Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ετοιμαζεται να βουτηξει κ η ψυχρομπαλα

τελικα ενωθηκε με το χαμηλο απο σκανδιναβια κ πηρε αλλο δρομο

Επεξεργάστηκε από theodors3
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Παντως αν δεις 120 ωρες μο παιο με 120 ωρες 18αρι δεν βλεπεις μεγαλες αλλαγες αν κρινουμε οτι το ενα ειναι μο

σιγουρα ειναι πιο κρυος πιο δυτικα ο μεσος ορος αλλα μου φαινεται εντελως τρελλο να παρω τα μεγιστα μεσα σε 3 μερες απο 2 διαταρχες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πως δεν τουμπαρε ρε παιδια!!!! δειτε τι αυλωνα ειχε καθετο το 12αρι κ τι αυλωνα τωρα με ριτζ προς σκανδιναβια.σαν χαρτης λησιαζει το ευρωπαικο απλα το πρωτο περασμα παιζετε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

σιγουρα ειναι πιο κρυος πιο δυτικα ο μεσος ορος αλλα μου φαινεται εντελως τρελλο να παρω τα μεγιστα μεσα σε 3 μερες απο 2 διαταρχες...

Δες 144 ειναι παλι το ιδιο στο λεω γιατι τας ενς του παιου ειναι πολυ καλυτερατου κυριου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

σιγουρα ειναι πιο κρυος πιο δυτικα ο μεσος ορος αλλα μου φαινεται εντελως τρελλο να παρω τα μεγιστα μεσα σε 3 μερες απο 2 διαταρχες...

Βαγγέλη στον καιρό όλα γίνονται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπόσχεται πρώτη φάση (  ένα όμορφο 3ημερο για την χώρα ) και στις 138 ώρες παίρνει τον Αζόρ από το αυτί και τον οδηγεί . Αυτά τα ολίγα . Ας ελπίσουμε ότι μέχρι να ξυπνήσουμε θα έχει παραμείνει έτσι η κατάσταση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Προσήνεμοι καληνύχτα. ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΚΕΝΤΡΟΒΟΡΕΙΟΣ !!!

Γιατι καληνυχτα, οι κεντροβόρειοι δεν είναι Ελλάδα, είναι εκτός;; 'Η αν κάνει κάτι πιο λαιτ δεν ασχολούμαστε;;; Οπου κι αν κάνει χιονια μέσα πρέπει να είμαστε και να χαιρόμαστε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραία οπότε αν δεν κάνω λάθος έμεινε πλέον πάλι μόνος του, το συνηθίζει βέβαια, μετά κ την τουμπάρα αικον κ από αύριο βλέπουμε τη συνέχεια. Οι διαφορές για αυτές τις ώρες τεράστιες. Απολαυστικό σαββατιάτικο καφεδάκι αύριο με τα μοντέλα βέβαια να γελάνε περισσότερο από εμάς χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Δες 144 ειναι παλι το ιδιο στο λεω γιατι τας ενς του παιου ειναι πολυ καλυτερατου κυριου

ναι το ειδα ανετα θα μπορουσε αυτο που τρεχει τωρα ο τζιφος να ειναι ενα απο τα καλα ανσμπλ του παιου..απλα μου φαινεται λιγο παραξενο ..τι να πω..μακαρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Beach-snow NG είπε:

Γιατι καληνυχτα, οι κεντροβόρειοι δεν είναι Ελλάδα, είναι εκτός;; Οπου κι αν κάνει χιονια μέσα πρέπει να είμαστε και να χαιρόμαστε!!!

Για την περιοχή μας είναι για καληνύχτα μεταφορικά. Αυτό εννοούσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

ναι το ειδα ανετα θα μπορουσε αυτο που τρεχει τωρα ο τζιφος να ειναι ενα απο τα καλα ανσμπλ του παιου..απλα μου φαινεται λιγο παραξενο ..τι να πω..μακαρι

Απλα προιδεαζω για το πρωινο τρεξιμο του ευρωπαικου θα φανει σαν κωλοτουμπα απλα θα ειναι αυτα που δινουν τα ενς και οχι το κυριο που σημερα στο 12αρι ειναι μονο χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...