Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τοσα χρονια γραφω στις κακοκαιριες πρωτη φορα κανω μονος μου αναφορες για χαμο! 31.7mm και συνεχιζει ποτιστικα.Ακουω και σειρηνες εν τω μεταξυ!Σιγουρα με τετοια νεροποντη καπου πλυμμηρησανε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα. Απολαυστικό νερό σήμερα στο Ίλιον. Έπεσαν γύρω στα 30mm  από τρία διαφορετικά περάσματα. Στους 14 βαθμούς η θερμοκρασία αυτήν τη στιγμή. 

Θεοδωριανα 46,6mm η κακοκαιρία. Αρκετό χιόνι από τα 2000 μέτρα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σημερινός υετός

Κορδελιό 10.6 μμ

Ωραιόκαστρο 9.6 μμ

Εύοσμος 13.5 μμ

Ο τζιφος μας έδινε 2 μμ...Και στην προηγούμενη κακοκαιρία 2 μμ μας έδινε και έπεσαν 8-9 μμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω δεστε! Αυτοι οι 2 οι ιδιωτικοι ειναι οι πιο κοντινοι μου.Ε δε καταλαβαν Χριστο! Και φυσικα και ο αλλος του ΕΑΑ στην ακρη της πολης! Πρωτη φορα ζω κατι τετοιο καθως δε μιλαμε για ενα συννεφακι που θα αφησει μια ψιχαλα για 3' Ολοκληρος πυρηνας περασε απο πανω μου και...μονο απο πανω μου καθως φαινεται!  

1.500μ max πλατος.

Screenshot_5.jpg.222a95dd00733fc70b870b2d2fa15e8d.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

49 minutes ago, teo_73 said:

Που ειστε μωρεεεε? Δε πιστευω οτι δε βρεχει πουθενα αλλου ειδικα στα κεντροδυτικα😲Τι διαλο? Κατσικωμενο απο πανω μου ειναι? Ακουω και βροντες τωρα!

εδω απολυτως τιποτα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βγαζει πυρηνες ο αργοσαρωνικος και ηλεκτρικα.εδω παντως στο Ηρακλειο εως τωρα τιποτα......panorama.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε θα με τρελανετε..Εγω ανεβηκα με την γυναικα μου στον μητσο στο κρυονερι για διανυκτερευση.Και δε ριχνει σταγονα...Φευγουμε και οι δυο μας χωρις τις γυναικες μας για τη βροχομανα καλλιθεα..🤣Κεντανε τα κεντρονοτια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, Panos_Katerini είπε:

108.6mm στο Διον, από τους πρωταθλητες της ημέρας πανελλαδικως...138.2mm storm total... http://penteli.meteo.gr/stations/dion/

39.6mm ο Κορινος...61.2mm storm total... http://penteli.meteo.gr/stations/korinos/

Τώρα προσεξα ότι ο σταθμός στο Διον έχει βγει οφφ από τις 2:20 το μεσημερι, όποτε σίγουρα θα έχει βάλει κι αλλά χιλιοστά μιας κι εκείνη την ώρα ακόμα εβρεχε και πιθανον έντονα αφου ήταν η ώρα που έβγαλε καταιγίδες ο Θερμαϊκός οι οποίες χτυπούσαν τις ακτές της κεντρονοτιας κυρίως Πιερίας... 

Τώρα ηρεμία πλεον με ξαστεριά, φαίνεται πως θα έχουμε ένα αναστροφικο βράδυ μετά από αρκετές ημέρες...στους 7.3 βαθμους η Τ αυτή την ώρα στην Κατερίνη με 93% υγρασια... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ρε θα με τρελανετε..Εγω ανεβηκα με την γυναικα μου στον μητσο στο κρυονερι για διανυκτερευση.Και δε ριχνει σταγονα...Φευγουμε και οι δυο μας χωρις τις γυναικες μας για τη βροχομανα καλλιθεα..🤣Κεντανε τα κεντρονοτια..

Κατι πρεπει να ρθει και προς τα κει.Και γενικα οχι μονο προς τα κει δλδ.Κοιτα τι ανεβαινει.

image.png.b352725033609aca550c258b5ad713d0.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, gthomasandros είπε:

το δινει και ο τζιφος ρε παιδια Modele GFS - Carte prévisions

Ναι οντως Γιωργη,αλλα αυτες τις τοπικοτητες με τον ακριβη υετο δε θα στις πιασει κανενα μοντελο. (για..την ωρα) Πα να δουμε τι αλλο μας επιφυλασσει η νυχτια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βρεχει και εδω τωρα στο Ηρακλειο με αρκετη ενταση......βροχη και απνοια η καλυτερη συνταγη.....λογικα ομως το περισσοτερο νερο το αφηνουν τα συννεφα στα κεντρονοτια του νομου.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ομίχλη έχει βγάλει εδω...Το Ωραιόκαστρο που είναι βόρεια μας δεν έχει βάσει κάμερας

97% υγρασία  στον Εύοσμο

http://www.meteokastro.gr/index.php

 

Webcam (2).jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...