Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία!!!Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν!!!  και ας ελπίσουμε το 2021 να φέρει έναν δυνατό κεντροβόρειο χιονιά που θα θάψει τον καμπό της Ημαθίας (και όχι μόνο )στο χιόνι!!😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 minutes ago, [weathermaniac] said:

Εκτός του αικον που πάει την φάση πίσω, το ειμαι ευχαριστημένος με την λογική των υπόλοιπων μοντέλων. Σάπιο μεν το ευρωπαϊκό, αλλά μορφή Αυλώνα δεν κοιτάω ακόμα .

 

Κατά τα άλλα, χρόνια πολλά σε όλους!!!

Με την ευχή να μην κερδίσω ποτέ φλουρί ξανά! Και μια μικρή ιστοριούλα. Ποτέ δεν κέρδιζα φλουρί στην οικογένεια μου, δηλαδή στα 5 άτομα. 

Στο φυσικό όμως διοργανώνονται κάθε χρόνο κοπή βασιλόπιτας, μεταξύ μεταπτυχιακών διδακτορικών και καθηγητών. Πάνω από 100 άτομα. Τι φυσικό χωρίζεται σε τομείς , εγώ είναι στον αστρογεωφυσικό. 

Τυχαίνει να κάνουμε και εμείς μια δικιά μας  κοπη πίτας, 30 άτομα .

Ε λοιπόν περσι κερδισα εγώ αυτό το φλουρί!! Και ήρθε το 2020 μετά. Χαχα. Φανταστειτε να κερδίζα το Γκράντε φλουρί σε όλο το φυσικό τι συνέπειες θα είχαμε φέτος. Τις Βάζω μόνο εικονικά, και ευτυχώς λόγω Κορωνοϊού, δεν μπορώ να κερδίσω τέτοιο φλουρί.

φλουροατυχίες.JPG

 

Το 2029 περνάει ο Άποφις από κοντά μας. Δεν πρόκειται να πάω στην κοπή της βασιλόπιτας. Χαχαχσ

Μακριά από ΚΤΕΛ και από Βασιλόπιτες εσυ! Καλή Χρονιά Μαικ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Καλη χρονια σε ολους παιδια...ας ελπισουμε το 2021 να φερει τις μεγιστες χιονοσυγκινησεις

Ποιό μήνα λές; Δεκέμβρη του 21??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Μακριά από ΚΤΕΛ και από Βασιλόπιτες εσυ! Καλή Χρονιά Μαικ!

Εννοείται Γέτι μου καλό, μόνο ποδήλατο!  Καλή χρονιά, με υγεία πάνω από όλα, η οποία μόνο δεδομένη δεν πρέπει να θεωρείται!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια πολλά, υγεια και ευτυχια πσνω απο ολα και εύχομαι ολα να φτιάξουν απο το νεο ετος! Και ευχομαι παντού μα παντου μαγικο χιονια να ευτυχισουμε ολοι εδω μεσα.

Σχολιασμο για γεναρη ακομα δεν θα κάνω. Επιμενω οτι μετα τις 10 του Γενάρη θα ασχοληθω. Κατι κλεφτες ματιες ριχνω και ακομα περιμενω για κατι στις 120~ ωρες.

Υπομονη θα πρότεινα και να μην βγαινουν ουτε θετικα συμπεράσματα ακομα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μου αρεσε το ευρωπαικο..Τουλαχιστον για την περιοχη μου..

Εντωμεταξυ αυτα τα χαριτωμενα κατα τ αλλα ζωακια,βλεπουν τους χαρτες και σκανε στα γελια...

Καλλιστα θα μπορουσαν να ναι οι μασκοτ του χειμωνα που διανυουμε..

IMG-2bdd5a3a94a9f3df055a2a7d25953361-V.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Δεν μου αρεσε το ευρωπαικο..Τουλαχιστον για την περιοχη μου..

Εντωμεταξυ αυτα τα χαριτωμενα κατα τ αλλα ζωακια,βλεπουν τους χαρτες και σκανε στα γελια...

Καλλιστα θα μπορουσαν να ναι οι μασκοτ του χειμωνα που διανυουμε..

IMG-2bdd5a3a94a9f3df055a2a7d25953361-V.jpg

Ρε μπαγάσα, που την θυμηθηκες αυτή την φωτογραφία μας.... Θυμάσαι;;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια πολλά καλή χρονιά σε όλους παιδιά εύχομαι το 2021 πρώτα υγειά σε όλους σας και τις οικογένειες σας και δεύτερον το περισσότερο χιόνι που έχετε φανταστεί έξω από την πόρτα σας!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια πολλά καλή χρονιά σε όλους. Υγεία ευτυχία ότι καλύτερο εύχομαι σε εσάς και τις οικογένειές σας. Να είστε όλοι καλά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραια ανσαμπλ ο ευρωπαιος βελτιωθηκαν αρκετα για τις 10 με 12 για ολη την Ελλάδα..ειδικά εδω καποια μας θαβουν λογω πολυ υετου και οριακού κρυου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τουμπιασε το αικον. Λογικό. . Δεν έχω δει ενσεμπλς τζίφου, αλλά σίγουρα βάσει μέσου όρου είχαν βελτίωση στο 12ςρι τους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Δεν μου αρεσε το ευρωπαικο..Τουλαχιστον για την περιοχη μου..

Εντωμεταξυ αυτα τα χαριτωμενα κατα τ αλλα ζωακια,βλεπουν τους χαρτες και σκανε στα γελια...

Καλλιστα θα μπορουσαν να ναι οι μασκοτ του χειμωνα που διανυουμε..

IMG-2bdd5a3a94a9f3df055a2a7d25953361-V.jpg

Η αριστερή καμήλα μου θυμίζει το γέρο τον Καραμανλή. 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 18 αρι κοιταει να δει σε ποια χώρα ειναι οι πιο πιστοί του φανατικοί φίλαθλοι...θα δει ότι ειμαστε εμεις και θα μας χαρίσει μέτρα χιονιου

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άρχισε. Άντα να δούμε. Δεν ξέρω αν θα μας ευνοήσει ο σιβηρικός, εγώ τον χιονοαυλωνα με το δυτικό Ρέα το θέλω και ας κάνει ότι θέλει μετά.

 

Και μένει κολλημένο.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...