Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια εγκυρη πηγη μου ανεφερε προ ολιγου οτι οι μακακες εβγαλαν ειστηριο χωρις επιστροφη,αρχικα για το αεροδρομιο Μακεδονια και μετεπειτα μια συντομη σταση και στο Ελευθεριος Βενιζελος..😂Εδω κανουμε ρεπορταζ κυριοι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

11-12 βαγγελης 12 -16 βαγγελης κωστας μετα τις 16 αθηναιος χαχαχ

15 με 18 να φανταστώ βγάζει κεντροβορεια που καταλήγουν προσήνεμα?? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Κατάλαβα τις επόμενες μέρες θα τρελαθούμε όλοι οι βόρειοι αμά βελτιώνονται σταδιακά τα μοντέλα......θα σπαμάρουμε μηνύματα συνέχεια ....χαμός θα γίνεται στο φόρουμ 😁😁😁

Μακάρι να χιονίσει η' να πέσει η θερμοκρασία γιατί τα σιτηρά μου θα ξεσταχιάσουν πριν την ώρα τους με τέτοιες θερμοκρασίες.......,,,,😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ακριβως

Στο μυαλό μου έχει καρφωθεί σενάριο με παχύ Αυλώνα οριακά Ιόνιο που μετα καταλήγει σε εμάς στο διάστημα 14 με 17. Με τρελές θερμοκρασίες. Δλδ -40 στα 500 και -12 στα 850 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είδα σεναρια μεχρι 14 του μηνα βραδυ....

Πρώτον εχει γυρω στους 10 κεντροβορειους 

Δεύτερον εχει οπως λενε τα παιδιά οριακές καταστάσεις με ολη τη μακεδονια πολυ χιονι και από θεσσαλια και κατω τιποτα...Μόνο Καλαμπάκα ισως

Τρίτον εχει καποια μονο δυτικη μακεδονια

Τέταρτον εχεις 5,6 δυτικα

Πέμπτον δεν υπάρχει κανένας προσηνεμος ..Μέχρι 14..Αλλά έχει κατα τις 16 

Ααα και έκτον καμια 20 αρια δεν έχουν τιποτα..γι αυτό μαλλον φαινεται προσηνεμος ο μεσος ορος κιολας...Αλλά τα σεναρια δε δείχνουν αυτο μεχρι 14 ...Μετά ναι και γω πο νταρώ σε προσηνεμο

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

ρε παιδια ο αρναουτογλου στην αναλογικη ιανουαριου εχει ανεβασει στους χαρτες κατεβασια ψυχους αυτο και μονο λεει πολλα και σιγουρευει τα πραγματα..

μη χειρότερα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φήμες αναφέρουν ότι  κυβερνητικά στελέχη έχουν χακαρει το 18αρι του τζίφου (όπως φάνηκε και εχθές άλλωστε) ώστε να μειωθει στο ελάχιστο η δυσαρέσκεια, μερίδας πολιτών από το κλείσιμο της εστίασης και της νυχτερινής διασκέδασης....

Θα φανεί σε λίγο αν ισχύουν οι φήμες αυτές...

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ειναι νωρις παντως παιδια θελει 2 3 μερες να στρωσει το πραγμα να δουμε τι θα γινει...σιγουρα υπαρχει αυξημενο εμδιαφερον 11-12 για θεσσαλονικη κλπ δυναμεις 

Εμένα πως με βλεπεις κωσταα;;;;;; κάνα 10 ποντο δε με νοιάζει παραπανω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εμένα πως με βλεπεις κωσταα;;;;;; κάνα 10 ποντο δε με νοιάζει παραπανω

Αν κατσει καλα εισαι για παραπανω αλλα ας μην ενθουσιαζομαστε εχει δρομο ακομα αρκετο...αλλα θεωρω οτι σιγουρα θα χειμωνιασει και καποιοι θα δουνε χιονι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Αν κατσει καλα εισαι για παραπανω αλλα ας μην ενθουσιαζομαστε εχει δρομο ακομα αρκετο...αλλα θεωρω οτι σιγουρα θα χειμωνιασει και καποιοι θα δουνε χιονι

Μου αρκει κωστα δε θελω παραπανω...μακαρι ας χειμωνιασει αλλου δε με πειράζει απλα να δω καμία νιφαδα ετσι για να βγάλω μια φωτο  να τη βλεπω καθε βραδυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Athinaios είπε:

χιονια 16 ιανουαριου σε Αττικη και ευβοια το σεναριο 37 του ευρωπαιου που ανενεωσε πριν λιγο..

xx_model-en-308-0_modez_2021010312_306_5007_108_m37.png

Έχει κι αλλα στις 16 , 17 σαν φιλοσοφία καμμία 7,8 απλα δε βγαζουν τοοσ υετο η φευγουν τουρκια αλλα ουσιαστικά είναι προσηνεμοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, fufutos said:

Καλησπέρα από τις Βόρειες Σποράδες..κ καλή χρονιά,..το ότι ο Ευρωπαίος σήμερα δείχνει τέτοιο ψύχος από πάνω μας,εν μέρει δηλαδή συμφωνία με το χθεσινό ιστορικό 18αρι του τζίφου,εμένα μου λέει ότι κάτι πολύ δυνατό ετοιμάζεται όρος τα εδώ να κατέβει...η μόνιμη ανησυχία όμως είναι η συνεχής ...αναβολή του Αυλώνα,σε λίγο θα πιάσουμε Φλεβάρη..επίσης ο τζιφος σήμερα έδειξε μια εισβολή πιο χλιαρή στις 15,αντί για τις 18..ιδωμέν κ ο καιρός..γαρ εγγύς (ελπίζω)

Έλα ρε γίγαντα να πατήσει η μωβιά το Αιγαίο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Για ποτε θες?εχουν ενα σταδιο στην αρχη μακεδονιτικο μετα εχουν συνεχεια με κεντροβορειο κ σβηνουν με προσηνεμα 

Θα μπορουσε λες με αυτη την διαταξη να ριξει και εδω στα παραθαλασσια χαλκιδικης;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, BrainA said:

Έλα ρε γίγαντα να πατήσει η μωβιά το Αιγαίο!

Το ξέρω ότι δεν πρέπει να κλαίγομαι έχοντας ζήσει 2017 και 2019 τρελή Στούπα,αλλά πάντα ελπίζουμε για κάτι ακόμα πιο όμορφο...να είστε όλοι καλά!

ΥΣ: γεννήτρια κ αλυσοπρίονο να περάσουν σέρβις από βδομάδα...?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας περιμενουμε με αισιοδοξία... Εχω κουραστει να ταζω χιονια στον εαυτο μου για μετα απο 13 μερες και στο τελος να κοιταζω τον ηλιο απο το μπαλκονι μου.... :')

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Θα μπορουσε λες με αυτη την διαταξη να ριξει και εδω στα παραθαλασσια χαλκιδικης;

Σε οριακες καταστασεις αν βγουν σαν και αυτη παντα τα παραθαλασσια εχουν πολλα αρνητικα...κατσε να ερθει η τριτη τεταρτη πρωτα γιατι ειναι μακρια ακομα το οτιδηποτε

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Σε οριακες καταστασεις αν βγουν σαν και αυτη παντα τα παραθαλασσια εχουν πολλα αρνητικα...κατσε να ερθει η τριτη τεταρτη πρωτα γιατι ειναι μακρια ακομα το οτιδηποτε

Μηπως μπορεις να μου πεις μια ημερομηνια ποτε εγινε τελευταια φορα αυτο? Βεβαια εδω που μενω εγω συνηθως θελει αναγκαστικα ενα γεματο -7 με -8 να ριξει χιονακι αλλα την βρισκω ενδιαφερον αυτην την διαταξη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Μηπως μπορεις να μου πεις μια ημερομηνια ποτε εγινε τελευταια φορα αυτο? Βεβαια εδω που μενω εγω συνηθως θελει αναγκαστικα ενα γεματο -7 με -8 να ριξει χιονακι αλλα την βρισκω ενδιαφερον αυτην την διαταξη

Θελει πολυ ψαξιμο μπορει ο βαγγελης να θυμαται καλυτερα που ειναι και ειδικος περι μακεδονιας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρατήστε μικρό καλάθι για τα βόρεια πάντως για την καμήλα, κατά την γνώμη μου. Η δυτική Μακεδονία παίζει πολύ πιο δυναμικά, μιας και εκεί έτσι και αλλιώς δεν υπάρχουν πεδινά.

Το αικον είχε κάνει μια αποκοπή στην Ισπανία, που βοήθησε στο να βγει το επικό σενάριο για τα βόρεια.. τώρα αυτό αλλάζει καπως, να δούμε πως θα επηρεαστεί η συνέχεια 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, salonikatasos είπε:

Συγκλιση θερμου-ψυχρου τομεα εκανε πριν 16 χρονια. 20 εκατοστα σε 3 ωρες στη θεσσαλονικη,αρχες μαρτη

Επικο χιονι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είδα φως και μπήκα, έχω ετοιμάσει και τη λάμπα, αν κατάλαβα σωστά, από 11 Γενάρη έως 18 πρέπει να την κρατώ αναμμένη! Δεν έχω να συνεισφέρω κάτι στο σχολιασμό χαρτών, παρά μόνο ερωτήσεις άγνοιας! 

Καλή χρονιά σε όλη την παρέα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Θελει πολυ ψαξιμο μπορει ο βαγγελης να θυμαται καλυτερα που ειναι και ειδικος περι μακεδονιας

το εγραψε ο τασος παραπανω ποτε ηταν η τελευταια φορα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...