Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Ίσως να είχε σχετικά καλή αρχή. Τουλάχιστον καλύτερη από το 00 του τζίφου.

Τώρα ο Τζιφός, δεν είναι σίγουρος που το πάει. Αυτό που είμαι σίγουρος, είναι ότι το 6σρι βγήκε καλό για κεντροβορεια με πολλή τύχη..

χρειαζεται και αυτη παντου ακομη και στον καιρο..και το 88 απο τυχη εγινε...😎...για το ραν δεν ειναι τελικα πιο αδυναμος ειναι πιο πιεσμενος ο αυλωνας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, molaki1986 είπε:

παιδια να κανω μια ερωτηση?μπορω να ανεβασω χαρτη απο την περιοχη( Γερμανια) μου να μου πειτε ποσο θα χιονησει?η μονο απο την ελλαδα επιτρεπεται?σας ευχαριστω πολυ😀😀

ανεβασε οτι θες αργυρη μου..απλα να περασει λιγο η φουρια...😀 γιατι θα χαθει το ποστ σου ειδικα αν βγαλει κατι για οποιονδηποτε απ εμας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, isnow είπε:

Φοβάμαι ότι δεν θα δείξει κατάβαση..τουλάχιστον πάνω μας σε πρώτο χρόνο..και φυσικά μην περιμένετε κάτι σαν το 6αρι

ναι μπορει να βγει και καλυτερο απο το 06αρι συμφωνω...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ανεβασε οτι θες αργυρη μου..απλα να περασει λιγο η φουρια...😀 γιατι θα χαθει το ποστ σου ειδικα αν βγαλει κατι για οποιονδηποτε απ εμας...

σε ευχαριστω βαγγελη για την απαντηση σου.να κανω μια ερωτηση?οταν λενε 8 εκατοστα χιονι τηα πεσουν ειναι τα ιδια με τα εκατοστα που στρωνει?μπορει να σου φανει χαζη η ερωτηση.

Επεξεργάστηκε από molaki1986
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, molaki1986 είπε:

σε ευχαριστω βαγγελη για την απαντηση σου.να κανω μια ερωτηση?οταν λενε 8 εκατοστα χιονι τηα πεσουν ειναι τα ιδια με τα εκατοστα που στρωνει?μπορει να σου φανει χαζη η ερωτηση.

με τι θερμοκρασιες στο εχει?ειναι μαζεμενα?...αν εχεις κατω απο 0 ειναι και στρωμενα...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

εχω και τον μεγαλο χαρτη ρε συ μιχαηλ...δεν μπορεις να ξερεις τι θα εκανε η υφεση ανεμασα στους εμποδισμους και τι θα προκαλουσε μετα

Η υφεση απορροφηθηκε με συνοπτικες διαδικασιες απο τον αυλωνα και ο αζορ θα ανεβαινε κι αλλο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ουκμο σταθερό σε σενάριο το οποίο πλησιάζει σε μη κατάβαση Αυλώνα.. βράχος.. ό Τζιφός παλι, μικραίνει τον Αυλώνα, θα ήταν λογικό να ήταν το χθεσινό του 12ςρι αυτό.. μεγάλωσε η διασπορά μεταξύ των κύριων μοντέλων σήμερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ουκμο μη κατάβαση Αυλώνα, Τζιφός  λεπτός Αυλώνας, η μέση λύση είναι τα προσήνεμα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν ειναι ο τζιφος το προβλημα ουτε το αικον..το προβλημα ειναι αυτος που για να πεις οτι δεν στο ξεκοβει πρεπει να πας στον μεγαλο χαρτη και να κανεις ταχυδακτυλουργικα σεναρια Modele UKMO - Carte prévisions

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Δεν νομίζω ότι θέλουμε την αποκοπή της λίμνης στην ηβηρική...

ισα ισα...φυσικα και την θελουμε αλλιως ο αζορ θα ηταν σε θεση που δεν θα ηθελες ουτε εσυ ουτε κανενας θεσσαλονικιος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ουκμο μη κατάβαση Αυλώνα, Τζιφός  λεπτός Αυλώνας, η μέση λύση είναι τα προσήνεμα.

Μόνο προσήνεμα δεν πάει. Καρφί Ιταλία Αδριατική χαλαρά Μιχαήλ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...