Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Γιωργο τουλαχιστον πιστευεις οτι χειμωνιαζει?Η οι υποτροπικοι παραμονευουν ακομα?

Σπυρετο μου οτι βλεπεις,βλεπω.Σε τετοιο σαπιο χειμωνα δεν ελπιζω πολλα και πιστευω οτι το χειμωνιατικο διαλλειμα θα διαρκεσει λιγο,αλλα αυτο ειναι καθαρα δικια μου αισθηση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Σπυρετο μου οτι βλεπεις,βλεπω.Σε τετοιο σαπιο χειμωνα δεν ελπιζω πολλα και πιστευω οτι το χειμωνιατικο διαλλειμα θα διαρκεσει λιγο,αλλα αυτο ειναι καθαρα δικια μου αισθηση.

Πολυ κακη κυκλοφορια αδερφε,αυτο το σημερινο σιχαμα γεναρη μηνα δεν το θυμαμαι ξανα στην ζωη μου

17 βαθμους εχω αυτη την στιγμη εδω, μιαμιση η ωρα τα ξημερωματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χειμώνας με πολλά δωράκια επί μακρόν....Καληνύχτα παιδιά.....καλή εβδομάδα.....έρχονται χιονοεκπλήξεις....ξεσφιχτείτε μερικοί!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ναι δεν εννοω εδω που ειναι βουνο,για την αθηνα μιλαω,αυτο ειναι η καψα μου

Δεν έχουν σύγκριση τα υπέρ βόρεια όπως ο Γιώργος με την υπόλοιπη Αττική αυτό το ξέρουμε όλοι. Αλλά όλοι οι Αττικαριοι σχολιάζουμε για τα πεδινά Αττικης. Ιπποκρατειος, Δροσοπηγή κτλ είναι τα καλύτερα χιόνομέρη της Αττικης και μέσα στα καλύτερα χιονομερη για κατοίκους πόλεων σε όλη την Ελλάδα ... Τι να λέμε τωρα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Πολυ κακη κυκλοφορια αδερφε,αυτο το σημερινο σιχαμα γεναρη μηνα δεν το θυμαμαι ξανα στην ζωη μου

17 βαθμους εχω αυτη την στιγμη εδω, μιαμιση η ωρα τα ξημερωματα

Τωρα που τα ανεφερες,μολις ειδα τους σταθμους στην ιπποκρατειο τωρα!!!!16 ως 19 τωρα!!!!!ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ.Ουτε στην καρδια ιουλιου τετοιες Τ!!!!Τι αλλο να πω...σορρυ για το ασχετο παιδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αφού διάβασα με υπομονή, καφέ και συμπάθεια τις τελευταίες 100 σελίδες στο θέμα (Δηλαδή τα σχόλια των τελευταίων 30 ωρών), κατέληξα στο ασφαλές συμπέρασμα ότι ακόμη δεν έχουμε ιδέα τι να περιμένουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια βδομάδα τάση κ χαβαλέ.  Επιτέλους αύριο στο 12αρι πέφτουμε στις 72 ωρες κ κατω με συνέπεια κ ελπίζοντας να δούμε μια μοντελικη συνάφεια.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και μόνο που θα χειμωνιάσει πραγματικά, με τη πτώση της θερμοκρασίας σε μονοψήφιες επιτέλους χαίρομαι.. κι ας μας κάνει βροχές με πολύ παγωνιά στη παρούσα φάση σε εμας....... απλά κι ατμοσφαιρικά... καιρός να χουχουλιάσουμε και λίγο όπως αρμόζει στην εποχή που βρισκόμαστε😉

.. έχω φαγωθεί η αλήθεια είναι κι εγώ να σπάσει η 13ετια.. αλλά ότι είναι να γίνει ας γίνει... έτσι κι αλλιώς για μεγάλο χιόνι δεν πάμε το επόμενο ΣΚ... για το τρέχον επίμαχο διάστημα, θα χαρω πολύ εδώ στα πεδινά της Αττικής με την όποια χιονοέκπληξη εάν και εφόσον προκείψει.. αλλιώς όπως είπα παραπάνω... κάνουμε ένα μεγάλο βημά έτσι κι αλλιώς.. και θεωρώ επιπλέον πως θα έχουμε την ευκαιρία μας κι αργότερα φέτος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, teo_73 είπε:

Η ωραια συγκλιση των ανεμων στις 162h που θαβει τμημα της Θεσσαλιας και της Στερεας.

image.png.609d4736da041226642cb5f52f4f70d3.png    image.png.5cc25e0d7fb41fa2dfbeea08ef186f1b.png  

ΣΤΑ 500 ή στα 700hpa  ο χάρτης Θόδωρε ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, Snow sick είπε:

Δεν έχουν σύγκριση τα υπέρ βόρεια όπως ο Γιώργος με την υπόλοιπη Αττική αυτό το ξέρουμε όλοι. Αλλά όλοι οι Αττικαριοι σχολιάζουμε για τα πεδινά Αττικης. Ιπποκρατειος, Δροσοπηγή κτλ είναι τα καλύτερα χιόνομέρη της Αττικης και μέσα στα καλύτερα χιονομερη για κατοίκους πόλεων σε όλη την Ελλάδα ... Τι να λέμε τωρα...

Πρωτα ειναι τα βιλια φιλαρακι...Μετα ακολουθουν οι υπολοιποι στην Αττικη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, stathis2b είπε:

Ο τζίφος ψύχρανε κατά πολύ στα αναταιλικα προσηνεμα στις 15 του μηνα

Αυτό βλέπω κ εγώ φίλε... Καλημέρα καλή εβδομάδα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσηνεμη καταληξη και με υετο...Τζιφο αλανι με χιονι στο λιμανι...Μετα απο το τελευταιο που εγραψα ζητω τον μονιμο μπαναρισμο μου..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, casperakos είπε:

Αυτό βλέπω κ εγώ φίλε... Καλημέρα καλή εβδομάδα 

Καλημερα  φίλε μου. Και βελτιώθηκε κάπως γιε τη συνέχεια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...