Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ζηλεύω ασχημα.Μη λες τετοια και ακουσεις κανα κουδούνι να χτυπάει σε λιγο.

Αυτό βλέπω...Η βραδιά κρύβει εκπλήξεις 😄

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζει σταθερά και ποτιστικά, γράφοντας χιλιοστά.....και βλέπω ότι πουθενά μετά τα μεσάνυχτα και σε κανένα μοντέλο ή και περιοχικό, δεν είχε βροχή και μάλιστα - ούτε συζήτηση - καταιγίδα.....κι όμως!!! Στην υγειά μας παιδιά.....κρασάκι κόκκινο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 minutes ago, Beach-snow NG said:

Μπάμμμμμμμμμμμμμμμμ.....ωρέ μπράβοοοοο.....καταιγίδα και τη νύχτα.....ρε τι ωραία απρόσμενα βγάζει ο καιρός μας.....τούχω εμπιστοσύνη φέτος το χειμώνα δεν θα μας αφήσει παραπονούμενους!!!

να κρατας μικρο καλαθι.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Συνεχίζει σταθερά και ποτιστικά, γράφοντας χιλιοστά.....και βλέπω ότι πουθενά μετά τα μεσάνυχτα και σε κανένα μοντέλο ή και περιοχικό, δεν είχε βροχή και μάλιστα - ούτε συζήτηση - καταιγίδα.....κι όμως!!! Στην υγειά μας παιδιά.....κρασάκι κόκκινο!!!

Έλα στο καταιγιδάτο Κορωπί να σε κεράσουμε κρασί από το δικό μας......ξέρεις εσυ!!!!😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πολυ νερο παιδες.Να 'ταν χιόνι.....

Απτό στόμα μου το πήρες.. Αυτό ήθελα να γράψω αλλά μη με πείτε γκρινιάρη..:) τίποτα δε συγκρίνετε με το χιόνι..που θα πάει θα έρθει και αυτό..μόνο να ελπίζουμε μπορούμε..κάθε μέρα ξυπνάω και κοιτάω να βρω στους χάρτες μια ελπίδα αλλά ακόμα δεν..για να δούμε τι θα γίνει φέτος..Αλλά σε κάθε περίπτωση το θέμα είναι να ευχαριστιομαστε αυτό που έχουμε! Αγωνιστικούς χαιρετισμους γείτονα:)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, gthomasandros είπε:

να κρατας μικρο καλαθι.....

Το κρατάω αυτό το μικρό πάντοτε, αλλά φέτος πρόσθεσα μαζί του κι ένα μεγάλο, θα χρειαστεί.....έστω κι αν εξακολουθώ να πιστεύω ότι έχουμε μπροστά μας, έναν υπεραπρόβλεπτο χειμώνα, που όμως μπορεί να τα δώσει και όλα.....οπότε μια χαρά προχωράμε.....

Αδιαλείπτως βρέχεσθαι, απόψε!!!

ΥΓ Θανάση φυσικά, θα το κανονίσουμε κάποια στιγμή, με πρώτη ελεύθερη ευκαιρία.....δυναμώνει!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σύμφωνα με τη δορυφορική η Αττική είναι από τις μόνες περιοχές της χώρας μαζί με τα Δωδεκάνησα την ανατολική Κρήτη και την ανατολική κεντρική Μακεδονία που έχει φαινόμενα την τελευταία ώρα.....😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

...... πάμε  για 25 mm.....?????.... χμμμμμ .... (.... τώρα περίπου 23 mm )...... και ένα '' Λάμπ ing - video '' ..... έτσι για προπόνηση......❄️🌨️❄️ 😉 .......

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εβρεξε και εδώ νωρίτερα, αλλά ήταν πολύ σύντομη και πιο ποτιστικού χαρακτήρα η βραδινή αυτή βροχή...

..τίποτα το ιδιαίτερο Χρυσούπολη Περιστερίου.. απλώς απ' τα 29mm μας ανέβασε στα 31.2 mm.. και με αυτά κλείσαμε τη μέρα!!

Πάντως είμαι μια χαρά ευχαριστημένος.. τα πήγαμε πολύ καλά σήμερα γενικά... όσο για αυτό βέβαια της Δευτέρας.............. ??

''Με το καλό με το καλό, και για εσένα θα το πω...

είναι η λαχτάρα μου μεγάλη, περασματάκι μου κάνε μου τη χάρη...

έχω ένα όνειρο καλό, να είσαι πέρασμα τρελό...

σύντομο μα δυνατό, Δευτέρας ξύπνημα μόνο με γιδοχαμό...''

........σας καληνυχτώ!!😉 Με τη T τώρα στους 13.4℃ και 90ντάρα υγρασία......

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φτασαμε τα 25μμ storm total με το αποψινο δωρο(περίμενα 2-3μμ 🤣).Καληνύχτες με την ελπίδα να μοιραστούμε και μεγάλες λευκές νύχτες στο μέλλον.

Υγ.Τώρα που έγινες υπερβόρειος μην ανησυχεις για τίποτα Γιωργη @Snow sick

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βροχές και θερμοκρασία στους 12 αργά το μεσημέρι αλλά με ψύχρα (λόγω των ανέμων)! Τώρα στους 9 και σε πτώση με ψιχάλες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Φτασαμε τα 25μμ storm total με το αποψινο δωρο(περίμενα 2-3μμ 🤣).Καληνύχτες με την ελπίδα να μοιραστούμε και μεγάλες λευκές νύχτες στο μέλλον.

Υγ.Τώρα που έγινες υπερβόρειος μην ανησυχεις για τίποτα Γιωργη @Snow sick

 

 

Ας πιούμε σε αυτό:)Δεν έγινα τυχαία υπέρ βόρειος! Καιρικος μετανάστης όπως είχε πει και ενας σοφός γέροντας:)Καληνυχτες σε όλους!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα φιλαρακια απο Κρυονερι..Απολαυστικη νυχτα με εκπληξεις...Επεσε καλο νερακι και χθες εδω πανω συνοδεια καποιων ηλεκτρικων...45mm εφτασε η νεα σμυρνη..στα μερη μου..

Πριν φυγω για κρυονερι το βροχομετρο μου ειχε σταματησει στα 38mm..Η καλλιθεα βλεπω εμεινε στα 26mm αλλα οπως εχω ηδη αναφερει το βροχομετρο εχει θεμα..Χαθηκαν τουλαχιστον 10mm εχθες τοσο το πρωι οσο και το απογευμα και το βραδυ απο τους υπολοιπους ομβρους..

Οπως και να χει ομως ηταν μια απολαυστικη μερα και νυχτα..Και εχουμε και συνεχεια...Παντα τετοια..Καλο σκ να χουμε και απο αυριο βραδυ..Στα οπλα αδερφια..Θα ειναι μια απολαυστικη βδομαδα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα ... Ορατότης 0 εδώ στα ανατολικά της Θεσσαλονίκης .... 9,5 C και 99% υγρασία ...IMG_20201205_073710.thumb.jpg.6bd421e495ed19bd8bc5201bc854a21b.jpg

 

Εντω μεταξύ τα ανατολικά του νομού στον Στρυμονικό κόλπο άνοιξαν τις κανουλες ...η Ασπροβάλτα 77μμ χθες !!!

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα...Στα 24.4mm έκλεισε η κακοκαιρια εδώ...λιακάδα σήμερα και βλέπω τα  20 στις να πέφτουν βροχή με το νοτια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...