Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα, ισχυρή λιακάδα εδώ με 14,2 βαθμούς... κανονικά Πασχούγεννα χθες... λογικά αναμένουμε βροχή αργότερα αλλά ποτέ δεν ξέρει κανείς... συνολικά τραγική καιρικά κατάσταση για τις γιορτές χωρίς να φαίνεται αλλαγή το επόμενο 15ημερο... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά.. Ήλιος ☀️☀️☀️☀️ στους Άνω Αμπελόκηπους Αθήνα, με λίγο Νοτιά και ο Απρίλης συνεχίζει να μας ωθεί σταδιακά στην εποχή του καλοκαιριού... Τι εννοείτε είναι 27 Δεκεμβρίου; Άντε βρε.. Άνοιξη είναι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα δυνατη βροχη κατα διαστηματα ειχαμε ολο το βραδυ με δυνατο αερα και μπουμπουνιτα. Εδω και λιγη ωρα επιδεινώθηκε ακόμα πιο πολυ ο καιρός με ακόμα πιο δυνατούς ανεμους και κατάμαυρο ουρανο με σύννεφα που έρχονται απο τα δυτικά μας,η θερμοκρασία σε πτώση σε σχέση μέχρι πριν λιγη ωρα.
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και όπως συνήθως συμβαίνει κόπηκε και το ρευμα,πολυ εντονα τα φαινομενα παιδες....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα! 5,1mm έπεσαν  στο χωριό πριν λίγο . Άστατος ο καιρός με ωραίες αναπτύξεις . 

Εδώ Αττική για ακόμη μια φορά ΝΑ άνεμος όποτε στην αναμονή . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τεράστια ποσά βροχής στο Χελμό ακόμα και πάνω από τα 2000μ....

Θλιβερή εικόνα του βουνού στα 1700μ.....

Ξεφτιλισμενοι νοτιαδες .....για να έχει μουσώνες σε 3-4 νομους της ΒΔ Ελλάδας πρέπει όλη η υπόλοιπη Ελλάδα να ζεματιεται σε συνθήκες Αφρικής ....Ο πεθερός μου κου είπε το πρωι πως μπερδεύτηκαν οι εποχές στην Κέρκυρα και έξω θυμίσει Ιούνιο με τρομακτικές ραγδιοτητες βροχής πολλά ηλεκτρικά και μπουμπουνητα...

Αδιανόητο τόσες βροχές σε όλα τα βουνά για Δεκέμβρη .....Δεν το χωράει ο νους μου....θέλω να αρχίσω τις κατάρες και τα μπινελικια και μετά να αυτομπαναριστω....

14.8 ελάχιστη έγραψε ο σταθμός μου εδώ....ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.....Φτάσαμε Γενάρη και εχω βάλει 3 ώρες θέρμανση κι αυτό για να στεγνώσω κάτι ρούχα στα καλοριφέρ γιατί με τους μουχλονοτιαδες έξω δεν στεγνώνουν ποτέ....

Περαστικά μας

cameraparking.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ηλεκτρικα στον Σαρωνικο..Αλλα αυτη καταιγιδα θα επηρεασει την δυτικη Αττικη..Δεν θα μπει λεκανοπεδιο..Σιγα σιγα ομως ερχεται και η σειρα μας..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μολις ξεκινησε να ριχνει ελευσινα..δυτικα προς πατερα κιθαιρωνα πρεπει να ριχνει καλα..φαινονται και καταιγιδες..

20201227_110505.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αν και καθυστερημένα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!ο φθινοπωρινος καιρος συνεχιζεται (μια αηδια και μιση)!ομιχλωδεις  και μουντες μερες διανυουμε ειδικα η χτεσινη και σημερα.βροχουλα χτες το απόγευμα και το βραδυ(λιγα πραματα)😁 η θερμοκρασια 9.3c τωρα με ψιλη ποτιστικη βροχη που αρχισε πριν κανα 20λεπτο.11.3 mm χιονουετου ειχε στο καιμακτσαλαν στα ψηλα του πανω από τα 2000 μετρα.και μια εικονα από το παραθυρο πριν μιση ωρα

R24vHAo.jpg

 

 

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαλαμίνα με ενημερώνουν οτι βρεχει και κατι μαυρογκριζο μπουκαρει.....προσωπικα μολις ξυπνησα κι εχει ηλιο αντο βροχης....

Καλημερα κ χρονια πολλα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους!!! Κάτι έρχεται εδώ στα δυτικά ακούστηκαν και 1-2 βροντές και με τρελό νοτιά!! 

IMG_20201227_111711.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...