Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ξεσπά σε πανηγυρισμούς η Άγκυρα όπως αναμενόταν.....😂

gfs-2-108.png?18

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παρα πολυ χρησιμα ολα τα σχολια και φυσικα οι τρομερες χιουμοριστικες εμπνευσεις ορισμένων!!!

απλα ρε παιδες θα ηθελα, ως ενας που δεν γνωριζει πολλα, απο παιδια που το κατεχουν να κανουν συνοπτικα καποια σχολια ανα προγνωστικο μοντελο αναλογα με την ωρα που ανανεωνουν τα δεδομενα τους ωστε να εχουμε πιστευω μια γενικη εικονα που βρισκομστε τη δεδομενη χρονικη στιγμη

ειστε απολαυση συνεχιστε

τεραστιο respect  στον sakis13!! αστειρευτος εισαι φιλε. (απλα εγω προτιμω το "ιστιοφόρο" αντι της περδικας χααχχα!!)

Και σιγουρα ερχονται κατασπρες ομορφιες ..... olaficent γαρ!

Ευχαριστω!!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Volos είπε:

ενα βημα προς τον ευρωπαιο ο τζιφος,

ετσι ακριβώς ακομη ενα βημα προς ευρωπαικο, λογικα το πρωι θα κανει αλλο ενα, θα δουμε και στα ανσαμπλ μετα εαν θα πανε προς τα εκει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο στροβισμος καλος θα ειναι αλλα ειναι ακομα ανατολικοτερα του ευρωπαικου οποτε δεν φορτωνει τοσο ψυχος στις 14...αυριο τα νεοτερα και απο ταωενς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γενικά αρκετά ευνοϊκότερο σαν λογική πάντα το 18αρι για τα κεντροβορεια. Άσε που αύξησε και τις βροχές εδώ, ωραία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, baristrs είπε:

Δεν μου αρεσει αυτη η σφηνα στην αγγλια

Στα κεντροβορεια, άρα και σε εσένα, οι σφήνες αυτές είναι η σωτηρία μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, yiannis_volos είπε:

Μόνο στη Μαδρίτη παίζει να χιόνισε σοβαρά πάντως. Βερολίνο, Βιέννη, Πράγα, Κοπεγχάγη, κτλ, δεν έχω δει κάτι τόσο καιρό. Κανέναν δεν χιόνισαν αυτές οι μωβ βλακείες του Δεκέμβρη. Αν το κρύο δεν έρθει από Σιβηρία δεν γίνεται τίποτα..

Δε ξερω αν και ποσο χιονισε στις πρωτευουσες χωρων της Δυτ. Ευρωπης αλλα χειμωνα ειχαν και εχουν. Ειναι σαν να λεμε οτι δεν εχει χειμωνα η Ελλαδα αν δε χιονισει Αθηνα.

οσο για την προελευση των κρυων μαζων φιλε μου, οχι μονο η Δυτ. Ευρωπη δεν εχει αναγκη τις πολυ ψυχρες Σιβηρικες μαζες αλλα ουτε καν η Ελλαδα.

μη σου πω οτι Ηπειρος και Δυτ. Μακεδονια δε βλεπουν και προκοπη με αυτες και φανω υπερβολικος.

 

τα Αν. προσηνεμα ναι και παλι οχι κατ´αποκλειστικοτητα.

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδια το 18αρι παει αψογα σταματηστε τις γκρινιες ορισμενοι,αν μπορουσα να περιγραψω τον τζιφο,θα ελεγα οτι ειναι σαν την γκομενα που δε θελει να σου κατσει στο πρωτο ραντεβου αλλα ψοφαει για ....... και στο παει λαου λαου ,οσον αφορα την τουμπ του προς παιο και λοιπα μοντελς

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μολις ολοκλήρωσε τις ασκήσεις ο Λευτέρης Πετρούνιας, 9.2 μέσο όρο και περνάει πρώτος στην κατάταξη.

ΥΓ

Εδώ ο τζίφος δεν μπορεί να πιάσει μοίρες αυλώνα που έρχεται καρφι ξερωγω, θα πιάσει τριγωνικό στροβιλισμό χιονόμπαλλας στις 148ώρες😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Στα κεντροβορεια, άρα και σε εσένα, οι σφήνες αυτές είναι η σωτηρία μας

Α ναι; Εγω νομιζα θα δυσκολεψει παραπανω τον αζορ για καλυτερο ριτζ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...