότι δεν θα υπάρξει τίποτα όλο το Γενάρη. Το cfs έπιασε τέλεια Νοέμβρη Δεκέμβρη. Στο Γενάρη θα κολλήσει?

Οση αξια ειχε το 00αρι άλλη τοση έχει και το εξαρι στις 330.και εγω συχτιριζω καθε πρωι για καλημέρα αλλα  Χριστούγεννα εχουμε  ολα καλα.με το νεο ετος θα δούμε πως θα παει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, Snow sick said:

Πανέμορφα τα κίτρινα και στις 330. Το βαρέλι δεν έχει πάτο. Εγω θεωρω ότι δεν θα υπάρξει τίποτα όλο το Γενάρη. Το cfs έπιασε τέλεια Νοέμβρη Δεκέμβρη. Στο Γενάρη θα κολλήσει?

Το βαρέλι έχει πάντα πατο. Αλλιώς είναι καλάθι ρε συ 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το παραλληλο του gfs  κατι παει να κανει για να χειμωνιασει επιτελους..

gfs-0-318 (1).png

gfs-1-330.png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλο το φόρουμ. Χρόνια πολλά με υγεία. Το κυριότερο. Η εικόνα που περιέγραψε ο κ. Θοδωρής με τα παιδάκια είναι ότι καλύτερο διάβασα τις τελευταίες μέρες. Θα έρθουν και τα χιόνια αρκεί να έχουμε την υγεία μας να τα χαρούμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, Athinaios said:

το παραλληλο του gfs  κατι παει να κανει για να χειμωνιασει επιτελους..

gfs-0-318 (1).png

gfs-1-330.png

φίλε Αθηναίε το παράλληλο ζει ΜΟΝΙΜΑ σε ένα παράλληλο σύμπαν. Μετά τις 15/1 όπως έχουμε πει μπορεί να γίνει κάτι. Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία. Προσχωμεν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως αν ήμουν Γιάννενα, μπορώ να πω πως χαρτικά είναι ο καλύτερος Δεκέμβριος από κάθε άλλον. Καλύτερος και από αυτόν του 17 με περισσότερος εικονικούς από κάθε άλλη φορά.. ας ελπίσουμε να βγει ένας απ'ο αυτούς τον γεναρη

κακός ο Μ.Ο. για την συνέχεια, αλλά έχουμε χρόνο.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υποσχεση...... ας χαλάσει ο καιρός και αν ξαναπώ για προσυνεμα backdoor και άλλες δυνάμεις..... Να μη μου ξανάκάνει κουκου......... 😁😁😁😁 Καλά Χριστούγεννα να έχουμε να χαιρόμαστε όλοι τις οικογένειες μας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βλέπω το αρχείο τρεξιμάτων του ευρωπαικού τον χειμώνα 12-13.. τι σοκ και δεός είναι αυτό!! Όλο διατάξεις που μου αρέσουν έβγαζε μέσα στον Γενάρη, αν και όπως βλέπω δεν βγήκε τίποτα το τρομερό, αλλά χαρτικά όντως το δυνατότερο έτος μαζί με το 17-18 16-17 για τα γούστα μου

 

χαχα και μόλις βρήκα τι ιστορικό χάθηκε τότε

βγήκε κάτι τέτοιο

ECM1-0.GIF?12

ενώ το καλύτερο τρέξιμο ήταν αυτό

ECM1-120.GIF?12

 

μεγάλο κρίμα πραγματικά, θα μνημονεύοταν όπως το 2005 αν έβγαινε

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

βλέπω το αρχείο τρεξιμάτων του ερυωπαικού τον χειμώνα 12-13.. τι σοκ και δεός είναι αυτό!! Όλο διατάξεις που μου αρέσουν έβγαζε μέσα στον Γενάρη, αν και όπως βλέπω δεν βγήκε τίποτα το τρομερό, αλλά χαρτικά όντως το δυνατότερο έτος μαζί με το 17-18 16-17 για τα γούστα μου

Καλά το 12-13  δεν σταμάτησε να βρέχει μέχρι τέλη Μάρτη.. Νοτιάδες όμως με χιόνια στα ορεινά αυστηρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...