Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 6/12-15/12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ουφφφ....έφτασα δουλεια....εκοψε λιγο.....τρομερο μπασιμο....αποκοσμη πορτοκαλι εικονα στο ξυπνημα....αργησε 2 ωριτσες, αλλα τοφερε!!!!

Η βροχη ασταματητη κι εδωστο Μαρουσι....ποταμια οι δρομοι....πωπω μαυριλα προς Μελισσια!!!!

IMG_20201210_082714.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως το.σκηνικο το πρωί ήταν Αραβία φάση,μόνο οι καμήλες έλειπαν ,δεν έχω ξαναδεί τόσο κοκκινοπο ουρανο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κόπασε εδώ και ένα τέταρτο,ευτυχώς. 17,2mm η τρέχουσα κακοκαιρία με μέγιστη ραγδαιότητα 198,6mm/hr στο μετεωρολογικό σταθμό Παγκρατίου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Πάντως το.σκηνικο το πρωί ήταν Αραβία φάση,μόνο οι καμήλες έλειπαν ,δεν έχω ξαναδεί τόσο κοκκινοπο ουρανο

Εκείνο το Φλεβάρη του 13 ήταν έτσι επί 7 ώρες ...όλα πορτοκαλι ....άκουγες ένα ασταμάτητο βουητό και κοντά στα 100mm όλη η Αττική....δεν ξαναγίνεται αυτό ....ήταν απλά δεος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7-10mm στα κεντρονοτια αλλα με τετοιες μπουκες μου ειναι αδιαφορο το νερο...Αποκοσμη εικονα..Ομοια της μονο με την αγια μερα στις 22-02 του 13...Παμε για τα επομενα μεσα στην μερα...Ας βρεξει οσο περισσοτερη ωρα μπορει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ νερό στη Λακωνία και τη Μεσσηνία και χαλαζοπτώσεις. Βρίσκομαι συνεχώς ποτέ ανατολικά και πότε δυτικά του Ταϋγέτου για τα χωραφια, πρακτικα από την Δευτέρα τα ξημερώματα μέχρι και σήμερα βρέχει - σταματάει και ξαναβρεχει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλλημερα σε ολους!! 7mm εδω . οντως νωρις το πρωι ηταν σαν κατεβει ο εοσφορως απο τον ουρανο!!!!(εχω βγαλει μια φτηνιαρικη καμερα μπαλκονι και κανω live )  

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...