Jump to content
snowjohn

Αναφορές κακοκαιρίας 29/11-1/12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tα μοντελα κανουν λογο για ενα μ.ο 15-25mm αν θυμαμαι καλα απο χθες.Τοπικα αυτα τα χιλιοστα μπορει να πεσουν μεσα σε 1-2 ωρες μονο.Η Αθηναικη ριβιερα και τα δυτικα παραλια ειναι φαβορι,χωρις να αποκλειεται να βγει ομβρος και οπουδηποτε αλλου.Τα γενικευμενα φαινομενα θα αργησουν στον νομο.Ως τοτε καποιοι θα εχουμε ψιλοβροχα,καποιοι μονο αερα,και καποιοι την ιδια στιγμη μπορει να ψιλοπνιγονται.Αυτα μεχρι τις μεσημβρινες-απογευματινες ωρες που θα σερβιριστει το κυριως μενου εως αυριο το πρωι.

2.4mm η Σαλαμινα (πολη)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, CATHA είπε:

Ψιχάλες εδώ ... δεν βλέπω κάποια δυναμική ... εάν πιάσουμε 5μμ το θεωρώ επιτυχία... είδωμεν

10μμ εχω βαλει στοχο εγω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, CATHA είπε:

Οσο πιό βόρεια τόσο λιγότερα μμ ...δύσκολα τα 10μμ... ίσως σε κάποιο ξέσπασμα...

Εχουμε την παρνηθα εμεις κι ελπιζω σε μεγαλες ραγδαιοτητες ψιχάλας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βάρυνε κσι η Πεντέλη.....φαινομενα κανονικά περιμεναμε πολυ μετα το μεσημερι....και ιδιαιτερα βραδυ και αυριο....keep kalm and optimism....

YΓ Κσι μια ωραια παροιμια για το χθεσινοβραδινο φαινομενο αλως....

"Τού ήλιου ο κύκλος άνεμος, τού φεγγαριού χειμώνας".....

IMG_20201129_113312.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βροχούλα εκ νέου....

Ευτυχισμενοι ως τα Χριστουγεννα!!!

Kαι στον santaclaus παραμυθι!!!

https://santaclausvillage.info/video/arcticcircle-live-webcam/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα από Χαλκίδα, βρέχει εδώ και 5' και τα πρώτα 0,5χλ στο βροχομετρο μου, να πω την αλήθεια δεν το περίμενα. 16.3 βαθμούς, μέτριοι ΝΔ ανέμοι και 85% υγρασία. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, DIMITRIS είπε:

Συνεχίζει ποτιστικά, 1,2χλ, 15,2 βαθμούς και τζάκι συνοδεία κόκκινου κρασιού, είναι ωραία...

Αμα εχεις κοκκινο ντοπιο κρασι και τ αλλα να μην εχεις...παλι ωραια ειναι..😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

με συγκινηση αναφερω οτι χαζοβρεχει στα γιαννενα.....σαν ψεμα μου φαινεται

Και εδώ Παραμυθια που είμαι χαζοβρεχει... Όχι κάτι ιδιαίτερο βεβαια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σπαστό σ καιρός με βροχη κατά διαστήματα και μια σύντομη καταιγιδουλα έως τώρα Καλαμάτα όπου βρίσκομαι. Κατά τα αλλά σα να άλλαξα χώρα εδώ κάτω..Ξεπαγωνω σε σχέση με τον Αγ Στεφανο. Χαχαχα. Μαγεία η χώρα μας με τετοιες θερμοκρασιακες διαφορες!

Επεξεργάστηκε από Snow sick
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συννεφιά εδώ στην Λάρισα  και μάλλον μέχρι εκεί θα μπορέσει, τίποτε παραπάνω.  4.4 ελάχιστη και 13 βαθμοί τώρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Aναφορά ψιχαλιδίων και από Αγρίνιο μεριά, που μέχρι σήμερα δεν έχει καταγράψει καθόλου υετό ο μήνας.....το ρεκόρ του 2011 με 2,6mm όμως θα σπάσει απόψε και ως αύριο.....βέβαια τα συνολικά υετικά του Αγρινίου για τα τελευταία 11 χρόνια, είναι πάρα πολύ καλά.....θα τα παρουσιάσω αφού τελειώσει ο παρών μήνας!!

Μελίσσια χαλαρά για την ώρα, δεν σημειώνεται βροχή, αλλά ετοιμάζεται το όλο σκηνικό.....14,2oC η θερμοκρασία τώρα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...