Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

gfs-0-384.png?12

Λιγο ηθελε😂

Βλέπω βάζουμε χάρτες όλο και πιο πίσω ημερολογιακά.. καλά το πάμε 😂

Σε λίγο βλέπω να χάνεται και όλος ο Γενάρης..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στις 200 ωρες τα σεναρια εχουν απ ολα απο λιμνες που ερχονται απο Γαλλια, αυλωνες μεγαλους,  μικρους αζορικου γροιλανδικους αχταρμας μεγαλος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ακολουθουν και τα ασνμπλ στον μεσο ορο την διαταξη του κυριου σαν κεντρικη ιδεα και το σημαντικοτερο παμε χρονικα μπροστα και οχι πισω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σα να παιρνει σαρκα και οστα στο κεφαλι μου το σεναριο..αλλα ακομη ειναι ευθραστο και εξαρταται καθαρα- ξεκαθαρα απο το να μην διασπαστει ο αζορικος απο τον γροιλανδικο καπου στις 144 με 168 ωρες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

σα να παιρνει σαρκα και οστα στο κεφαλι μου το σεναριο..αλλα ακομη ειναι ευθραστο και εξαρταται καθαρα- ξεκαθαρα απο το να μην διασπαστει ο αζορικος απο τον γροιλανδικο καπου στις 144 με 168 ωρες...

Βαγγέλη να ξαναπεπικοινωνήσουμε στον ευρωπαίο, μπορείς? Η αποκοπή η τεξάτη παίζει τεράστιο ρόλο όπως φαίνεται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εαν το ευρωπαικο παει στην λογικη μη διασπασεις του εμποδισμου τριγυρω απο την ισλανδια τοτε απο αυριο το πολυ μεθαυριο το πρωι  θα μετραμε λιγα ραν για την αρχη της τασης...ισως οτι μας πηρε περυσι την πρωτοχρονια το πρωτο ραν της χρονιας μας το δωσει φετος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Βαγγέλη να ξαναπεπικοινωνήσουμε στον ευρωπαίο, μπορείς? Η αποκοπή η τεξάτη παίζει τεράστιο ρόλο όπως φαίνεται.

ναι παρε μαικλ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Βαγγέλη να ξαναπεπικοινωνήσουμε στον ευρωπαίο, μπορείς? Η αποκοπή η τεξάτη παίζει τεράστιο ρόλο όπως φαίνεται.

 

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ναι παρε μαικλ...

Χαχαχαχχαχα...μεχρι τις προαλλες σε γλενταγε ρε κοπρογατα ο Μιχαλαρος και τωρα τα τακιμιασες ξανα;;;Οι πρωτες φωτογραφιες θα ειναι αφιερωμενες σε σενα..😜😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

 

Χαχαχαχχαχα...μεχρι τις προαλλες σε γλενταγε ρε κοπρογατα ο Μιχαλαρος και τωρα τα τακιμιασες ξανα;;;Οι πρωτες φωτογραφιες θα ειναι αφιερωμενες σε σενα..😜😜

Φορτσάτος είσαι αρχηγέ. Χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

 

Χαχαχαχχαχα...μεχρι τις προαλλες σε γλενταγε ρε κοπρογατα ο Μιχαλαρος και τωρα τα τακιμιασες ξανα;;;Οι πρωτες φωτογραφιες θα ειναι αφιερωμενες σε σενα..😜😜

ο σκοπος αγιαζει τα μεσα..ο στοχος ειναι μεγαλος και δεν χαμπαριαζω εγω απο το διαιρει και βασιλευε..χεχεχεχεχε...αγαπημενο μου κουταβακι😋..και για να επανελθουμε στο θεμα τα ανσμπλ στον μεσο ορο πλεον ξεκαθρα κεντραρουν ελλαδα και το βασικοτερο πιο γρηγορα χρονικα... gens-31-1-252.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ο σκοπος αγιαζει τα μεσα..ο στοχος ειναι μεγαλος και δεν χαμπαριαζω εγω απο το διαιρει και βασιλευε..χεχεχεχεχε...αγαπημενο μου κουταβακι😋..και για να επανελθουμε στο θεμα τα ανσμπλ στον μεσο ορο πλεον ξεκαθρα κεντραρουν ελλαδα και το βασικοτερο πιο γρηγορα χρονικα... gens-31-1-252.png

Πραγματικά στοχεύουν Ελλάδα. Τώρα το που αργςι . Όμως στοχεύουν εκεί που θέλουμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

....για να δουμε ..240 ωρες κρυο στα β . αν. με ταση να κατεβει νοτιοτερα.........και το πιο σημαντικο χωρις την απειλη αντικυκλωνα που δειχνει να ψοφαει  !!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...