Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αντε με θετικη ενεργεια και απειρα καλα τρεξιματα ευχομαι να ειναι αυτο το κορυφαιο θεμα για ετουτο εδω το φορουμ και να παρουμε φωτια σταδιακα τμηματικα αλλα και ολοι μαζι...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

αντε με θετικη ενεργεια και απειρα καλα τρεξιματα ευχομαι να ειναι αυτο το κορυφαιο θεμα για ετουτο εδω το φορουμ και να παρουμε φωτια σταδιακα τμηματικα αλλα και ολοι μαζι...😀

Σου είπα ετοιμασουυυυυ... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλοχιονιστος αδερφια...Δε γινεται να χιονιστουμε ολοι ταυτοχρονα...Αλλα να το ριξει το τιμημενο παντου εστω και σε διαφορετικα χρονικα σημεια...Ηρθε η ωρα να σπασει η καταρα των 13 χρονων...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Καλοχιονιστος αδερφια...Δε γινεται να χιονιστουμε ολοι ταυτοχρονα...Αλλα να το ριξει το τιμημενο παντου εστω και σε διαφορετικα χρονικα σημεια...Ηρθε η ωρα να σπασει η καταρα των 13 χρονων...

Σακαρε με μισό μέτρο εισαι οκ?? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχαχαχα δεν αντέξαμε βρε χιονοκαψουρηδες να κρατήσετε το άλλο θέμα για άλλες 2,3 μερες χαχαχα ..Καλά κανατε κι εγω μαζι σας ...πρώτος στόχος να δω χιονι εστω και 5 ποντους δε με νοιάζει πλεον η ποσότητα οπως δε θα νοιαζει κανέναν σας σε 10 χρονια καθως θα παρακαλαμε να το βλέπουμε ...2 Στόχος επειδη αγαπαω ηπειρο δυτικός χιονιας του μιχαηλ...τρίτος αθηνα κεντρο ...τέταρτος κεντροβορειος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Χαχαχαχα δεν αντέξαμε βρε χιονοκαψουρηδες να κρατήσετε το άλλο θέμα για άλλες 2,3 μερες χαχαχα ..Καλά κανατε κι εγω μαζι σας ...πρώτος στόχος να δω χιονι εστω και 5 ποντους δε με νοιάζει πλεον η ποσότητα οπως δε θα νοιαζει κανέναν σας σε 10 χρονια καθως θα παρακαλαμε να το βλέπουμε ...2 Στόχος επειδη αγαπαω ηπειρο δυτικός χιονιας του μιχαηλ...τρίτος αθηνα κεντρο ...τέταρτος κεντροβορειος...

Τέταρτος ο κεντροβορειος? 

Υγ. Βαγγέλη εγώ δεν φταίω σε τίποτα. Να ξέρεις. Χαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, k _ SABBAK είπε:

Σακαρε με μισό μέτρο εισαι οκ?? 

Με μισο μετρο..Πλακα μου κανεις αδερφε μου??Αλλα μισο μετρο στην καλλιθεα ειναι σαν να μου λες οτι θα παρω πρωταθλημα στην μπαλα..Αυτα δε γινονται...😂20 ποντακια να μου κανει και θα σας ερθω στη σαλονικα με τα γονατα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Τέταρτος ο κεντροβορειος? 

Υγ. Βαγγέλη εγώ δεν φταίω σε τίποτα. Να ξέρεις. Χαχα 

Με χτυπάνε στη καρδια τα 13 χρόνια νικολα...εδώ ενα δε χιονιστηκα και τρελάθηκα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, molaki1986 είπε:

γεια σας παιδια, γεια σου βαγγελη,περιμενουμε και εμεις απο γερμανια μηπως χιονισει??ακομη τιποτα!!

ελα τωρα σε θυμηθηκα..που ειδα τον χιονανθρωπο!!!!ιταλιας με κωνσταντινουπολεως...τι μου θυμησες..αριαδνη κουκλαρα!!!😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαν πρώτη ευχή, για το άνοιγμα του topic είναι κατά τις 7 του μήνα  να βγάλουν τα μαχαίρια ο Βαγγελης με τον Γιώργο (snowman).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolasxm είπε:

Σαν πρώτη ευχή, για το άνοιγμα του topic είναι κατά τις 7 του μήνα  να βγάλουν τα μαχαίρια ο Βαγγελης με τον Γιώργο (snowman).

Όταν δεις εγώ με τον Βαγγέλη να αλλαζουμε άβαταρ ανά τρέξιμο τότε ετοιμαστείτε. Χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolasxm είπε:

Σαν πρώτη ευχή, για το άνοιγμα του topic είναι κατά τις 7 του μήνα  να βγάλουν τα μαχαίρια ο Βαγγελης με τον Γιώργο (snowman).

α ναι...οταν αρχισει να γινεται αυτο θα σημαινει απλα οτι τα πραγματα δεν ειναι σε φαση τασης αρχη τασης η υποτασης..θα σημαινει αυλωνα μεγαλο βαρβατο !!!!...χαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Με χτυπάνε στη καρδια τα 13 χρόνια νικολα...εδώ ενα δε χιονιστηκα και τρελάθηκα 

Αστα Αντωνη μου..Ειναι πολλα τα ατιμα..Και καλα να σε χτυπανε στην καρδια...Εμενα με χτυπανε κι αλλου...Με δυσκολια καθομαι...😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Αστα Αντωνη μου..Ειναι πολλα τα ατιμα..Και καλα να σε χτυπανε στην καρδια...Εμενα με χτυπανε κι αλλου...Με δυσκολια καθομαι...😂

Χαχαχα αχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και μιας και ο λόγος για μπαστακες σιβηρικους και μη μπαστακες, παραθέτω δύο παραδείγματα πότε κατά την εκτίμηση μου ισχύει το ένα και πότε το άλλο.

Μπαστακας, (δεν επιτρέπει το σιβηρικό ψύχος να έλθει στην Ευρώπη):

image.thumb.png.1da2da65ef93c5e29918e1c84c88efa6.png

 

Κανονικός σιβηρικος, όχι μπαστακας (το ψύχος από τη Σιβηρία εάν ενεργοποιηθούν κι άλλες συνθήκες μπορεί να έλθει στην Ευρώπη):

image.thumb.png.0243b879cdb7d12b1defd260585c9a03.png

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ελα τωρα σε θυμηθηκα..που ειδα τον χιονανθρωπο!!!!ιταλιας με κωνσταντινουπολεως...τι μου θυμησες..αριαδνη κουκλαρα!!!😀

χαχα ναι αλλα τον τελευταιο καιρο ζω στην γερμανια,πως τα βλεπεις τα πραγματα για εδω πανω?πολυ βροχη μεχρι τωρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο τζιφος αλλαζει τα σεναρια στα κοντινα σαν τα σεντονια τον εμποδισμο στα δυτικα τον εχει κανει γιο γιο....συμπερασμα?καλο πολυ καλο γιατι υπαρχει αβεβαιοτητα ακομη και για τα κοντινα ακομη και για το πιο σταθερο πραγμα που ειναι ενας εμποδισμος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιο πολύ.προς το 6αει πήγε και πάλι ο Τζιφός με τις διάφορες του βέβαια που δεν μπορώ να δω αναλυτικά αυτή την στιγμή.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...