Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μακαρι να ερθουν τα χιονια και στην αττικη και να φτανουν κυμα..για μενα παντως για να γινει αυτο αν δεν ερθει ενα -9 αντε -8 γεματο να πιανει ολο το νομο δουλεια σωστη δεν γινετε..δεν πα να εχει βδ δεν πα να εχει υποστηριξη..

Ποσες κ ποσες φορες θα ερχοταν -6 με βδ και τελικα το δαμε να πεφτει στο κεντρο με -4 και -4.5 αλλα ως εκει..13 χρ για ημιμετρα ειναι πολλα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, yiannis_volos said:

Ήρεμα βρε, εδώ είμαστε και παρακολουθούμε. Ψυχραιμία, είμαστε μακριά ακόμη. Ας δούμε μήπως αρπάξουμε κάτι από την πρώτη φάση και μετά πάμε βλέπουμε για το ΣΚ..

Ναι εννοειται, παρατηρησα οτι οσο πιο καλα εισωρει ο αντικυκλωνας βορειοτερα εξ αρχης τοσο καλυτερα κατεβαινει η ψυχρομπαλα, απλα επειδη ειναι ολα οριακα για το τελειο, πρεπει να κοιταμε αυτη η βελτιωση της εισχωρησης του αζορ στα πολυ ψηλα να ειναι λιγη λιγη τη φορα για να αναγκαζει των αυλωνα ατην πρωτη φαση να καθεται ο κωλος του ολο και δυτικοτερα - νοτιοτερα και στη δευτερη και πιο δυνατη η αναδιπλωση του να γινεται με μεγαλυτερη ανεση προς δυσμας με οσο γινεται πιο αποκομμενος απο τα ανατολικα του πανω εκει πρεπει ν παιζουμε απ οσο εχω παρακολουθησει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Trans Siberian είπε:

Που ειναι οι Βολιωτες του forum ωρε

καποιοι απο εμας παρακολουθουμε αθορυβα (και με κομμενη την ανασα) το φορουμ 😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

 

 🔑ή 🗝️ ;; ποιο προτιμας απο τα δυο;;; 🤣 Εγω το εχω σιγουρο για Βολο αν βγαζει 77%.

Ψυχραιμία.. Τώρα αρχίζει το δύσκολο κομμάτι της αγωνίας σε κάθε run..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χιονια στην πετρουπολη Αττικη το 6αρι Gfs στο μετεωγραμμα 17-18 του μηνα.. βλεπει και στις 15 του μηνα ενα περασμα το μεσημερι..

screencapture-meteologix-com-gr-forecast-8133926-dimos-petroupoli-xltrend-usa-1610364714687.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σιγουρα ερχεται ιστορικος χιονιας απλα δεν ειναι σιγουρο αν θα ειναι βορειοελλαδιτικος η κεντροανατολικος...τα προσηνεμα με τη στενη εννοια του ορου ειναι outsider ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, elkithro είπε:

Make or brake στις 72 ωρες. Γενικα και μονο απο την προιστορια τα τελευταια χρονια δεν ειμαι και πολυ αισιοδοξος. Εχει πολλα χρονια να κανει back to back χιονοιπτωσεις .

Προτείνω εμεις να εστιάσουμε στο πρωτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, geornik είπε:

Σιγουρα ερχεται ιστορικος χιονιας απλα δεν ειναι σιγουρο αν θα ειναι βορειοελλαδιτικος η κεντροανατολικος...τα προσηνεμα με τη στενη εννοια του ορου ειναι outsider ..

Κάτσε να σιγουρέψουμε το χαμηλό γιατί χωρίς αυτό σκέτο κρύο θα έχει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Προτείνω εμεις να εστιάσουμε στο πρωτο

νομιζω οτι επειδη το πρωτο ειναι φτερο στον ανεμο θελουμε απλα λιγη τυχη και μπορει να εχει εκπληξεις απ τη αλλη ποιος εχασε την τυχη να την βρουμε εμεις? 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Σα να βαράμε παεναλντι στο 90 νιώθω κ να μη γίνεται η εκτέλεση μέρες κ μέρες..Εφιάλτης..Χαχαχα

Ούτε το πέναλτι είμαι σίγουρο γιατί υπάρχει διαφωνία στο VAR. Για αυτό καθυστερεί να κλειδώσει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας το παρει μια φορα ολο πανω του ο τζιφουλας, φετος ειναι η χρονια του μπορει, κατι σεναρια σαν το τζεμ πρεπει να απομακρυνθουν, που δεν εμφανιζουν καθολου χαμηλο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, theodors3 said:

νομιζω οτι επειδη το πρωτο ειναι φτερο στον ανεμο θελουμε απλα λιγη τυχη και μπορει να εχει εκπληξεις απ τη αλλη ποιος εχασε την τυχη να την βρουμε εμεις? 🙂

Εστιαζεις στο πρωτο που ειναι πιο κοντα. Αν ασπρισουμε, με αυτο το κρυο, τουλαχιστον θα ειμαστε στα λευκα αν ερθει σφαλιαρα απο το δευτερο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα είδα το τρέξιμο  Ούτε μέτρο δεν δίνει στις 240 ωρες ,κρίμα . Πέρα από την πλάκα πρέπει να περιμένουμε ακόμη .

SmartSelect_20210111-134743_Windy.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 minutes ago, Ipokratios politia snow said:

Εγώ το βλέπω?

Ρητορική η ερώτηση σου. Αν δεν δει η Ιπποκράτειος πολιτεία δεν θα δει κανένας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτή η οπισθοχώρηση που κάνει ο Αυλώνας στις 108 ώρες δεν σας τρομάζει? Τρεξιμο με τρέξιμο θα βλέπουμε όλο και πιο λεπτό αυλώνα   για μετά και ρετάλια απο θερμοκρασίες σε 850 και 500

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...