Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρονια πολλα και καλα αδελφια

Υγεια χαρα και ευτυχια γυρω σας

Και ενα μετρο χιονι εξω απο την πορτα σας με την νεα χρονια ευχομαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έβγαλε χιόνια στις 350 ώρες. Κανονικό!!!

Με περίπου -10 και -32 σε 850 και 500 αντίστοιχα στην Αθήνα. 

Αλλά ο αυλώνας διατηρείται κάπως ψηλά. Δεν σκάει αρκετά νότια. 

Καλά... κουβέντα να γίνεται. Αλλά φαίνεται ότι ΨΗΝΕΤΑΙ η κατασταση για  το 2ο δεκαήμερο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15/1 το οριο της σκληρής καραντίνας 😋 μετά μπορεί να χαλαρώσουν κάπως τα μέτρα. Ακόμα και να γίνει το θαύμα με το ΡΩΣΙΚΟ εμβόλιο😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλα ξεκινήσαμε φέτος ο μέσο όρος του τζίφου για τις 10 του μηνα ανέβηκε τρεις βαθμούς εδω

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο μέσος όρος του τζίφου είναι ο καλύτερος της σαιζόν για τα δυτικά, παρόλο που μας στέλνει σε ένα μπάνιο πριν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, Galanto είπε:

Καμηλαααααααααααααααα....Έχω μειον 1 την ιδια στιγμη που η Πελοπόννησος ειναι στο συν 8 χαχαχα

Πότε ρε μεγάλε;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια πολλά με υγεία σε όλη την παρέα κ καλή λευτεριά!! Εύχομαι να καταφέρουμε να ζήσουμε λευκές μέρες κ φέτος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, BrainA είπε:

15/1 το οριο της σκληρής καραντίνας 😋 μετά μπορεί να χαλαρώσουν κάπως τα μέτρα. Ακόμα και να γίνει το θαύμα με το ΡΩΣΙΚΟ εμβόλιο😎

Για να έχει αποτελεσματικότητα όμως σε εμάς εδώ κάτω το Ρωσικό εμβόλιο, η βόρεια Ελλάδα θα πρέπει να κάνει το εμβόλιο της Astra....zeneca.

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2&3 τα αγαπημένα μου σενάρια. Δεν είχε και τόσα πολλά καλά. το 3 μου άρεσε γιατί έβγαλε και μια σφήνα κεντροβόρεια μέσα στον όλο αυλώνα.

anim_laj8.gifanim_xch6.gifanim_ldv4.gif

 

 

Λογικά πλέον η Τεξασιανή μεταβλητή έκλεισε, αλλά θέλω να δω και τα αυριανά τρεξίματα όσο αφορά αυτό.  Έπειτα μπαίνει η πρώτη μεταβλητή για το σχήμα του αυλώνα που ξέρουμε ότι θα είναι από τα βορειοδυτικά. Και σίγουρα δεν πρέπει να πάει χαμένος όπως στον ευρωπαίο.

Καληνύχτα σε όλους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μου αρέσει το κύριο του τζίφου καθόλο, βέβαια τα ενσεμπλς του είναι πολύ διαφορετικα.. το Τζεμ εννοείται το αγαπημένο μου. Στην μέση το ουκμο..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους! Υγεία ευτυχία και ό,τι άλλο καλύτερο!

Κάτι μου λέει ότι ο φετινός Γενάρης, θα χαραχτει στο νου μας όπως έχει χαραχτει ο Δεκέμβρης 2001, η Αριαδνη κλπ... Θέλω να πιστεύω ότι από τις αρχές Φλεβάρη και μετά, θα μιλάμε με ρίγη συγκίνησης για τον "ιστορικό Γενάρη 2021"... Πες το προαίσθημα, πες το ευσεβής πόθος, πες το διαίσθηση... Εγώ θα το πάω πέρα από hopecasting, ποσταροντας χάρτες που αφήνουν πολλά περιθώρια για να αισιοδοξεί ο καθένας μας... Που δεν αφήνουν περιθώρια μιρλας και... καψίματος δεκαημερων...!

http://www.weatheriscool.com/prod/gfs/ssw/10/zano_29.png

http://www.weatheriscool.com/prod/gfs/ssw/30/30.png

http://www.weatheriscool.com/prod/gfs/ssw/1/zano_29.png

Όπως και να χει, το thread θα πάρει φωτιά!!! 

Και πάλι καλή χρονιά!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...