Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Stelios είπε:

Σκεφτείτε αυτό το τρέξιμο οι βορειοι με το χαμηλό να βγαίνει 200 χιλιομετρα βορειοτερα...

αυτα ειναι για το επομενο σταδιο..κατσε να εχουμε πρωτα χαμηλο που πλεον ειναι το πιο λογικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Stelios είπε:

Σκεφτείτε αυτό το τρέξιμο οι βορειοι με το χαμηλό να βγαίνει 200 χιλιομετρα βορειοτερα...

Ε καλα δεν εινακ και τοσο ευκολο χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Stelios είπε:

Σκεφτείτε αυτό το τρέξιμο οι βορειοι με το χαμηλό να βγαίνει 200 χιλιομετρα βορειοτερα...

Υπάρχουν τα περιθώρια; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εξαιρετικο τρεξιμο για την Αθηνα αλλα πολυ μακρια ακομα! Ensembles και αναμενουμε , Τεταρτη - Πεμπτη τα λουκετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ε καλα δεν εινακ και τοσο ευκολο χαχαχα

Χαχαχαχα προφανως η ταση παντως ειναι πιο δυτικα η πρωτη φαση πιο δυτικα ο αυλωνας και για να δουμε αν θα συνεχιστει και στο 12αρι να βγαινει πιο βορεια το χαμηλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γεματη η -8 μεσα στο λεκανοπεδιο στις 18 του μηνα τις πρωτες πρωινες ωρες και στις βορειες σποραδες η -36 στα 500hpa εκεινη την ωρα. Με αυτα και μονο θα ειχαμε χιονοπτωσεις μεχρι τον Πειραια και λογικα κατι πιο ισχυρο απο ΒΠ αθηνας και πανω..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, menidi said:

Βρε παιδιά από Αθήνα, μόνο εγώ βλέπω ότι η 1η φαση είναι μια χαρά τουλάχιστον για ΒΠ; Μαρούσι κτλ;

Το κρυο έρχεται από την ηπειρωτική χώρα δεν ξέρω αν είναι καλό για τα βόρεια  του λεκανοπεδιου,ίσως καλυτερα να είναι στην αρχή για δυτικά εντός λεκανοπεδίου λόγω βδ ρευματος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Πρωι Παρασκευης ισως χιονισει μεχρι τα ΒΠ πανω των 200 μετρων, ερωτηματικο ομως καθως ειναι οριακες οι θερμοκρασιες 

image.thumb.png.ac24658f5eb4e99b856bc3685a9233d1.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, kilkis1989 είπε:

Υπάρχουν τα περιθώρια; 

Γιατι να μην υπαρχουν? Εδω καλα καλα ακομα προσπαθουν να πιασουν την 1η φαση... Δυσκολη διαταξη γενικα ειναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και το παραλελ πλεον..αλλα σε αλλο σεναριο .πολυ τεντωνει του αυλωνα αυτο...και διαβολακια μεσα μου με προκαλουν..χαχαχχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 minutes ago, yiannis_volos said:

Βγάζει υετό καλό για την πρώτη φάση εδώ. Για κέντρο δεν ξέρω αν φτάνουν οι Τ αλλά Πορταριά σίγουρα, ίσως και πιο χαμηλά. Το κακό είναι ότι θα είναι νύχτα και δεν θα μπορώ να βγω έξω..

Και λεει κανει ιστορικο πχ τον Φλεβαρη με μισο μετρο στο κεντρο και δεν μπορουμε να βγουμε εξω λογω του ιου χαχα.. 

Εγω θα ξεχναγα καθε προστιμο προσωπικα...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...