Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο που θα ψαξουμε απο αυριο στο 15-18 ειναι κατα ποσο μπορει να βγει σοβαρος χιονιας κεντροβορειας ελλαδας η απλα χιονοπτωσεις με καποιες χιονοστρωσεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, nikolas 2365 said:

Πάμε για μάχη με τον Ερντογάν μου φαίνεται. 

Κουραστηκα να παιρνει παντα η Τουρκια τα χιονια μας.. Ας το παει Τατζικισταν κατευθειαν να λουστουν οι θηβετιανοι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Μας έβαλε στην πρώτη φάση τους βόρειους νομίζω εστω πρόσκαιρα ο τζουφιος...

Σε καμιά πρωτη φάση δεν μας έβαλε φεύγει ανατολικά και μαλλον χαιρετάει οριστικά η πρωτη φαση αφου δεν ειχαμε βελτίωση στα πρωινά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό Ραν του τζίφου σαν λογική.

Καλό το παράλληλο για προσηνεμα , κακό για εδω

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λοιπον οι κεντροβορειοι το ξαναλεω τα ματια τους θα τα εχουη στην αγγλια να μπει μεσα στην κυκλοφορια η υφεση..αν μπει τελος!!..το νερο θα κυλησει στο αυλακι και θα νε γαργαρο😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κλειδαριές απόγευμα Τετάρτης. Τίποτα σίγουρο ακόμα για πουθενά η δική μου άποψη. Δείτε αλλαγές που κάνουν σε κάθε ραν στις 72 ωρες και δεν θα κάνουν στις 130;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, giannis_salonica είπε:

Σε καμιά πρωτη φάση δεν μας έβαλε φεύγει ανατολικά και μαλλον χαιρετάει οριστικά η πρωτη φαση αφου δεν ειχαμε βελτίωση στα πρωινά

 

20210110_120708.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Σκαστο κρλη

Τον εβρισες και στράβωσε. Τα βλέπεις? Θελει γλυκά, "ελα τζιφουλίνο μου μη σου %$@&^%@  καντο το καλο"

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

λοιπον οι κεντροβορειοι το ξαναλεω τα ματια τους θα τα εχουη στην αγγλια να μπει μεσα στην κυκλοφορια η υφεση..αν μπει τελος!!..το νερο θα κυλησει στο αυλακι και θα νε γαργαρο😀

Βαγγελη ειναι καλυτερο το 6αρι για μας?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanasismtrk είπε:

 

20210110_120708.jpg

αυτό είναι ένα 6ωρο και αν για Ανατολική Μακεδονία....εμάς μας αφήνει με ψίχουλα ενω θα μπορούσε να εξλιχθει σε ενα ωραίο 12ωρο...τωρα αν κυνηγάς τα ψίχουλα πάω πάσο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...