Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ποπο φοβερη βελτιωση για ανσαμπλ τζεμ ..Παμε δυετρη ατα μπηκε και η μακεδονια δυνατα για 16,17 αλλα κυρίως η θεσσαλια 

αυτα να τα βλεπεις γιατι καπου ξεστρατησες στον δρομο της χιονολογικης..😋..ακολουθα την χιονολαγνεια🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τέρμα τα σορταρισματα που θα κάτσει η μπίλια?????? 

Επεξεργάστηκε από Seventower
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Seventower είπε:

Τέρμα τα σορραρισματα που θα κάτσει η μπίλια?????? 

σημερα ηταν και ειναι ακομη η τελικη γυρα της ρουλετας...περιμενουμε παιο να κατσε στο 13 κοκκινο🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ είπε:

Αστα Τεο, Τα ξέρουμε.. Πάμε για λάμπα και nowcast   εκτός απροόπτου.. έριχνα μια ματία από τις 4 που κρατώ τα αρχεία των όποιων επερχόμενων και αυτό που παρατήρησα ειδικα στα τελευταία ειναι ο μ.ο. της Τ του τζίφου που παρουσιάζει με τον ένα η άλλο τρόπο ,όποιων χαμηλών, σταθερά -5-6.. σχεδόν κορδόνι για κυριακή🤔
θέλω τα διαισθητικά σου φώτα!..

Ας παμε και στη λαμπα στη τελικη.Πρωτη φορα θα ναι Χρηστο η η τελευταια?😉 Αυτο που αντιλαμβανεσαι εσυ και παρα πολλα παιδια εδω,αντιλαμβανομαι και εγω φιλε.Θα περιμενουμε να δουμε τι θα γινει υετικα μιας και θερμοκρασιακα ξερουμε στο περιπου που θα κινηθουμε.Ξερουμε και τι ανεμο επιφανειας θα εχουμε οποτε μενει να δουμε τι δωρο υετικο θα παρουμε τη καταλληλη στιγμη. Ας μας ευνοησει και μια φορα η μαμα φυση που λες και εσυ βγαζοντας καποιο τραφακι,η μια υφεσουλα εκει που πρεπει.🙂

Για Παρασκευη παντα.Το μετα θα το δουμε αυριο μεθαυριο οπως θα το δουν και οι μετεωρολογοι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια και βλέπουμε τα πάντα, κοινώς τα χουμε δει, όλα ή έτσι νομίζουμε..
Είστε σίγουρα έτοιμοι για ΠΑΙΟ??
Γιατι με βάση τα σημερινά, ο παιος δεν θα μας κάνει Γατάκιαααα αλλάαα.....
ΠΙΘΗΚΆΚΙΑ !!

 

oi-mikroteroi-pithikoi-tou-kosmou-sto-zoologiko-kipo-tis-stoutgardis.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

χιονια Αττικη στα  πεδινα το 12αρι gfs  17 του μηνα πρωι,, το μεσημερι απο 60 μετρα και πανω..

screencapture-www-toukairou-com-ms-kairos-php-1610471155402.png

Χιονιάς, μαζί με τραχανά κοκκινιστό ε? Ότι πρέπει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σας παρακαλω ενα λεπτο ησυχια να ολοκληρωσω την προσευχη μου..

Αγαπω την Παναγιτσα,αγαπω και τον Χριστο κι οταν κανω τον σταυρο μου μια χαρη του ζητω,εχετε τους λεω παντα τον αυλωνα μου γερο,να χιονισει στα πετραλωνα και στον  βοτανικο

Αμην..

IMG-ebd7a0a5da13b7b9e0440ac35bde6634-V.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

σημερα ηταν και ειναι ακομη η τελικη γυρα της ρουλετας...περιμενουμε παιο να κατσε στο 13 κοκκινο🤣

Βαγγελη εχω την αίσθηση ότι ο παιος θα βγει καλος για προσηνεμα δυσκολα να κάνει τετοια αλλαγή...σιγά σιγά θα αλλάξει αν αλλάξει οπως ο τζιφος αλλα θα πληθυνουν τα ανσαμπλ του τα καλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Βαγγελη εχω την αίσθηση ότι ο παιος θα βγει καλος για προσηνεμα δυσκολα να κάνει τετοια αλλαγή...σιγά σιγά θα αλλάξει αν αλλάξει οπως ο τζιφος αλλα θα πληθυνουν τα ανσαμπλ του τα καλα

Αυτο πιστεύω κι εγώ ...δύσκολα να κάνει τόσο μεγάλη τούμπα  μονομιάς .

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, teo_73 είπε:

Ας παμε και στη λαμπα στη τελικη.Πρωτη φορα θα ναι Χρηστο η η τελευταια?😉 Αυτο που αντιλαμβανεσαι εσυ και παρα πολλα παιδια εδω,αντιλαμβανομαι και εγω φιλε.Θα περιμενουμε να δουμε τι θα γινει υετικα μιας και θερμοκρασιακα ξερουμε στο περιπου που θα κινηθουμε.Ξερουμε και τι ανεμο επιφανειας θα εχουμε οποτε μενει να δουμε τι δωρο υετικο θα παρουμε τη καταλληλη στιγμη. Ας μας ευνοησει και μια φορα η μαμα φυση που λες και εσυ βγαζοντας καποιο τραφακι,η μια υφεσουλα εκει που πρεπει.🙂

Για Παρασκευη παντα.Το μετα θα το δουμε αυριο μεθαυριο οπως θα το δουν και οι μετεωρολογοι.

Έχω μια καθαρά ακριβοδίκαιη διάισθηση ότι παρασκευή δεν θα μας το κάνει, από θέμα Τ κυρίως.. υποψιάζομαι να τη βγάλουμε με -4... Ιδωμεν..  
Βέβαια όπως λέω κ εγώ χαχα η Μ.φυση έστω για αρχή να το δούμε, κ με -4 το κάνει οριακά με τα συγκεκριμένα😉
Αιντε να δουμε τον παιο τωρα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα εντελως πεδινα της αττικης θεωρω οτι ειναι εκτος.Αυτο για μενα ειναι "αποτυχια".Παμε για παιο αν και τον φοβαμαι πολυ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Βαγγελη εχω την αίσθηση ότι ο παιος θα βγει καλος για προσηνεμα δυσκολα να κάνει τετοια αλλαγή...σιγά σιγά θα αλλάξει αν αλλάξει οπως ο τζιφος αλλα θα πληθυνουν τα ανσαμπλ του τα καλα

και αυτο μας αρκει για τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολα καλά Παίδεςςς... Παμε για την τελική ευθεία σιγα σιγά... Ας Βαλει ο καθενας την θετικη του ενεργεια για να διωξουμε καθε κακο απο πανω του....!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...