Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πάντως στον αυλώνα το αικον έκανε βήμα προς το σίχαμα.. όσο αφορά τον αυλώνα.

ευτηχως μαλλον οχι στον αζορικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Λογικά παίζει να βγει χειρότερο και να μην κατεβάσει καν αυλώνα. 

μη συγκρινεις με το 06 αυτο θα ηταν πιστευω πιο δυτικο απο το 00...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

μη συγκρινεις με το 06 αυτο θα ηταν πιστευω πιο δυτικο απο το 00...

Μια χαρα ειναι το τρεξιμο τσεκ θετικο αναμενουμε τα υπολοιπα τωρα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Μια χαρα ειναι το τρεξιμο τσεκ θετικο αναμενουμε τα υπολοιπα τωρα...

Μου αρέσει να πέφτω εξω και να έρχεται θετικό .. 😀   

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μοιάζει απελπιστικά με τον τζίφο στις 90 ώρες, μου αρέσει που ήμουν και αισιόδοξος.. Βέβαια αυτό στον ευρωπαικό χάρτη, αλλά και πάλι, λίγο προς τζίφο να πάει, τα κεντροβόρεια βρίσκονται αυτόματα εκτός.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Μοιάζει απελπιστικά με τον τζίφο στις 90 ώρες, μου αρέσει που ήμουν και αισιόδοξος.. Βέβαια αυτό στον ευρωπαικό χάρτη, αλλά και πάλι, λίγο προς τζίφο να πάει, τα κεντροβόρεια βρίσκονται αυτόματα εκτός.

μιχαηλ καμια σχεση με τζιφο και στον αζορ και στον αυλωνα πανω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδια καλησπερα απο γερμανια,δυστηχως μουφα εδω ο καιρος περιμεναμε χιονι αλλα μεχρι τωρα τιποτα κατι χιονονερα με 2 βαθμους, και γενικα απο ολη την γερμανια μεχρι τωρα τιποτα μονο στο μοναχο περιπου 10 εκατοστα.μην στεναχωριεστε, μουφα χειμωνας.🙄😋

Επεξεργάστηκε από molaki1986
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μοιάζει απελπιστικά με τον τζίφο στις 90 ώρες, μου αρέσει που ήμουν και αισιόδοξος.. Βέβαια αυτό στον ευρωπαικό χάρτη, αλλά και πάλι, λίγο προς τζίφο να πάει, τα κεντροβόρεια βρίσκονται αυτόματα εκτός.

Μιχαήλ είναι κοντά στον τζίφο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

μιχαηλ καμια σχεση με τζιφο και στον αζορ και στον αυλωνα πανω

ρε συ , κάνε σύγκριση.. στον αυλώνα πήγε ξεκάθαρα προς τζίφο, στο σχήμα.. Μην σου πω ότι είναι ακόμα πιο χοντρός. Ότι διαφορετικό δείξει το αικον, θα είναι λόγω του Ατλαντικού, μήπως γίνει κάποια μαγική αποκοπή, αλλά αυτό για μετέπειτα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Χειρότερος και από τον τζίφο ο κόπρος. χχαχαχαχα

Βαση δεικτων ομως ακυρο δεν ειναι το αικον?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, baristrs είπε:

Βαση δεικτων ομως ακυρο δεν ειναι το αικον?

Τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα, μέχρι την σταδιακή άνοδο ίσως και όχι.. Για μετά, με τις ζωνικές και αυτά ναι, αλλά το γεγονός ότι τα χαμηλά που ρίχνουν τον Αζορικό είναι τόσο ασθενικά μπορεί να υποδεικνύουν, όχι τόσο υψηλό ΝΑΟ.. Αλλά τόσο χαμηλό, και με υποχώρηση του χαμηλού στην Ιβηρική, και να έχουμε αυτή την εικόνα μου φαίνεται υπερβολή..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτο που πρεπει να γινει αντιληπτο ειναι οτι υπαρχει σχετικα πιο ελευθερο πεδιο απο οτι μια μερα πριν για τον αζορ ολα τα υπολοιπα ειναι αποκλισεις λιγων χιλιομετρων που λιγο να μετακινηθουν καποια πραγματα θα αλλαξει το αποτελεσμα οποτε το τρεξιμο ειναι θετικο δεν γινετε απο τωρα να φανουν ολα τα υπολοιπα καθως σε παγκοσμια κλιμακα 200 χλμ αλλαζουν το αποτελεσμα οποτε ξαναλεω απο κυριακη και μετα ολα τα υπολοιπα οτι και να δουμε εως τις 9 το βραδυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Αυτο που πρεπει να γινει αντιληπτο ειναι οτι υπαρχει σχετικα πιο ελευθερο πεδιο απο οτι μια μερα πριν για τον αζορ ολα τα υπολοιπα ειναι αποκλισεις λιγων χιλιομετρων που λιγο να μετακινηθουν καποια πραγματα θα αλλαξει το αποτελεσμα οποτε το τρεξιμο ειναι θετικο δεν γινετε απο τωρα να φανουν ολα τα υπολοιπα καθως σε παγκοσμια κλιμακα 200 χλμ αλλαζουν το αποτελεσμα οποτε ξαναλεω απο κυριακη και μετα ολα τα υπολοιπα οτι και να δουμε εως τις 9 το βραδυ

Η αρνητική αλλαγή έγινε στο χαμηλό δυτικά του αυλώνα στις 30 ώρες.... Δεν το λες και μακριά αυτό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ουτε τα αποτελεσματα των εκλογω να περιμεναμε..... Τα λεμε στα βραδινά...

Επεξεργάστηκε από weatherforattica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...